Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11.144/W11.144] Montaż zmieniarki


Gość j_jasiu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto odpowiedź z TME:

> Witam!

>

> Szukam odpowiedzi na pytanie, jakie formaty plików zapisanych na USB

> obsługuje "CTANSUSB001 Interfejs Aux USB/SD Nissan"

>

> Konkretnie, co poza MP3?

>

Dzien dobry,

 

Poza MP3 jeszcze WMA i tyle lub tylko tyle

 

Pozdrawiam,

 

Biernacki Krzysztof

TRANSFER MULTISORT ELEKTRONIK

Krzysztof Biernacki

tel. +48 42 6455530

fax. +48 42 6455500

GSM (+48) 605060699

e-mail:k.biernacki@tme.pl

www.tme.pl

 

Może jak by się zebrało nas z 5-ciu to wytargowalibyśmy cenę ok. 300 brutto? Bo więcej to mi się nie chce dawać. Za takie pieniądze to jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie wychodzi 329 brutto + przesyłka.

 

I jeszcze jeden list z TME:

 

jednak nie tylko MP3

przepraszam za blad,ale producent sie wlasnie okreslil ze tylko MP3 !!

pozdrawiam

Biernacki

 

Ale WMA i tak chyba prawie nikt nie używa. Trzeba ponegocjować w temacie ceny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dawcio007

Witam jestem nowy, więc na pewno zdubluję jakiś temat, ale szukałem i nic nie znalazłem mam Primere z 2001 jest tam radio Blaupunkt Mid Line kupiłem zmieniarkę Clarion 2538T ma ona jakiś kabel na końcu są 2 kostki jedna pasuje do radia a druga jest zupełnie inna to znaczy ma 4 piny i do niczego nie pasuje pomocy, proszę.

Pozdrawiam

Dawid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jeden list z TME:

 

jednak nie tylko MP3

przepraszam za blad,ale producent sie wlasnie okreslil ze tylko MP3 !!

 

To się Angole zdziwili na gwałtowny przyrost emaili z Polski:

Hi,

The ANSUSB001 is compatible with MP3 files only.

Regards

Connects2

 

[ Dodano: Pią 06 Cze, 2008 00:36 ]

http://allegro.pl/item370758968_interfejs_...cze_12_pin.html

 

Wyglada na to samo a cena wieksza :) Bo rozumiem ze to co zamawiamy to tez z kablem??

Ten sam. I pewnie nieprzypadkowo na w/w aukcji zaoferowane są 3szt.

 

[ Dodano: Pią 06 Cze, 2008 00:56 ]

Na szczęście jest emulator

 

Właściwy link

 

W anglii ten adapter kosztuje około 65Ł z podatkiem, może by tam kupić hurtowo? może jakiś klubowicz będzie wracał na wakacje to przywiezie :)

Hmmm..., 65Łx4.30=~280zł. W tej cenie jest np. tutaj . Sklep w Bolton. Może ktoś znajdzie znajomych na naszej-klasie ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eldb napisał:

 

Hmmm..., 65Łx4.30=~280zł. W tej cenie jest np. tutaj . Sklep w Bolton. Może ktoś znajdzie znajomych na naszej-klasie

 

Właśnie.... bo my to w tej Europie to za krezusów, k.... m.. robimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kombinujecie jak koń pod górkę :) W anglii dochodzi koszt przesyłki min 10 funtów, z allegro wielka "obniżka" na 360zł :fuckyou2: . W TME mam za 330zł brutto nawet za 1szt bez proszenia się i latania za ew.gwarancją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie odświerzyć temat, czy ktoś zakupił interfejs ? Jeśli tak to jak się sprawuje ? może pozbyłbym się swojej zmieniarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fragles13, to jest xcarlink który testowaliśmy z Brunerosem. Wtedy nie działał. Czytałem że chińczycy wprowadzają cały czas kolejne modele tego interfejsu i na przykład na forum mazdy sporo osób już tego używa. Być może kolejna wersja jest już kompatybilna. Sprzedawca z tej aukcji którą podałes jest z okolic Otwocka, więc może któryś z klubowiczów ( kto ma blisko) podjechałby i sprawdził na miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13
NIe wiem jak z tych tanich jakoscia, ale ta z media jest naprawde ok

 

Ja korzystam na razie z transmitera FM, kupiłem nie najtańszy bo za 50zł no i jakość jest nawet w miarę - po oklejeniu drzwi izolacją bitumiczną są nawet nienajgorsze basy. Mam też zmieniarkę, która niestety leży sobie w kącie tylko dlatego, że nie mogę dostać kabla do niej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fragles13
Mam też zmieniarkę, która niestety leży sobie w kącie tylko dlatego, że nie mogę dostać kabla do niej..

 

Tylko w ASO. Koszt ok 300 zł :)

 

Podobno w Wawie na giełdzie elektronicznej (Wolumen) jest gość, który ma kable do różnych zmieniarek-wynalazków, a jak nie ma to może zlutować za niewielkie pieniądze. Ale nie mogę tam trafić już od prau miesięcy :diabel:

 

[ Dodano: Sro 11 Lut, 2009 10:54 ]

No i sprawa załatwiona :D zakupiłem na allegro kabelek za 56 złotych i teraz zmieniareczka śmiga aż miło - dźwięk bez porównania lepszy od transmitera, radia no i innych wynalazków.. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...