Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Klips do mocowania dywanika kierowcy


Gość maxxx24
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy lepiej?Na pewno podczas czyszczenia dywanów z piachu masz go więcej na wykładzinie :D

Ja nie zapinam na spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Właśnie założyłem kolejne już trzecie dywaniki do swojego notesa. Tym razem padło na Rezaw-Plast.  Powód wymiany był taki, że po poprzednim właścicielu była dziura w dywaniku kierowcy. ( chyba obcas pani kierowcy?). W kupionych prze ze mnie  dziura w dywaniku prawym . W we wcześniejszych postach podaje jakie to były dywaniki.  Rezaw-plast są nieźle spasowane, ale jakieś cienkie jak ktoś wcześniej napisał. Dlatego pytam kolegów którzy zakupili i używają w/w dywaników, jak się sprawują pod względem wytrzymałości? Bo, że cienkie i giętkie nie musi oznaczać , że się zaraz przetrą?? Pytam dlatego bo w ciągu czterech lat trzecie dywaniki to chyba przesada. W poprzedniku notka, lanosie zakupiłem rynienki i jeździłem nie myśląc o wymianie. 

Edytowane przez janio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kiedyś miał dywniki z Petex. Ani fajne ani złe. Takie nijakie. Po prostu zwykłe dywaniki. Plusem jest dobre dopasowanie do Note. Szczególnie ten kierowcy był dopasowany idealnie.

 

Ja posiadam dywaniki Petex mam je od nowości jakieś ponad 5 lat, żadnych dziur ani przetarć co prawda tak jak ranger mówi po prostu dywaniki szału nie ma, nie zmieniam na lato na inne bo jeszcze się nie zdecydowałem jakie bym chciał. A pamiętając moje przeżycia z poprzednim samochodem to chciałem jakieś sprawdzone co by nie śmierdziały mi później w samochodzie, żeby za szybko się nie przecierały, a serwis polecał Petexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Takie pytanie.czy ktoś próbował reklamować oryginalne,welurowe dywaniki.Nie mają roku,a przód lewy giętki jak worek po kartoflach,do tego od spodu jakichś biały nalot i na dodatek widać strukturę siatki. Tylko lewy przód,reszta ok. Fakt dostałem je gratis.Nie wiem czy warto to zgłaszać.

Poadrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie uzywałem welurowych dywaników zawsze zamieniając je na korytka ale wydaje mi się, że reklamować można byle stanowczo. A w  temacie dywaników ja do prezentowanych, kilka postów wyżej przez kolegę pejta, dywaników Rezaw-Plast-u dołozyłem swoje pięć groszy co prezentują zdjęcia poniżej. Prowadziłem nawet dialog z wytwórcą na temat swego niezadowolenia z ich kształtu (wszędzie są dedykowane do Nissana właśnie).  Byli zdziwieni iz komuś sie nie podobają. Twierdzą że od nich nawet ASO Nissana zamawia i są zadowoleni. Poprosili o zdjęcia a po ich otrzymaniu zapytali jedynie czy fotel przesunięty do przodu nie zawadza o dywanik. Może jak niezadowolonych klientów będzie więcej zmienią ich kształt. Dla mnie były za mało praktyczne więc na szrocie wyszukałem w dobrym stanie dywaniki których fragmenty nadawały sie do wykorzystania, następnie odpowiednio dociąłem i dokleiłem a przy pedale przyspieszenia rozciąłem tak że jeden wchodzi w drugi i  dodatkowo zastosowałem zatrzask a dopasowany fragment na stałe przymocowałem do wykładziny maskując to zaślepką teraz naprawdę nic się nie sypie i nie kapie.


    

post-57255-0-01152900-1396186700_thumb.jpg

post-57255-0-32025500-1396186715_thumb.jpg

post-57255-0-65150400-1396186731_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...