Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakiej firmy "Parktronic" założyć do Navary


Gość Max77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zrobisz , albo ASO dziury w zderzaku to niestety rdza się pojawi... prędzej czy później (na pewno po okresie gwarancji) , a montowane pod zderzakiem zostaną wyrwane przy podjeździe lub zjeździe z pierwszej stromej górki , gdzie zostanie sprawdzony kąt zejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jeszcze takie, które są zabudowane do ramki pod rejestrację (z boków wystają) i wtedy jest całkiem bezpiecznie dla zderzaka i dla nich.

 

A gdzie montowane są kamery cofania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myslę, że po prostu wystarczy sie nauczyc parkowac.

Pozdrawiam

 

Parkowanie to tylko jedno z zagadnień. Mnie np. przydałby się podgląd kiedy cofam do zapięcia przyczepy, lub zjeżdżam z nią tyłem w dół (wtedy w lusterkach nie widać zbyt dużo).

 

Myślę, więc że kwestia "nauczyć się parkować" jest trochę nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25

trzeba zakładac .. ale niektorzy musza nauczyc sie ... byc wyrozumiałym dla cofajacych ..

 

moj parKtroniK marki tesco czy cos takiego spisuje sie rewelacyjnie :)

 

Mnie np. przydałby się podgląd kiedy cofam do zapięcia przyczepy, lub zjeżdżam z nią tyłem w dół (wtedy w lusterkach nie widać zbyt dużo).

 

albo szersza przyczepka co by wiecej wystawała zeby byc bardziej widoczna w lusterkach :P hehe

 

kamere cofania polecam z prawej i z lewej strony autka z tyłu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myslę, że po prostu wystarczy sie nauczyc parkowac.

Pozdrawiam

 

Parkowanie to tylko jedno z zagadnień. Mnie np. przydałby się podgląd kiedy cofam do zapięcia przyczepy, lub zjeżdżam z nią tyłem w dół (wtedy w lusterkach nie widać zbyt dużo).

 

Myślę, więc że kwestia "nauczyć się parkować" jest trochę nie na miejscu.

 

Witam

Obecnie ćwiczę cofanie z przyczepą, parkowanie z przyczepa w zatoczce ui takie tam. Zabawa bardzo fajna i zapewniam, że da się. Wystarczy pogadac z kierowcami, którzy prowadza naprawdę duże zestawy i manewrują bez żadnych bajerów. delikatne ruchy powodujące pojawianie sie przyczepy raz w jednym raz w drugi m lusterku apokojnie wystarczają do jej kotrolowania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przyczepą jednoosiową (lub bliźniaczą) to naprawdę pestka :)

Polecam trening ciągnikiem z przyczepą dwuosiową (jedna skrętna) - to dopiero zabawa :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Marcin_sk

Czy ktos z forumowiczow bylby w stanie wskazac miejsce (warsztat, specjaliste), gdzie mogl bym zamontowac kamere cofania i podlaczyc obraz do wyswietlacza Pakietu IT w Navarze?

Najlepiej w pomorskim, ale bede wdzieczny za wszelkie propozycje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam. Mam problem z czujnikami parkowania, a że nie chcę zakładać nowego tematu (bo po co?), więc piszę tu :) A mianowicie.. wbijam wsteczny, dojeżdżam do ściany i.. no i właśnie nic :/ Jestem drugim właścicielem tej navki więc nie wiem co tam było kombinowane. W każdym razie czujniki nie działają od początku. Zaglądałem pod autko i wszystkie kabelki wydają się być w stanie nienaruszonym.

Ktoś wie co może być przyczyną? Z góry dzięki za odpowiedź :D

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...