Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] do czego jest ta kostka pod kierownica w P12


Gość dimas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest kostka klaksonu lub sterowania radiem.

 

taz tak mi sie wydaje od koski idzie dalej czerwony przewod pewnie staly + na klakson,ale zostaje kilka wolnych kabli :?: jak by to byla kostka od sterowania radiem to by bylo super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to zrobie zdjęcie mojej kostki i porównasz , ja mam sterowanie radiem przy kierownicy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie za 100puntow czy sterowanie z kierownicy(pilot)pasuje z almery tino do P12.

powinno byc to samo jak myslicie :?:

 

[ Dodano: Wto 13 Lut, 2007 21:13 ]

jak tam Oskar zagladnoles pod ta klapke :?:

sorki ze tak pytam ale mam okazje kupic ten pilot za 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Sro 14 Lut, 2007 12:33 ]

jak tam Oskar zagladnoles pod ta klapke

 

dscf0864up4.th.jpgdscf0865jt4.th.jpgdscf0866mo0.th.jpg

 

Sorry, że tak długo...ale nie miałem czasu zeby wejsc na neta

Jak będziesz potrzebował dokładniej, to podaj adres na skrzynke to wysle tobie w wersji orginalnej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki oskar troche dziwnie to wyglada bo u ciebie czerwony przechodzi bokiem a u mnie jest w ta kostke wpiety :/

a podgladnoles gdzie to sterowanie w kierownicy jest podpiete czy to sa tylko te 2 przewody co ida do kostki?

w tym tino jest z prawej :sylwester: ale w sumie z lewej tez by mogl byc bo tempomatu nie mam :036: ale popracuje nad tym a w primerkach fajny byl montowany z radarem czy cos ale chyba tylko do automatow :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki oskar troche dziwnie to wyglada bo u ciebie czerwony przechodzi bokiem a u mnie jest w ta kostke wpiety :/

a podgladnoles gdzie to sterowanie w kierownicy jest podpiete czy to sa tylko te 2 przewody co ida do kostki?

w tym tino jest z prawej :sylwester: ale w sumie z lewej tez by mogl byc bo tempomatu nie mam :036: ale popracuje nad tym a w primerkach fajny byl montowany z radarem czy cos ale chyba tylko do automatow :zly:

 

Nie podglądałem gdzie te sterowanie jest jest podpiete........ zobacze dzisiaj i napisze wieczorem.

Juz komus wczesniej na forum robilem podobne zdjecia, bo kupil sterowanie do radia (z prawej strony)

Nie pamietam, czy udało mu sie podpiac....... bo pisal ze ma jakies problemy.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podglądałem gdzie te sterowanie jest jest podpiete........ zobacze dzisiaj i napisze wieczorem.

 

bylbym wdzieczny

 

dscf0864up4.th.jpg

 

Od sterowania ida dwa kabelki do kostki

przewod zielony i czarny (od czarnego odchodzi kabelek czerwony)

po odłączeniu czerwonego nie działal mi sygnał....

Nie wiem czy to tobie pomoze.............. nastepnym etapem jest rozkrecenie sterowania recznego :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ze sterowania wychodza tylko 2 kabelki to lala a z sygnalem sie cos pokombinuje :D

 

tak tylko dwa..........tak jak wspomnialem od czarnego odchodzi czerwony.........

powodzenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde ale tylko 2 kabelki?troche malo jestes pewien ze do sterwania wiecej kabelkow nie idzie?

 

jestem pewien :-) malo co nie rozebrałem całej kierownicy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki a nie wiesz jak zdjac ta plastikowa pokrywe od poduszki?

 

tu wyglada na to ze 3 kabelki ida od sterowania http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...dia++kierownicy

 

zobaczymy jak dostane tego pilota ;)

 

[ Dodano: Pią 16 Lut, 2007 20:15 ]

a co tam mozna wogóle sterowac z tego pilota mam nadzieje ze zmieniarke obsłuży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tam mozna wogóle sterowac z tego pilota mam nadzieje ze zmieniarke obsłuży?

 

1. Komputer

2. Radio

3. CD

4. Zmieniarke

 

Dzieki pilotowi masz łatwiejszą obsługe chodźby radia......

duza wygoda :-) przydaje sie

 

 

ps. co do poduszki to nie wiem........ nie miałem takiej potrzeby

 

[ Dodano: Pią 16 Lut, 2007 20:25 ]

tu wyglada na to ze 3 kabelki ida od sterowania http://www.nissanklub.pl/...dia++kierownicy

 

Na moich zdjeciach nie widze trzech........

i sterowanie mam po lewej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj jakiego pilota kupujesz. Potrzebujesz pilota montowanego z lewej strony kierownicy (ma dwa kable sterujce). Ja kiedys zakupilem pilota z almery 2002 - wygladal tak samo, ale mial mocowanie po prawej strony kierownicy i mila trzy kable sterujące - niestety musilame go sprzedac gdyz ten model nie podejdzie do P12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj jakiego pilota kupujesz. Potrzebujesz pilota montowanego z lewej strony kierownicy (ma dwa kable sterujce). Ja kiedys zakupilem pilota z almery 2002 - wygladal tak samo, ale mial mocowanie po prawej strony kierownicy i mila trzy kable sterujące - niestety musilame go sprzedac gdyz ten model nie podejdzie do P12.

 

Witaj,

 

Ty też prosiłes mnie o zdjecia....... :-)

Uprzedzałem dimasa, że chyba miałes problem z tym pilotem od almery.....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslilem sie jak oskar napisal ze ma 2 przewody a na schemacie byly 3 :027:

no nic gosc juz chyba wyslal tegopilota ale nie wiem jaki bo gosc zakrecony i mi nie powiedzial :(: mial zdjeca wyslac i tez nie wyslal :< wiadomo jak to jest z handlarzami klamotami :kosci: zoibaczymy jak przyjdzie :!:

a mowisz ciechon ze nie ma mozliwosci zeby ten na 3 chodzil w primerce :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak z tamtego zrezygnowalem ale znalazlem innego goscia twierdzi ze pilot na 100% z primery i na lewa strone :mikolaj: no i cena 50zl+10 przesylka :sylwester: juz lezy u brataw polsce jutro chyba przywiezie i bende montowal tylko nie wiem jak sciagnac ta plastikowa oslone poduszki z kierownicy(wystarczy pociągnąć??)nie chce czegos popsuć!a to zdjecia tego pilota

dsc01937zy2.th.jpg

dsc01939ni3.th.jpg

dsc01940kw2.th.jpg

tez ma trzy kable :/ ale mam nadzieje ze bendzie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...