Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żywotność ksenonów


Gość czerek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wreszcie zalozylem tak jak powinno byc (chociaz trudno podazac tokiem myslenia japoncow) tak wiec zeby zalozyc(przekrecic) ta cewke (gniazdo zarowki) trzeba najpierw wyjac wtyczke z gniazda(cewki) :diabel2: inaczej za chiny nie przekreci sie tego wewnetrznego pierscienia.potem trzeba zalozyc ta cewke na zarowke i przekrecic i dopiero na koncu zalozyc wtyczke.i to by bylo na tyle :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw pomysl potem zrob :!:

tak naprawde to calkiem prosta operacja nastepnym razem napewno zajmie mi to mniej niz 5min,dosyc dobre dojsie do zarowek nic nie trzeba demontowac,ale z tymi pierscieniami troche przesolili nie rozumiem czemu to ma sluzyc :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że prosta operacja i ze nastepnym razem bedzie szybciej :-)

Co do pierscieni to fakt........ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

najpierw pomysl potem zrob :!:

tak naprawde to calkiem prosta operacja nastepnym razem napewno zajmie mi to mniej niz 5min,dosyc dobre dojsie do zarowek nic nie trzeba demontowac,ale z tymi pierscieniami troche przesolili nie rozumiem czemu to ma sluzyc :027:

 

Odpowiedź już padła wcześniej - służy zabezpieczeniu przed wypadnięciem zapłonnika. Pierścień środkowy ma występ wystający w gniazdu wtyczki zasilania który to przesuwany wtyczką obraca pierścień z występami podczas wkładania wtyczki w gniazdo tak aby zablokować bolce. Dlatego nie można go zdjąć bez wcześniejszego wyjęcia wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro temat sie odkopał po 5latach to go doświerzam swoimi doswiadczeniami

LEwy reflektor po 6,5roku padł - powodem nie świecenia okazała sie przetwornica pod reflektorem koszt używki100pln niestety wykosztowałem sie za żarnik D2R220pln - no i teraz mam zapasową żarówkę

prawy po kontakcie z psem wymieniony na nowy i od 3 lat działa bez zmian dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...