Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera - osiągi


Gość macias-1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, masz bardzo fajny nick :)

No ja swoja machina ostatnio czesto podruzuje autostrada wiec mozna przydepnac momentami do tych 130km/h :P

A tak na serio to wiem, ile moze pojechac i nie musze tego sprawdzac. Zycie jest jedno.

Jednak jak bylem mlodszy i bardziej szalony zdazylo mi sie pojechac kilka razy 220 ale to jeszcze nie bylo z pewnoscia jej ostatnie slowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoja lecialem 200km/h na zupelnie nie uczeszczanej drodze.

Ale mam jedno pytanie, bo ma cos takiego dprzyspiesza wchodzi na obroty 4000 i na chwile czuje jakby ja cos przymulilo do obrotow 4200 i do 4200 znow ladnie ciagnie do chyba 5800

czym to moze byc spowodowane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W lato smigałem kawałkiem A1 - Rusocin - Swarożyn (25 km) zrobiłem w 7 minut :) Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, na codzień nie przekraczam raczej 3000 obr., nie katuje silnika. Natomiast moja P11 1,6 PB poszła 195-200 km/h ale bylo tak głośno jak w Boeingu przy starcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

udalo mi sie na autostradzie w niemczech 200 osiagnac (zaczyna mnie to stresowac... primera WP11 2.0 w benzynie niby 130 KM a tak slabo jedzie i duzo pali (przy 100-130 km/h na autostradzie minimum 7,5 l) :/ :?: ..moze cos mam uszkodzone...albo potrzebny VE ;):P :one: :diabel: hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duze to przeklamanie nie moze byc. przyspieszenie do 100 mam w 9s. daje rowno z leonkiem 1.9 tdi 130km. a w momencie jak jechalem 200 to na GPS pokazywalo 196km/h , wiec wlasnie przeklamanie jest bardzo male.

 

To masz niemal osiągi jak GT co ma 50km więcej i lepsze od normalnej 2.0 131KM....... reasumując zmień stoper bo ten co masz kłamie i to dość mocno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ale sie rozbawilem.Ten Leonik chyba mial silnik sdi,to by sie zgadzalo :D Normalnie ta prima z jakims dopalaczem jest.A wracajac do tematu,ja swoja prima lecialem 180km/h,moze wiecej pojdzie ale to bedzie trawalo wiecznosc.A dla porownania suniaczem na autostradzie do Bratyslawy z pelnym bagaznikiem 190km/h az babeczka sie usmiechala do mnie z terenowego Volvo,ze siedzialem jej przez wiekszosc trasy na tylku,chociaz wolalbym na jej prawdziwym:) a nie na volvo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za duze to przeklamanie nie moze byc. przyspieszenie do 100 mam w 9s. daje rowno z leonkiem 1.9 tdi 130km. a w momencie jak jechalem 200 to na GPS pokazywalo 196km/h , wiec wlasnie przeklamanie jest bardzo male.

 

Ukryte turbo :D :?:

 

Na G-Tech'a go :diabel2:

 

btw. u mnie przy 100km/h przekłamuje (vs GPS) o około 8km/h, przy 200km/h przekłamuje o około 15km/h.

A żeby to sprawdzić trzeba jechać przez jakiś czas ze stałą prędkością, bo tak, to GPS aproksymuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak raczej na koncu 2 biegu jest juz 100km/h a wlasnie bieg sie skonczyl na 13 sekundzie:) jesli chodzi o przeklamanie licznika to napewno jest. ale bardzo male. napisalem jakie przeklamanie mialem przy 200km.h juz wczensiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pomiarach rozumiem, że ruszacie na 1 i ciągniecie na 2 biegu do 100km/h? (chyba, że do odcięcia, to na trzeci bieg...)?

ps: taki pomiar gdzie można wykonać? I jak to stoi cenowo? Chciałbym zmierzyć...

ps: jestem z Konina :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gratulować szczęścia... Ograniczone zaufanie nie tylko do innych uczestników ruchu, ale i do samochodu... (jeden kolega w jakimś poście wrzucił fotki, co się stało z jego samochodem, gdy opona (chyba bieżnikowana) poszła).

ps: off topic się robi.

prośba do admina: zbędne posty usunąć / przenieść do hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nawigacji moje mio zawyża predkość o 8 km/h tak wiec na pewno nawigacja nie zastapi ci licznika . Na filmiku praktycznie nic nie widać . Jeśli masz 100 km/h w takim czasie to na pewno nie na seryjnym silniku a jesli na seryjnym to na pewno nie na 1,6 bo jeden 1,6 ma zbliżone osiagi do 2,0 dt. Stwierdzam krótko i bardzo trafnie ze klamiesz i jest to zwykla prowokacja pozdrawiam i prosze admina o zrobienie porzadku w tym dziale :diabel:

 

p11 slx 2.0 16v http://pl.youtube.com/watch?v=K6ZhRPkE6Zs&...feature=related

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzis równo tydzien po zakupie postanowiłem wypróbować sprzet w drodze do słupska.

Jest tylko jedno miejsce na próbe ale sie udało. Wybujałem kolumbrynke 200 i dalej nie trzymałem chociaz juz bardzo nie chciał przyspieszać. Skonczyła sie długa prosta i nie wiem czy poszła by choc kusk wiecej :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...