Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mocniejsze sprzęgła


Onyx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie w okolicach Wrocławia można zrobić sprzęgło to żeby sie nie rozleciało?? Ew. czy ma ktoś sprzedać ciut mocniejszą od serii tarczę ( tak na 150 KM ). I tak muszę zmienić bo się kończy.

wysyłasz stare temu gościowi od sprzegieł , robi ci z niej spieka i zakłądasz, na bank wytrzyma 2 x 150 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w okolicach Wrocławia można zrobić sprzęgło to żeby sie nie rozleciało?? Ew. czy ma ktoś sprzedać ciut mocniejszą od serii tarczę ( tak na 150 KM ). I tak muszę zmienić bo się kończy.

wysyłasz stare temu gościowi od sprzegieł , robi ci z niej spieka i zakłądasz, na bank wytrzyma 2 x 150 km :)

 

hahahahaha bardzo smieszne :P ja na swoim jezdze ponad pol roku i jakos.... tfu tfu .... daje rade :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość adrianevo1

No to poznałem powód slizgania sie sprzęgła :):)

 

walnął uszczelniacz na wale i zaczął dawać olej z silnika na całe sprzęgło;/;/

 

Spiek już do mnie jedzie :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. jak wymieniesz uszczelniacz wału to polecam tylko orginalny, z zamiennikami miałem dwie chece i teraz cierpię... Trzeci raz trzeba wytargać skrzynię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość maddrajwer

To doradźcie bo już nie wiem, coś takiego http://cgi.ebay.com/ebaymotors/XTR-STAGE-3...bayphotohosting

to około 500zł + przesyłka i mam calutki komplet.

A u tego szpeca http://www.sprzegla-regeneracja.pl/ 400-600zł za zrobienie spieku, szlif i regenerację docisku, który mam prawdopodobnie rozsypany. I też jakaś przesyłka gratów do Wawy.

Czas jakoś strasznie nie goni, więc można by na przesyłkę zaczekać.

 

edit:poszedł mail z zapytaniem do gripforce, ile kosztuje przesyłka do polandii. i do www.sprzegla-regeneracja.pl o dokładne koszta w mojej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maddrajwer

Kupuje komplet używany od GT. ten z ebay odpisał że przesyłka do Kaczogrodu wyniesie 98$ :zly: czyli prawie tyle co samo sprzęgło. za to w innym topicu Gringo zaoferował mi tarczęi łożysko od siebie, docisk do sprzedania ma gre... po świętach znowu będzie latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuje komplet używany od GT. ten z ebay odpisał że przesyłka do Kaczogrodu wyniesie 98$ :zly: czyli prawie tyle co samo sprzęgło. za to w innym topicu Gringo zaoferował mi tarczęi łożysko od siebie, docisk do sprzedania ma gre... po świętach znowu będzie latać.

to gites, ale juz nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość adrianevo1

Apropos sprzegła które założyłem to dorabiane od gościa z Warszawy, przezyło prawie cały sezon Rajdowy (12 rajdów w tym krytrium kamioki) i chodzi wysmienicie :):)

 

Do końca pucharu polski jeszcze tylko 3 rajdy, pozniej raczej moja rajdowa nyska idzie na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...