Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moje nismo...


Gość Quattro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Face lifting o ile pamiętam był na przełomie 93/94. Auto miało m.in. lakierowane listwy. Dużą zmianą było poprawienie tylnych nadkoli a dokładniej tego jak bardzo rdzewiały. Kolejną zmianą było wprowadzenie wtrysku zamiast gaźnika. Jeśli nie wiesz jak rozpoznać jaki masz rodzaj zasilania wystarczy jak zerkniesz na puszke od filtra powietrza. Jeśli jest jajowata to gaźnik, jeśli prostokątna to już wtrysk. Jeśli dopiero kupiłeś te autko to zdejmij boczki w bagażniku i dokładnie sprawdź stan tylnych kolumn, bo one mocno rdzewieją i potrafią się urwać tak jak to było u mnie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Quattro

tak wiec...

 

auto to gaznik (pompka paliwa przed obudowa filtra) i grafitowe listwy....

 

co do stanu: to nie bylo jezdzone w zimie, przebieg 121kkm (rzeczywisty), uzytkowane przez kobiete.

 

Lewy prog jest zdrowy, w prawym pod slupkiem B bedzie trzeba zrobic wstawke... Co do kielichow to zorientuje sie jutro, bo i tak musze wyjac teleskopy (powod - strzelone gumy oslonowe), choc z pierwszych ogledzin wyglada na zdrowego, bardziej martwie sie dziurka od rdzy na prawym slupku B (rozmiarow jednogroszowki - nie jestem pewny czy nie wpieprza mi slupka i progu od wewnatrz :?

 

jesli chodzi o silnik to jedyne co mi na razie dolega to slabsza panewka na IV korbie.

 

Padl mi pare dni temu korektor sily hamowania z tylu (najprawdopodobniej) jak jest z dostepnoscia tej czesci?

 

 

 

Cale auto wypatrzylem na Allegro i kosztowalo mnie ok 3300 zeta, nie liczac oplat rejestracyjnych...

 

[ Dodano: 2006-05-14, 22:01 ]

oki... rozebralem...

 

prawy kielich byl juz robiony, lewy lekko leci na tylnej sciance, niestety po zdjeciu plastikowych, malych nakladek na krawedzie blotnikow - pod lewym tylem znalazla sie duza dziura :/

 

no i sie okazalo ze gumy oslonowe mam zle :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wiec w aucie w hamulcach z tylu zapiekly sie klocki do tego stopnia, ze ruszenie ich bylo awykonalnie bez mlotka i innych narzedzi przymusu...

 

Leca tylne amortyzatory... cena jaka za komplet KYB zaspiewala nam jedna z hurtowni zwalila nas z nog... chyba kupie cos duuuzoooo taniej na allegro :x

 

Co do kielicha to w jakas sobote - wezme migomat i pozbede sie tego rudego problemu.

 

Podloga jest zdrowa. Pracuje w warsztacie i nie pozwalam sobie na jazde bele czem ;)

 

Samochod mial w Briefie przez 12 lat wlascicielke (rocznik 1974), wiec za mloda na synka :)... dopiero ostatnie lato przejezdzil pod jakim mlodym Niemiaszkiem i stad prawdopodobnie sieknieta panewka... na razie jeszcze do szlifu nie mysle oddawac.

 

 

 

 

jak na razie szczerze polubilem to autko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość apocaLipsa
co do stanu: to nie bylo jezdzone w zimie, przebieg 121kkm (rzeczywisty), uzytkowane przez kobiete.

 

jak byl uzytkowany przez taka kobiete jak ja, to mozesz miec pewnosc, ze jest zajezdzony na maxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

nabylem jakis czas temu i jestem zadowolony

rocznik 1991

silnik 1.6

elektryczne szyby, lusterka, swiatla

bordowo-bezowa skorka

radio z cd + jakies glosniczki JBL

przebieg 195tys

aluski 14-ki

jakas chromowana koncowka (zamierzam ja zdjac)

przyciemniane szyby rowniez chce zlikwidowac

 

n1.jpg

n2.jpg

n3.jpg

n4.jpg

n5.jpg

 

no i to by bylo na tyle ;)

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Wnętrze zajefajne, kolorek też niezły. Te alusy przydałoby się zmienić na jakieś ładniejsze 15" i tego Forda z avatara wyrzucić :)

 

Oby się sprawował. Tak więc zdrówko nowej setki w klubie :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość johny_fellow

Na moją prośbę Szymeq zrobił ten temat "przyklejonym" i wrzucił tu wszystkie posty z podobnych tematów.

 

Tak więc żebyśmy sami sobie nie roblili bałaganu proszę o wrzucanie tutaj fotek i opisów swoich NX'ów, SX'ów, Z-ek i ZX'ów.

 

Z góry dzięki i Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym raczej zrobil podforum pt. "nasze setki" i tam umieszczal tematy o naszych autkach. bo jak wszystko jest w jednym temacie to nie wiadomo kto do kogo pisze. wiec imo ja bym dodal podforum

 

pzdr

rz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość johny_fellow

Temat jest przyklejony po to żeby każdy mógł się pochwalić Swoją maszynką.

 

bo jak wszystko jest w jednym temacie to nie wiadomo kto do kogo pisze

 

Nie rozumiem. Ten temat to temat służący zaprezentowaniu Swojego Nismo i dlatego wszystkie, które wczoraj wychwyciłem obejmujące ten wątek zostały tu przez Szymka wklejone.

Jak masz jakiś inny temat to albo szukasz w już poruszanych wątkach (żeby nie robić bałaganu) albo zakładasz nowy.

A co do tego do kogo piszesz to nie wiem czy Masz jakichś określonych odbiorców Twoich tematów czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak dla mnie to jedna z ładniejszych setek jaką widziałem, ten środek jest dla mnie rewelacyjny tylko pozazdrościć. Brakuje mi tylko ładnych felg 16", ciemnych szybek, halogenów z przodu (włącznik w desce widać, więc i instalacja napewno jest), oraz ładnej kiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...