Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

zabudowa "na plasko" do pickupa


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, tego chyba w folderze reklamowym nie znajdziesz ;-)

btw: kupiłeś taką samą klapę jak Ptasiek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się cieszę :)

Oby ci ten bałwanek nie przymarzł tak do wiosny, bo będziesz miał wesołe podróże ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Norwegii za kołem podbiegunowym to chyba przez cały rok mozna takiego bałwanka wozić i nie odpadnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze daleko :-) ... jak sobie pokalkulowalem to 300L ropy w jedna strone trza wlac ... wycieczka tygodniowa do Ptaska stoi pod znakiem zapytania :-) ... chyba ze lotnikiem .. znaczy samolotem ... podobno taniej :) ... moze sie kiedys wybiore ... tak mi sie marzy Droga Troli ... ehhhh ... chyba tresci zboczyly z tematu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze daleko :-) ... jak sobie pokalkulowalem to 300L ropy w jedna strone trza wlac ...

 

No to na pace trzeba zrobić zbiornik taki na 200l , żeby nie trzeba było za często się zatrzymywać, a i na ogrzewanie sie przyda.

 

a tak btw czy ktoś z Was myślał o założeniu Webasto ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ..!! ja caly czas mysle .. !! i nawet mam juz tu kontak .. :) z polakiem co pracuje tu w warsztacie samochodowyi generalnie zakaldaja webasto w co drugim samochodzie a oprocz tego przystosowuja je dla niepelnosprawnych ... ... a warsztat wyglada tak ..ze hu hu .... serwisy w nissanie moga sie chowac ... od spawarek do aluminium .. porzez tokarki numeryczne ... podnosniki ...a nawet .. kibel co suszy i myje miejsca do ktorych swiatlo nie dochodzi .. .!! :)

a tak powaznie to na dniach bede myslal na jakims takim czyms co by moc miec otwarta klape do paki i nie obawiac sie o wypadnie narzedzi .. :) i jeszcze mysle to takim czyms montowanym do c-channel .. co by sie wysowalo .. z podlogi ... by miec latwiejszy dostep do do calego majdanu .. ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Webasto korzysta z paliwa ze zbiornika. Zamontowany jest dodatkowy palnik , wpięty w obieg wodny.

Do tego centralka sterująca - możesz odpalić webasto z pilota, ustawić godzinę o której ma się włączyć albo na zasadzie ustawienia temperatury.

 

Np. planujesz wyjechać o 7:30. Ustawiasz godzinę uruchomienia ogrzewania postojowego na 6:30. O 7:30 wsiadasz, w srodku 22st C i rozgrzany blok silnika.Nie ma śniegu i lodu naszybach itp. itd.

 

Spala ok 05 - 1 l ON na godzinę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to całkiem fajna sprawa :) Mnie by chyba pasowała wersja która schładza wnętrze, hehe.

 

Kolega miał kiedyś w Camry sterowanie zapłonu na pilota. Efekt miał podobny: w zimie wysiadając z auta ustawiał ogrzewanie i potem rano z balkonu włączał auto i za pół godziny w środku cieplutko. Analogicznie w lecie: zostawiał z załączoną klimą i rano pyk z balkoniku, a za pół godzinki w autku chłodek. Było to bardzo fajne rozwiązanie, jakoś teraz już nie widzę go w autach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ..!! ja caly czas mysle .. !! i nawet mam juz tu kontak .. :) z polakiem co pracuje tu w warsztacie samochodowyi generalnie zakaldaja webasto w co drugim samochodzie a oprocz tego przystosowuja je dla niepelnosprawnych ... ... a warsztat wyglada tak ..ze hu hu .... serwisy w nissanie moga sie chowac ... od spawarek do aluminium .. porzez tokarki numeryczne ... podnosniki ...a nawet .. kibel co suszy i myje miejsca do ktorych swiatlo nie dochodzi .. .!! :)

a tak powaznie to na dniach bede myslal na jakims takim czyms co by moc miec otwarta klape do paki i nie obawiac sie o wypadnie narzedzi .. :) i jeszcze mysle to takim czyms montowanym do c-channel .. co by sie wysowalo .. z podlogi ... by miec latwiejszy dostep do do calego majdanu .. ..

 

No to jak wrócisz do PL to samochód będzie nie do poznania :D

 

Ptasiek ile tam kosztuje webasto , bo to większy rynek może taniej będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis moze bede sie widzial z kolesiem to zapytam ... cos mi ostatnio mowil ze ok 500 zl .. ale nie wiem czy nowe czy po przejsciach .. .

 

[ Dodano: Wto 13 Lut, 2007 11:47 ]

domadm ... wkoncu odsniezylem fure z fury sniegu ... a chromy .... oto one !!

28507910b322e891.jpg

w tle ... trollstigen ... niestety nie udalo sie dojechac bo banda sniezna byla ogromna !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, no te zimowe krajobrazy są super - to miejsce jest w sam raz dla twojej bryczki :)

I zdjęcie też artystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bardzo chętnie, pod warunkiem że łosoś będzie dziki, a nie z fiordowej farmy kolorowany pigmentami paszowymi :]

 

No to kiedy ten spocik?? Do kiedy macie tam zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie chromow to do domadm ... on mi zalatwil ... szybko, tanio i bezproblemu,

 

 

ps . tylko go przypilnuj by Ci przyslal dwie rozne nakladki na lusterka ... hi hi hi .. ( to taki joke o ktorym wiedza wtajemniczeni ) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...