Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera - osiągi


Gość macias-1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KarolGalek

ja sie pochwale

nowy most w puławach

primera 91buda-silnik94

2.0dSLX z 4 osobami

170km/h poszedł by wiecej ale bałem sie bo zawieszneie z przodu kupy sie nie trzyma

 

a jak jest według tabeli? ile to to leci? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem posiadaczem p11gt. na autostradzie warszawa poznan jechałem 225 na gazie w 4 osoby to była pogoń za mazdą6 tylko niewiem ile licznik oszukuje bo nawet ostatni 200 było grane ze spalonym sprzęgłm wien napewno jagby ten zegar nie kłamał to 200 poleci :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Gość lechuGT

A ja pojechałem przetestować sobie nowy odcinek A2 koło Strykowa... No cóż było bardzo fajnie. Poleciałem p10 w 1,6 (bez gazu) najwięcej jakieś 187km/h :kosci: (było lekko z górki) a na płaskim 180 km/h i więcej nie chciał :(.

Niestety strasznie trzęsło w środku - kierownica, plastiki itd. wszystko w środku latało. Nie wiem czy wina opon czy z zawieszeniem coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja sie pochwale...

Sam jestem w wielkim szoku bo mi moja nyska 1.6 na autostradzie wczoraj 2zł poleciała... :diabel2:

1.6 a chodzi jak moja poprzednia Mazda 626 2.0 :one:

Bez lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi sie bardzo wiezyć nie chce ze P10 2.0 d leci praktycznie tyle co o 15 koni mocniejsza p11 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robertos245

Moja 2.0 slx na obwodnicy Garwolina 200 km na gazie a 210 km paliwko pedał w podłodze w tamtym tygodniu sprawdziłem pierwszy raz o dwóch lat jak ją mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój turbo klekot 3 razy już przekroczył 200 km/h licznikowo - więc jak widać TD sobie radzi - wbrew pozorom tak długo to nie trwało, ale sam byłem na pokładzie za to wagowo jakby było nas dwóóch :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
200 km/h piszesz ...? to moze jestes wstane powiedziec czemu moja 2.0 TD 97 rok na V-power Shella leci 170.... :(

 

Mój leci 175-180 maxx, więc wszystko u ciebie jest OK. Bajki o 200km/h w TD wierze równie mocno jak w spalanie TDI na poziomie 5L w mieście....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój leci 175-180 maxx' date=' więc wszystko u ciebie jest OK. Bajki o 200km/h w TD[/quote']

Masz rację. Po pierwsze liczniki zawyżają, po drugie nieraz ludzie mają opony o niższym profilu i już wynik zawyżony, a po trzecie wystarczy silniejszy wiatr z tyłu i już auto w tym momencie więcej poleci. Twierdzenie że takie auto leci rzeczywiste 200 km/h w warunkach neutralnych (wiatr,nachylenie) dowodzi tylko jednego: błędu pomiaru :)

spalanie TDI na poziomie 5L w mieście....

Ojciec ma octavię 1.9 tdi 90 KM. Fakt że jeździ totalnie jak dziadek :) ale co do spalania to wiem że po nieraz zakorkowanym wrocławiu średnie spalanie wychodzi mu rzędu 5.5 - 5.8 l/100 km. Brat kiedyś podobną octavią miał spalanie po mieście jeżdżąc normalnie w granicach 6.5 - 7 l/100 km. A z innej beczki: kiedyś miałem volvo 340 1.6 diesel, szalone 54 KM :) ale po mieście więcej jak 6 l/100 km mi nie brał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IC nie dodaje koni ,dzieki niemu moze wzrosnac vmax i bedzie zwawiej przyspieszal na wiekszych predkosciach,dla silnika same plusy bo dostaje zimne schlodzone powietrze ,ale koniec OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalplock

:/ .. nie dobrze ... a orientuje sie ktos moze czy do tych typow silnikow mozna wsadzic chipa jakiegos badz komputerowo wzmocnic turbo...? chodzi mi o okolo 110 km... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...