Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

jak najprosciej podniesc moc w Maximie 3,0l ???


Gość Crush
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem wiem ale Stary weź pod uwagę że jesteś w stnach a tam G-techy z niewiadomych względów inanczej działąją :wink:

 

Promieniowanie koszmiczne, przyciaganie ziemskie, krzywizna ziemi no jest wiele czynników a i zapomniąłme o przyciąganiu elektrokinetycznym spowodowanym przez Grubasów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wiem ale Stary weź pod uwagę że jesteś w stnach a tam G-techy z niewiadomych względów inanczej działąją :wink:

 

Promieniowanie koszmiczne, przyciaganie ziemskie, krzywizna ziemi no jest wiele czynników a i zapomniąłme o przyciąganiu elektrokinetycznym spowodowanym przez Grubasów :wink:

 

Wiem ze ziemia nie jest idealnie okragla, za czym idzie rozny stopien przyciagania ziemskiego. Jednak roznica nie jest wyczuwalna. Dopiero specjalistyczne urzadzenia mogo to potwierdzic.

 

A co go grubasow to nie sadze aby jakis sie znalazl na lotnisku o 3 nad ranem, wtedy gdy ja sie testowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie nie moge znalezs nic na temat osiagow wersji us , ale Coobcio , zapewniam cie ze mam sporo ponizej 9 sek. do setki bez zadnych przerobek , co do przyspuieszenia w stanach przypominam ze tam jest duzo gorsze paliwo , a 3 -5 oktanow roznicy to sporo , przynajmniej w teori fizyki , a jak sie ma to do rzezcywistosci to nie mam pojecia nie jezdziłem nigdy na takim paliwie .

 

 

pozdrawiam , i chyba bede musiał jednak cos pokombinowac bvo coraz bardziej sie do tego przekonuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V Generacja fajny przebieg ma...

 

Nie no żartowałem z tym wszytkim ale dalej dla mnie nie pojętne jest to że te Maximki tak zapierniczają :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V Generacja fajny przebieg ma...

 

Nie no żartowałem z tym wszytkim ale dalej dla mnie nie pojętne jest to że te Maximki tak zapierniczają :roll:

 

Samochod jest dosydz duzy ale nie jest jakis ciezar... Silniki mocne 3.0L ... wiecej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3200 to jest raptem 1450kg a moja Priemrka wazy 1250kg stsunek maasy do mocy jest lepszy zdecydowanie w MAximie - dziwne to :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, maxima waży 1360kg,tak wszędzie pisze, A32 3.0l manual rocznik1998 i jeszcze jedno 100km/ osiągam w 7.3 s bez żadnych przeróbek ,oczywiście mierzone na drodze a nie na hamowni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z manualem cos koło tego bedziesz miał , z automatem kreci sie koło 8 sek. , Coobcio rzeczywiscie tez sie dziwie ze takie szybkie są , ale z drugiej strony to Nissan japonska wyscigówa - hahaha

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, maxima waży 1360kg,tak wszędzie pisze, A32 3.0l manual rocznik1998 i jeszcze jedno 100km/ osiągam w 7.3 s bez żadnych przeróbek ,oczywiście mierzone na drodze a nie na hamowni

 

Popracuj nad zmiana biegow. I przeanalizuj wykresy z chamowni.

Wowczas powinienes spokojnie zzejsc ponizej 7.

Ksiazka daje 6.9

Kolega ma maximke 98 na manualu z kilkoma przerobkami jak CAI, y pipe, UDP, STS, aluminiowe kolo zamachowe, sprzeglo ACT i na hamowni wyciaga 6.1s do paki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi jak hamownia moze podować przyspeiszenia :?:

W życiu się z czymśtakim nie spotkałem, ona podaje moc i moment oraz maksymalną predkość (leci do odciecia na najwyzszym biego bo male opory rolek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to ciekawi jak hamownia moze podować przyspeiszenia :?:

W życiu się z czymśtakim nie spotkałem, ona podaje moc i moment oraz maksymalną predkość (leci do odciecia na najwyzszym biego bo male opory rolek)

 

Ameryka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta hamownia cos nie tak , bo jest tak jak coobcio mowi , tam na rolkach sa małe opory i samochód przyspiesza bardzo szybkoi bardzo szybko jedzie , wiec nie wiem jak to mozliwe zeby zmierzyc na chamowni przyspieszenie , nawet jak by ustawic jakis opór rolek to jaki ten opór powinien byc , przecierz na chamowni nie am pedu powietrza któr sporo zwalnia auto , i nie ma tarcia no i nie ma nierównosci , wiec wyniki na hamowni moga byc z kosmosu .

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły wynik , zajeb ... musi to wygladac jak niepozorna Maxima tak wymiata , ale to jest własnie USA w Polsce po pierwsez nie ma dostepu do takich czesci a po drugie kasy to kosztuje tykle ze lepiej sobie zmienic samochód

 

 

 

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to na ebay moge ci zalatwic jakis CAI za 20 gora 30 dolcow.

A ypipe moze zapytaj w jakims zakladzie co wydechy robia. Jak bedzie trzeba to jakies fotki sie podesle aby kolesie wiedzieli co maja zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 dolarów , ale przesyłka drozsza niz towar i długoooo trzeba czekac , predzej czy pozniej znajde w polsace to ,a jak sie wkurze to pojade do dobrego mechanika i mu pokaze fotki zeby mi zrobił cos takiego , powinien umiec prawda ??

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 dolarów , ale przesyłka drozsza niz towar i długoooo trzeba czekac , predzej czy pozniej znajde w polsace to ,a jak sie wkurze to pojade do dobrego mechanika i mu pokaze fotki zeby mi zrobił cos takiego , powinien umiec prawda ??

 

 

pozdrawiam

 

Ok. Jak chcesz to moge ci porobic fotki mojego i jeszcze CAI innego typy.

Moze uda mi sie tez wytargac jak wygladaja pojedyncze czesci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przegladalem stronke Maxima.org , tam kazda maxima schodzi ponizej 7 s do setki !!!! , i nie pisza o jakis wiekszych przerobkach tylko wszycy robia Y-Pipe i CAI do tego jeszcze takie jakies pierdołki jak swiece itp. , szczerze mowiac boje sie troche takich przerobek , zeby mi sie4 cos nie zj** .... i zebym normalnie mogl jezdzic , ja musze uzywac samochod codziennie :( , ale bardzo kuszace sa osiagi , noz zobaczymy lato idzie musze kase na wakacje wylozyc , ale moze cos tam jeszcze doskrobie na przerobki .

 

Coobcio mieszkasz w POlsce to moze mi powiesz ile moze w polsce wyniesc koszt takiej pzrerobki , mam na mysli CAI i Y-pipe , tylko orientacyjnie

 

 

 

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...