Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sekwencja - spalanie i osiągi jak na benzynie ?


Hoover
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1,4. 75 km. Silniczek pracuje pięknie. jeździ na syntetyku. i az mi go żal.. sam nie wiem .. moje 25 tys roczmie nie jest bardzo dużum przebiegiem! pojeżdże .. policzę .. jak bedzie mocno bilo po kieszeni to wtedy sie zaloży gaz! ale mówię ... dla 200 zl miesięcznie chyba nie warto nic mieszać pod maską... i przemeblowywać bagażnik

 

 

wierzę ze ten pomysl z funduszem.. który choć trochę dla mnie zarobi (bi wierzę w polską gospodarkę. Euro 2012 itp.) zrekompensuje mi większe wydatki na paliwo.

 

a tak 2400 pojdzie od razu :):D

 

Myslę ze ani jedna ani druga opcja nie jest zla.. ale póki co leję PB, napisze ile mi pije :) :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W końcu udałem się na regulację.

Trzeba było zrobić korektę (o prawie 40 % :zdziw: ) i teraz można wyprzedzać :D

 

Jedyne co mnie zdziwiło, to przełączanie się z gazu na benzynę na czwartym biegu po przekroczeniu 5 tys. obrotów.

To normalne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czopochrup
Jedyne co mnie zdziwiło, to przełączanie się z gazu na benzynę na czwartym biegu po przekroczeniu 5 tys. obrotów.

To normalne ?

tylko na tym biegu powyzej 5k obrotow czy na kazdym jak na kazdym to masz ustawione ze powyzej tej granicy ma wejsc na benzyne (dobre bo praca na wysokich obrotach na gazie to morderstwo dla silnika;p) ja mam ustawioen na automatyczne przejscie gdzies w okolicach odcinki... nie udalo mi sie jeszcze tego przetestowac;>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko na czwórce.

Na niższych jest ok, piątki nie odważyłem się jeszcze testować ;)

 

Będę chyba musiał "przedryndać" do gazowników.

 

Mała poprawka, na niższych biegach jednak też się to zdarza ale nie zawsze.....

No cóż trzeba będzie wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...