Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zabudowa "na plasko" do pickupa


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prawdopodobnie zaimportuję wkrótce hardtopy, jednak zawsze to bezpieczniejsze dla zawartości niż plandeka. Jak ktoś będzie chętny to dla klubowiczów pomyślimy o jakiejś zniżce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie zaimportuję wkrótce hardtopy, jednak zawsze to bezpieczniejsze dla zawartości niż plandeka. Jak ktoś będzie chętny to dla klubowiczów pomyślimy o jakiejś zniżce :)

 

Mam już drugiego hardtopa - lepszy www.alphainnovations.com niż www.orciari.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taką ma Ptasiek i powiem tyle że jest bardzo fajna!

 

no fajna jest ta pokrywka i nawet nie trzeszczy w czasie jazdy... zobaczymy jak jej wypadnie trasa dlugodystansowa bo Ptasko wlasnie pognal do domu obecnego ... znaczy w kraj sniegiem plynacy (Norge) ... jak dojedzie to pewnie wdepnie na forum ... moze cos opisze jak trasa bo pojechal swoim czarnym cudem D40 ...

 

co do ceny klapki ... to fiu fiu ... wp***u ... ale sie nie wypowiadam jak zechce sam napisze ile ... w kazdym razie jak dla mnie (jak na moj polski portfelik) to grubo ponad te z allegro... nie jesc nie pic to prawie 3 miechy robic na taki buzerek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sprawdzałem ceny w salonie i za zdecydowanie gorszą plandekę zaśpiewali 2300 zł. jak ktoś potrzbuje dostęp do całej paki to jest to super rozwiązanie bo można ją zwinąć w 2 minuty. I MOJE AUTO WCIĄŻ JEST PICKUPEM a nie jak z nadbudową "Kombi 4x4" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

646487fe8513bd14.jpg

 

df108db0323939bc.jpg

 

291573752724f854.jpg

 

4ff055b4b5e59735.jpg

 

budowa solidna, nie ma na co, 120 kg mozna posadzic na klapie ja wazac 86 stalem i troche sie gielo ale mysle ze 120 to wytrzyma zawsze mozna by bylo wzmocnic to jakim profilem alu od spodu, jest jeden ale jak by byly dwa moze trzy napewno stabilniejsze to by bylo, jedyny minus to krotkie silowniki gazowe klapa w orginale otwiera sie na wysokosc dachu .... i nie sposob cos wlozyc bokiem .. . ja zdazylem juz wymienic na dluzsze ( co widac na zdjeciach ) i teraz jest ok. ( nie bylo latwo znalesc odpowiednie silowniki !!! ) no i najwiekszy minus cena .. 5600 PLN :( ale chyba warto w porownaniu do reszty z oferty steelera, roznica pomiedzy ta a skladana na trzy plastikowa pokryta brezentem 1000 zl.) aaa i jeszcze jeden minus, ale to taki sezonowy, zamek od klapy zamontowany jest w taki sposob, czy to po sniegowa czy cos innego marznie w zamku i nie idzie otworzyc, naszczescie da sie otworzyc od srodka , najpierw burta a potem klapa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja bana ... kiedys jak bylem mlody to tak trase lykalem w ciagu ... teraz nie dosc ze na raty to jeszcze odypialem prawie jeden dzien. wkleilem zdjecia klapy w topic o zabudowie na plasko co by nie mieszac, co do sprawdzenie sie to spoko .. nic nie szczela, stuka, puka itp. tylko jeden minusik uzytkowy to ten to zamek ! ale to sezonowo. pozdro

 

ps.

wkrotce napisze cos o spalaniu jezdzie itp. tylko musze sie tu ogarnac !

i innych przygodach !!! ( pan Jaroslaw and Happy End ) oraz kilku upgade-ow mojej navary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wygląda sprawa waszych certyfikatów do orurowań? Bo ostatni news jest z września 2006 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego szukacie jest na www.steeler.pl

 

Pozdrawiam

 

ale nie ma cen !!! i informacji o certyfikatach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...