Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobcio kiedy wypad na hamownie do Grabowskiego ??


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coobcio kiedy wypad na hamownie do Grabowskiego , i od razu regulacja zapłonu (wyprzedzenie) w mojej GT :-) , jak cos to trzeba zebrac wiecej osob z Wawy :D , moze ustalmy jakis termin w przyblizeniu??? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak jakiś termin jest to mi nie pasuje :(: potem musze sam na hamowanko jechać, może tym razem przypasi, postawiłbym na role jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest nas paru wiec mozemy sie wybrac na hamownie. zmobilizowac sie pojechac w tyle osob i posprawdzac sprzety ;-) kazdy cos tam poprawial chce zobaczyc rezultaty , ja chce zobaczyc jak po wycieciu kata i przede wszystkim chce zeby Coobcio mi zaplon przyuspieszyl :D , iwec ogarnijmy sie jakos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja bym się pisał jak można i oczywiście jak będzie mnie stać :) to chętnie poraz kolejny Coobcio zajrzałby mi pod maskę :) wcześniej była wymiana skrzyni, sprzęgła itp, a teraz chciałbym zobaczyć jak się ma lpg do pb no i żeby Coobcio też zajrzał do tego zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh juz to widze Coobcio teraz ja,nie to ja bylem pierwszy wcale ze nie bo ja... :D Mam nadzieje ze juz za niedlugo tez bede sie mogl przylaczyc :) Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jaki ruch :)

Chłopaki de fakto cdni w których mogłbym wam pomóc to tylko czwartek i piątek w godzinach od 14:30 do 19:00

 

Ps. Grag76 też dawaj sprawdzimy u Ciebie taki jeden drobny patencik i przy okazji wreszcie wałki CI oddam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak termin przypasuje to podjade ew sam sie z mackiem zdzwonie.

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 15:44 ]

ok. ustalilem z Mackiem ze bedzie w ta sobote na Mineralnej. otwiera podwoje hamowni o 10. zapraszam wszystkich chetnych do zapisow. musi sie zebrac kilka osob zeby byl sens go namawiac na dyno-day. czekam na zgloszenia do piatku wieczora.

 

1. greg76

2. le massager (TK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak termin przypasuje to podjade ew sam sie z mackiem zdzwonie.

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 15:44 ]

ok. ustalilem z Mackiem ze bedzie w ta sobote na Mineralnej. otwiera podwoje hamowni o 10. zapraszam wszystkich chetnych do zapisow. musi sie zebrac kilka osob zeby byl sens go namawiac na dyno-day. czekam na zgloszenia do piatku wieczora.

 

1. greg76

2. le massager (TK)

3. rossi20

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 17:05 ]

ok to ja sie tez pisze bardzo chetnie . i jesli dojdzie do skutku to rano w sobote na mineralnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to mamy juz 3 osoby chetne :)

 

1. greg76

2. le massager (TK)

3. rossi20

 

.... kto jeszcze sie pisze? jesli jacys wasi znajomi, kumple etc chca zierzyc swje maszyny to oczywiscie nie ma problemu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz WPR

Zalezy ilu was tam bedzie, jak tylu ze potrwa to dluzej niz 6 godzin liczac od 10 to ja tez przyjade moze

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 18:25 ]

Aaaa, sobota, to kolo 14 moglbym byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz WPR
a tak btw. ile kosztuje pomiar ?

 

Z tego co mi sie kojarzy to jak "dla nas" 50 PLN

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 23:00 ]

:D:D:D

Ja juz nie bede

Greg, sa 3 hamowania?? Ile trwa na jedno autko??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak btw. ile kosztuje pomiar ?

 

Z tego co mi sie kojarzy to jak "dla nas" 50 PLN

 

[ Dodano: Wto 10 Kwi, 2007 23:00 ]

:D:D:D

Ja juz nie bede

Greg, sa 3 hamowania?? Ile trwa na jedno autko??

 

cala akcja trwa kilka-kilkanascie minut. troche czsu zajmuje wjazd, mocowanie auta na pasach, pomiar. robi sie zwykle 2 pomiary ew mozna zrobic i 3 szczegolnie gdy masz zamiar na szybko cos modyfikowac ew krecic zaplonem. wszystko jest do dogadania. maciek tez czlowiek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...