Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12] do czego jest ta kostka pod kierownica w P12


Gość dimas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niech sie ktos zlituje i napisze jak sciagnac ta plastikowa pokrywe AIRBAG bo juz nie mam sily :<

niestety tak jak napisalem przy sterowaniu mam 3 kabelki tak jak widac na fotkach wszystko ladnie kostke podpinam pod kostke w kierownicy czerwony ktory odchodzi od czarnego podpinam pod klakson i zostaje mi jeden czerwony co idzie od sterowania i nie wiem co nim zrobic kolor wskazje na + ale po podpieciu do plusa nie reaguje na mase tez nie :?: nie wiem gdzie go podpiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam!!! Ja również kupiłem panel sterowania radiem do mojej primery P12 i borykam się z tym samym problemem ponieważ nie wiem jak wyjąć poduszkę powietrzną z kierownicy może ktoś z Was rozwiązal już ten problem proszę podrzućcie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszke kierownicy ściąga się w następujący sposób: zdejmujesz zaślepke i tam trzeba nacisnąc taki drucik (a dokładniej jest to sprężyna) i trzymać przyciśnięty - trzeba jeszcze ją pociągnąć do siebie (poduszkę)

W opisie jest wszystko ładniei pięknie ale problem polega na tym że jest to sprężyna centralna i często bywa tak że po naciśnięciu odblokowuje się jedna strona poduszki a powinny obie (zazwyczj dzieje się tak jak jest zasłabo dociśnięta sprężyna.

Przed jakimi kolwiek naprawami przy poduszkach trzeba zdiąć kleme i odczekać ok 5 min.

 

Foto sprężyny którą trzeba nacisnąć

7d9c0488.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...