Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobcio kiedy wypad na hamownie do Grabowskiego ??


Gość rossi20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja musiałem siedzieć na zajęciach, nie dość że taka pogoda, nie dość że hamownia i nie dość że otwarcie sezonu motocyklowego(ale tam chociaż przejechałem żeby zerknąć chociaż pobieżnie jak to wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mamy w reszcie w klubie najmocniejszą i najzdrowszą P11 GT, tzn ma tylko wywalonego kata i wyszło jej 150KM i 184Nm - malinowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

początkowo jak Coobcio poiwedzial ze po zrobieniu dolotu , wydechu i SMT6 moge miec okolo 155 -160 KM , myslalem ze sie pomylil albo od mocnego słonca i jezdzenia w głosnej 106 -stce :one: cos mu sie stalo, po czym uswiadomil mnie ze GT nie ma wiecej jak 140-142 KM jesli jest zdrowa , wiec sie troche przerazilem :zdziw: . no ale czekalem na wyrocznie :D Maciek wjechal i pokazalo 149.6 KM i 185.6 NM :D , pozrawiam wszystkich chłopaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi no to gratki hehe :D a ja się ciesze, że mi trzyma serie 131..KM :/

Długo jeszcze czekałeś na wjazd jak się zawinąłem??

Jeszcze długa droga, przedemną aby mieć jako takie osiągi może z pomocą Coobcia coś sie zdziała.

Pozdrowionka dla wszystkich... :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , gdzies okolo 30 minut i juz wjechalem :-) , ty bedziesz gonil , a ja moze uciekał :-) pierwsze to pewno obaj to samo czyli dolot by COOBCIO :D , w nie mam skanera wiec nie mam jak wpiac wykresu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim przybylym za stawienie sie i mila zabawe na powietrzu :) nie wiem jak wy ale mnie geba niemilosiernie piecze :P pogoda nie mogla byc lepsza a towarzystwo tez bylo sympatycznie. do nastepnego razu :!:

 

pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlozylem na serwer i wlasnie modyfikowalem posta a ty mi sie wcinasz tutaj ;)

 

i jeszcze wykresik mojego gruza po modyfikacji rev limitera. Dzieki Coobcio za ciagla pomoc przy Rudej :)

 

oto wykres:

 

Greg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

No nareszcie się coś ruszyło ;).

Wozy pięknie błyszczały w słońcu. Wyniki nie chude. Gratulacje Panowie.

Rossi20: wiadomo było, że wypluje 150KM - czerwone jest szybsze :D

M@ły: Wóz trzyma serię - to dobrze świadczy o silniku; mój szpachlowóz bez modów legitymował się wynikiem 120 KM z uszkodzoną lambdą notabene do tej pory jej nie mam

Coobcio: ile wypluł ten pug?

Greg76: Masz gdzieś jakieś foty wydechu rudej? Chciałbym podążyć Twoim śladem ale najpierw muszę budę porozciągać do rozmiarów fabrycznych i nałożyć świeżą szpachlę bo stara się sypie :D i niedługo wóz będzie cały rudy :D. Nazwiemy go wówczas ruda2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz po :)

Zalaczam wykresik mojej Klamerki N15/GA14DE, seria:

 

Almera-hamownia.jpg

 

4,2 HP (4,8%) i 7Nm (6%) ponad teoretyczna serie :)

 

Juz po hamowaniu wywalilem jeszcze EGR (Coobcio: bez zdejmowania oslony termicznej kluczem plaskim :P ) - wrazenia sa po prostu niesamowite, az mi sie nie chcialo do domu wracac :D

 

Greg76: dzieki za obrazek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Coobcio za ciagla pomoc przy Rudej :)
hehe spoko spoko, w sumie była chwila czasu później a twoje auto nie należało do najgłośniejszych, można było nieco poprawić jeszcze te wartości i pozbyć się tych poszarpań - sprzęt akurat miałem przy sobie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wszystkim dziękuje za miłe spędzenie przedpołudnia :) , może i sie nie zhamowałem, zrobie to przy następnej okazji (lekka awaria wolałem nie ryzykować), ale przynajmniej fajne autka zobaczyłem :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie doczekałem się - musiałem wracać... miło było zobaczyć gembole Wasze :D.

Stroili ta białą honde i co z nie wykrzesali ?? Swoją drogą to współczuję mieszkańcom domków graniczących :029: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stroili ja prawie 1.5 godziny :-) i caly czas krecilo sie wokół 260-265 koni , a hałas niemilosierny robila . P.S . ludzie mieszkajacy obok chyba juz przywykli bo nawet nikt nie wyszedl a cichych samochod praiwe nie bylo ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no milo widziec nowych chetnych, znaczy jutro dzwonie do Macka i mam nadzieje ze nic nie wymysli. na dzien dzisiejszy mamy juz sympatyczna ekipe ;) :diabel2:

 

SOBOTA (14.04) pocztek 10:00 UL. MINERALNA na OKĘCIU

 

CHETNI:

 

1. greg76

2. le massager (TK)

3. rossi20

4. Yarkoo

5. Sako

6. M@aly

7. Szymeq 50% :diabel2: jesli zalapalem intencje :P

 

czekamy na kolejne zgloszenia, wiem juz ze maja sie pojawic i inne wozki wiec tylko trzymac za pogode i zapowiada sie mile sobotnie przedpoludnie :)

 

ja ostatnio się zaniedbałem w zagladaniu na forum sorki ale się poprawię no i jak będzie się hamowało następnym razem to o ile nie będę w pracy to postaram się przyjechać może nawet z kolegą z gt teraz już będę cczęściej zagladał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...