Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zbędne kilogramy


Gość Przemo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No bedize treoche tego, raz to sprezarka, dwa to chlodnica jedna i wentylator trzya to urzadzenie sterujące, cztery to baniak wielki pod schoweikiem w kabinie no ze 40 Kg powinno być...

 

I troche kasiory też za to wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W zeszłym tygodniu ważyłem swoje odchudzone N14 3d i z 15 litrami paliwa ważyło równo 1000kg... Seria waży jakies 1055kg (?) i tu moje ptanie, czy to waga samego auta, czy z pełnym bakiem, a może jeszcze z rodziną i psem :?: :wink: :D Jak to mierzy producent? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znalazlem temat ktory ostatnio najbardziej mnie interesuje :) Z tego co wazylem to wyjalem z autka juz 47,76kg (nie licze fotela przedniego ktory wroci na miejsce niedlugo ) Najwiecej problemow bylo z tymi wygluszeniami pod wykladzina podlogowa... Jakos w przyszlym tygodniu jade na wage i zobaczymy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znalazlem temat ktory ostatnio najbardziej mnie interesuje :) Z tego co wazylem to wyjalem z autka juz 47,76kg (nie licze fotela przedniego ktory wroci na miejsce niedlugo ) Najwiecej problemow bylo z tymi wygluszeniami pod wykladzina podlogowa... Jakos w przyszlym tygodniu jade na wage i zobaczymy :)

No zważ koniecznie - moje 1.4 waży 1000kg ale jeszcze można zbić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie...

Zrobie to co zawsze czyli wywale smeici z bagarznika, odkrece tylna kanape oraz fotel pasarzera no i tylna pulke wyjme łacznie 56kg z kołem zpasowaym leweitkiem itd... - róznica szalona, innaczej nysa hamuje i o wiele lepiej ciagnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez te plyty odrywam. Ale za pomoca suchego lodu :) Jeszcze nie wszystkie zrobilem, a i chyba mam tego mniej niz w Astrze bo jak na razie tylko 5kg. Ale jeszcze z tylu roche jest. No i glowna sprawa - w sumie tak na zdrowy rozum to pomiedzy przedzialem pasazerskim a silnikowym powinny byc jakies wygluszenia, prawda?? I czy nie sa to te wygluszenia najciezsze?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po kolejnych paru godzinach pracy mój Suniacz waży 976kg!!! Oczywiście jest to waga samego auta - jaką szacuję nawet bez paliwa w baku (50Lt).

A wszystko wygląda tak :) :

 

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...nt=IMG_0874.jpg

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...nt=IMG_0872.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie !

Fotel Pasarzera wazy z tego 15kg, na boczkach tylnych kolum masz wygluszacz też troszke warzący...

:D ...Na fotelu pasażera zbiję jeszcze 10kg jak kupie identyczny kubełek (ze stelarzem robionym w firmie tuningowej waży 5kg!!!). Razem z pozostałymi wygłuszeniami - pełno gąbek w ściankach myślę, że zbiję do 969kg... byłbym wniebowzięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja moge smialo powiedziec ze moj Sunny jest bardziej odchudzony :) Chyba ze zrobiles cos czego na tych zdjeciach nie widac. Tylko ze ja niestety nie mam kubelka jeszcze :( Moze dzisiaj uda mi sie wam pokazac jak to wyglada u mnie... :)

 

Xzandafer - co tam jeszcze robia te boczki z tylu?? Waza po 1,5kg kazdy!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja moge smialo powiedziec ze moj Sunny jest bardziej odchudzony :) Chyba ze zrobiles cos czego na tych zdjeciach nie widac. Tylko ze ja niestety nie mam kubelka jeszcze :( Moze dzisiaj uda mi sie wam pokazac jak to wyglada u mnie... :)

 

Xzandafer - co tam jeszcze robia te boczki z tylu?? Waza po 1,5kg kazdy!! :)

 

1,5kg każdy??? Ide je zważyć - jak prawda to wywalam :D Koniecznie kup kubełek - na nim duużo zyskasz. Ja mam Bimarco Cobra - 400zł - www.bimarco.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie kubelek by sie przydal, w koncu fotel kierowcy wazy jakies 17kg...

 

Xzandafer - wazyles?? :)

Taa, ważyłem :) Ale mam jakieś lajtowe te boczki bo ważyły po 1kg każde. W każdym razie nie ma już dla nich miejsca w moim aucie :D

Jutro dalsza część odchudzania - może być dla niektórych nieco kontrowersyjna - wywalam kierownicę z airbagiem i wstawiam małą lekką sportową 30tkę 8) Ciekawe ile można zbić na kierownicy...

 

P.S. Ale nie po to ma się pasy szelkowe żeby jeździć z poduszką :wink:

P.S.2 Pewnie pytałeś się czy ważyłem fotel a nie boczki ale dopiero teraz skumałem :oops: Tak ważyłem też fotel - tak jak Coobcio mówi około 15kg z lekkim hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie po to ma się pasy szelkowe żeby jeździć z poduszką

Racja :)

 

A mi wreszcie udalo sie zamiescic zdjecia w albumie. Od razu mowie, ze nie jest to wersja finalna, niedlugo bedzie to wygladalo o wiele ladniej :) Te zdjecia sa robione w sumie at work, wersja do jezdzenia na codzien rozni sie tylko jednym dodatkowym fotelem i zamontowanym schowkiem :) No ale dosyc gadania - srodeczek :

http://photobucket.com/albums/y175/SamiSun...nt=9a0d3d69.jpg

http://photobucket.com/albums/y175/SamiSun...nt=P4253519.jpg

 

i z zewnatrz

 

http://photobucket.com/albums/y175/SamiSun...nt=5d0a46a6.jpg

 

prosze o koment ;)

 

P.S. Pytalem o boczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci, że wlazłeś mi na ambicję i zanim gdziekolwiek się jutro ruszę, wykręce fotel pasażera... A dach jak wygląda? Podsufitka jest czy sama blacha??? :)

 

Z wyglądu prawie to samo co u mnie, szkoda że ja nie mam też SR20DE :cry:

 

oto moja cała galeria jakby co, gdzie zamieszczam aktualny stan w jakim auto się znajduje:

 

http://photobucket.com/albums/y119/xzandaf...Nissan%20Sunny/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ladnie ladnie.. zdjemij wygluszenia z podlog, z tego co pamietam, to jakies 4,3 kg waza :) A co do SR20DE... Zawsze mozesz sprobowac sil w klasie mini, te samochody wcale nie sa wolniejsze od seryjnego GTi :)

 

Podsufitka jeszcze zostala, z jednego tylko powodu. Jak sie moja wspolpasazerka dowiedziala o tym ze chce ja zdjac to powiedziala ze nie jedzie takim huczacym pudelkiem i albo zostawiam podsufitke albo ona nie jedzie.. coz zrobic, czysty terror, ale co tam, po bemowie i tak ja zdejme. I nie tylko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...