Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żarówki Philipsa ... które wybrać?


stefino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

H1 - jedna końcówka

H4 - trzy koncówki

H7 - dwie końcówki takie jak masz u siebie w aucie :-)

 

Dziekuje za odpowiedz, niestety juz kupilem zarowki ktore nie pasowaly do mojej Primery (H7), cale szczescie kolega wzial je do Fiata Stilo. U mnie jednak sa dwa komplety zarowek H1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez rok czasu użytkowania zarówek Osram Silverstar +50% mogę powiedzieć że warte zainteresowania, jakiś miesiac temu spaliła mi sie jedna żarówka a dwa tygodnie później druga :D obecnie jeżdże na zwykłych ale jestem na etapie kupowania nowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakupie zarowek H1 Philips BlueVision musze stwierdzic, ze wydatek nie poszedl na prozno.

Stwierdzilem ze oswietlenie drogi oraz pobocza poprawilo sie zdecydowanie - jest jasniej, oraz swiatlo ma wyraznie bielszy odcien.

 

Zastanawia mnie jedynie trwalosc takiego produktu - czy jest zdecydowanie krotsza niz standardowych zarowek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Philips +80% - świecą lepiej niż BlueVision i NightGuide (też mam H4). :one: A cena podobna. Z trwałością nie wiem jak jest - w Note NightGuide świeciły IMHO nad wyraz długo (dokładnie chyba 355 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął już prawie rok od założenie BlueVisionów w aucie i mogę je szczerze polecić- jak dotąd żadna się nie spaliła, nadpaliła. wytopiła itp(chociaż jak znam życie za pare dni któraś się spali- nic chwal więc dnia przed zachodem słońca-światła?) :D Światło generowane przez nie jest nadal takie samo - bardzo ale to bardzo lekki odcień niebieskiego i faktycznie w porównaniu ze zwykłą H4 jest ono bielsze. Jeżeli jakaś się spali to raczej na pweno następnym kompletem będzie właśnie BlueVision albo powrót to również fajnych Philips Allweather- dających żółtawo-fioletową barwę- w poprzednim Blubirdzie wytrzymały dobre 4 lata o ile dobrze pamiętam. Ale teraz mniej będe korzystać ze świateł mijania bowiem pochwale się przed kolegami- dostałem od syna pod choinkę fajny zestawik dziennych światełek Helli- tych standardowych- ale z montażem poczekam do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja śmigam na Philips Premium +30% i nie narzekam. Światło w porównaniu do zwykłych żarówek jest duuużo bielsze a cena 15zł/szt. nie bije po kieszeni. Poza tym, lansuję się z wycieraczkami na reflektorach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również wymieniłem żarówki na Philipsa- przymusowa sytuacja na trasie - brałem co było- za 89 zł - model Xtreme Power + 80%. Światło lepsze od bluevision- bardziej bielsze, generalnie więcej widać (w końcu widać efekt!). Jak z trwałością zobaczymy- poprzednie (bluevision) wytrzymały rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mialem kiedys zalozone diody w miejsce zarowek postojowych ale przyczepili sie niebiescy i zaczeli straszyc, ze zabiora dow. rej.

inna rzecz, ze swiecily na fioletowo - wypas :diabel: - oczywiscie sprzedawane jako biale led...

a jeszcze dodam, ze wyrzucilem LED-y z postojowek - bo palily sie szybko .... tak z rok temu ....

 

blue sa super jak chodzi o tuning ale maja filtr niebieski ograniczajacy moc swiecenia...

natomiast te +50% znowu szybciej sie pala - mialem kiedys osram +50% to potrafily sie spalic w ciagu 2 miesiecy.... no ale swiatelko super

niebieskie lepiej oswietlaja znaki, natomiast gorzej na mokrym...

wybor - co kto che uzyskac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

Ja w swoim poprzednim aucie z żarówkami H4 używałem Philips Allwether (jeżeli H4 to szczerze polecam). W tej chwili przez okres 3 lat jak mam Primke przetestowałem już zwykłe żarówki (jak to zwykłe powiem tylko, że świeciły najdłużej), następnie pokusiłem sie i zakupiłem Osram Silverstar ( silne białe światło, dobrze oświetlające drogę ale krótka żywotność). Gdy te się przepaliły postanowiłem wypróbować Tungsram +50% za komplet ok.45 zeta ( te w porównaniu do Osrama świeciły słabiej i do tego żywotność miały jeszcze krótsza). Od zeszłego lata (czerwiec-lipiec) zakupiłem i testuję znów Philips ale GT150. Te moim zdaniem świecą najprzyjemniej, a ile wytrzymają to się okaże.

Mam nadzieję, że jak najpóźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...