Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nareszcie zima


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazek

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 13:22 ]

nie idzie niewiem dlaczego , poradzcie coś

 

 

Ten link ktory masz jest ok, tylko wywal to w nawiasach na pocztaku i na końcu i bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze na seryjnych laczkach chyba bym nie dał w rawie jeszcze spotkanie navary w rowie :( i to uswiadomiło mnie ze dobrze zrobiłem kupując opony cooper :one: spisały sie rewelacyjnie .

Wyciągnołem rav4 na latnich z zaspy :D i punto na takiej drodze co sie traktor zakopał i wirnikiem odsniezali , była to droga na wzgórzy ze tak nawiewało za jak wracałem tą drogom po 10 min , wogule nie było widac ze przedkwilom ktoś odsniezał :diabel: snieg po progi .

Ale niestety skody nie dało rady ruszyć i vito też :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzemik .. wspominales o blokadzie mechanizmu ... no wiec ... chyba mam problem ... wersja 2007 takowego przelacznika nie posiada ... czyli zajmuje sie tym automatycznie komputer, ktory mam nadzieje sie nie pomyli jak zaczne grzaznac ... kurde troszku za duzo elektroniki ... jak na razie jestem zadowolony .. ale sniegu jak na zime i tereny raczej gorzyste tom jeszcze nie mial okazji odgarniac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13d96d6ca50a75e2.jpg

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 18:58 ]

No niestety nie idze mi wrzucanie fotek ( dylson powiedział byś mi z kąt wziołes ten lin) :(

Gumiś78 w twojej navarze może nie być blokady, jeżeli kupiłeś od prywatnego importera to trzeba domawiac (1500zł) a Polskie salony zamawiają blokada odrazu bez dopłaty.

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 18:58 ]

[/url][/img]

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 18:59 ]

13d96d6ca50a75e2.jpg

 

[ Dodano: Pon 12 Lut, 2007 19:06 ]

06d12cae5dd6c611.jpga5320c77500d05c0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gumiś, Navara 2007 ma blokadę - to taki przełącznik obok tych do ogrzewania siedzień (taki "x" na osi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież ja mam wersję 2007 i na 100% jest sterowanie przyciskiem.

Jak blokada mechanizmu różnicowego może być automatyczna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie masz przycisków na konsoli tak jak u mnie??????:

(chodzi o ten przycisk pomiędzy zamykaniem drzwi a podgrzewaniem fotela kierowcy)

 

71d377a756f6c5bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak wyglada guzik i do czego jest blokada to wiem .. mialem takowy w mitsu ...

zaczyna mnie irytowac pewna sprawa ... niby wersja jest LE ale brak podgrzewania foteli i tego guzika ... z nalepki wynikalo ze to wersja na Austrie ... moze ktos cos w tym temacie napisac ?? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kolego - to chyba ci wcisnęli jakąś inną wersję! Wrzuć no fotki tego co jest u ciebie - porównamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domadm ... konsola wyglada z jak Twoja oczywiscie bez CB i bez trzech guziczkow od ogrzewania foteli i blokady mechanizmu ...

 

jest moze gdzies na WWW strona coby wkleic VIN i sie dowiedziec czegos wiecej o egzemplarzu ? ...

 

swoja droga musze pogrszebac w papierach co mam z salonu i wyslac do nich maila co to za wersja i dlaczego nie mam czegos co jest standardem ... pal szesc podgrzewanie bo mi do niczego nie potrzebne .. ale brak blokady mnie w tym momencie w*****il jak mi dmuchnie sniegiem to bedzie problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Nauka radziecka zna przypadki wciskania klientom wersji z innych rynków. Ostatnio taka sytuacja była w Warszawie. Koledzy na forum off-roadowym pisali. Koleś pojechał do salonu zrobił rozjebundę i wymienili furaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz pomyśleć o wirniku do przodu, żeby się dokopać do asfaltu .

 

Zajeb..scie Ptasiek , taka zima jest fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil.lublin

gdzie mozna kupić taką osłone ( rury) jak masz z przodu w sojej nawarce?? i ile kosztuje??

nadbudowa też mnie interesuje:) ile? i gdzie ją można kupić?

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Kamil poszukaj na forum. Temat nadbudowy był wałkowany a i ogólnie w internecie nie jest trudno znaleźć. Co do tych hmm... "rur" to szkoda kasy. Przed niczym cię to nie ochroni. Jak chcesz coś porządnego to kup porządny zderzak firmy ARB. Już są do D40 takie zderzaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna kupić taką osłone ( rury) jak masz z przodu w sojej nawarce?? i ile kosztuje??

nadbudowa też mnie interesuje:) ile? i gdzie ją można kupić?

dzięki

ta oslona kosztuje 1000 zl i spelnia nowe normy bezpieczenstwa UE. jest to produkt CARRYBOY'a

 

[ Dodano: Sro 14 Lut, 2007 19:23 ]

Co do tych hmm... "rur" to szkoda kasy. Przed niczym cię to nie ochroni
napewno ochroni przed mandatem za granica :P mysle ze to orurowanie w trakcie kolizji moze zrobic mniejsze szkody w aucie niz normalne. nie wiem czy kiedys miales takie prawdziwe "rury" i smignoles w kogos. ja mialem na toyocie i juz nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...