Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zmiana zawieszenia


Gość jankowski1987
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli chcesz powiedzieć,że obniżasz tracka zakładając sprężyny od zwykłego i zyskujesz na komforcie :?: Ok zgodze się z Tobą tylko kto robi taki zabieg przy takim aucie :?: Po to żeby móc później wozić puste kartony :?: To tak samo idąc tą drogą można powiedzieć,że przekładając sprężyny do jakiegoś auta gti bierzemy je za najsłabszej wersji tylko co za idiota tak robi :?: Pozatym w takim zestawieniu zawsze najmocniejsze wersje są niższe od seryjnych no chyba,że ktoś tu bierze pod uwage trucki do przewozu buraków. Co kto lubi.

dobra i tak rozmowa jest bez sensu bo niczego nie prowadzi

To prawda Ty wiesz swoje ja wiem swoje i niech tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Czyli chcesz powiedzieć,że obniżasz tracka zakładając sprężyny od zwykłego i zyskujesz na komforcie :?: Ok zgodze się z Tobą tylko kto robi taki zabieg przy takim aucie :?: Po to żeby móc później wozić puste kartony :?: To tak samo idąc tą drogą można powiedzieć,że przekładając sprężyny do jakiegoś auta gti bierzemy je za najsłabszej wersji tylko co za idiota tak robi :?: Pozatym w takim zestawieniu zawsze najmocniejsze wersje są niższe od seryjnych no chyba,że ktoś tu bierze pod uwage trucki do przewozu buraków. Co kto lubi.
mowiles, ze sie nie da? Da sie sam przyznales. Zacytowalem Entena z przymrozeniem oka dalej poleciala dyskusja.Nie chodzilo o sens takiego zabiegu tylko o sens zdania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ok przyznaje Ci racje tylko,że rozmawiamy o samochodach a nie o burakowozach.
Oj tak ja wiem w koncu prawidziwe samochody to Ty masz...maluch, Corsa i Xantia., prawdziwie meskie auta nie powiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak ja wiem w koncu prawidziwe samochody to Ty masz...maluch, Corsa i Xantia., prawdziwie meskie auta nie powiem

Ja nie mówie,że mam jakieś męskie auta i nigdy tak nie powiedziałem. Malucha akurat jak byś chciał wiedzieć to nie mam. Po Twojej wypowiedzi widze,że Ciebie coś boli i Ty się widocznie musisz dowartościować. Ja tam nie mam takiej potrzeby i stykną mi w zupełności takie auta jak mam w tej chwili i nie uważam ich gorszych od innych. Przynajmniej mam jakiś wybór i jak chce jeździć tanio to latam corsą, jak chce wygody to biore cytro, a jak chce podjechać nad jakąś wode w gorące dni to biore sobie cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Oj tak ja wiem w koncu prawidziwe samochody to Ty masz...maluch, Corsa i Xantia., prawdziwie meskie auta nie powiem

Ja nie mówie,że mam jakieś męskie auta i nigdy tak nie powiedziałem.

piszesz, ze PN to nie samochod tylko burakowoz nie wiem w czym tak naprawde jest lepszy ktorys z Twoich pojazdow w takim razie i czy rowniez je nazywasz autami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem,że truck jest burakowozem a nie samochodem, bo takie jego przenaczenie. Masz racje moje nie są w niczym lepsze od poldka i od Twojego auta i niestety w takim razie nie są autami. Nazwijmy je środkami transportu. Coś Cie ten poldek boli, czyżbyś kiedyś takowego miał :?:

W Cytrynkach wiem, że nie wszytkich są hydropneumatyczne zawieszenia czyli bardzo wygodne

To prawda hydraulika jest bardzo wygodna, autko jest bardzo miękkie, ale przy tym również bardzo stabilne i przewidywalne. Samopoziomuje sie zawieszenie przód-tył a w niektórych wersjach również na boki co jest przydatne w szybko pokonywanych zakrętach.

ale zawiecha w citroenach niczym sie nie rozni od standardowych (w prowadzeniu) poza tym ze jest regulowana wysokosc. przynajmniej tak mi sie wydaje

W prowadzeniu też się różni, bo np. normalnym autem jak hamujesz to przód nurkuje i a cytro siłowniki poziomują auto. Konstrukcja zawiechy też jest troszke inna, bo nie masz ani sprężyn ani amorków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ja napisałem,że truck jest burakowozem a nie samochodem, bo takie jego przenaczenie. Masz racje moje nie są w niczym lepsze od poldka i od Twojego auta i niestety w takim razie nie są autami. Nazwijmy je środkami transportu. Coś Cie ten poldek boli, czyżbyś kiedyś takowego miał :?:
Skoro napisales, ze nie jestes glupi to jednak powinienies wiedziec co to jest samochod. Ok koniec OT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ale z Twojej wypowiedzi wynika,że Ty nie wiesz. Wiesz za to co to jest samochód dla "prawdziwego faceta jakim Ty jesteś" czyli tylko takie auto jakim Ty jeździsz, ale z Twoich wypowiedzi widze,że masz jakiś kompleks i chyba potrzebne Ci auto między innymi dla podwyższenia własnego ego. Ja na szczeście takich problemów nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ja wiem, ale z Twojej wypowiedzi wynika,że Ty nie wiesz.
Raczej Ty masz problemy z rozróżnieniem slowa samochod i środek transportu. Zajrzyj do słownika a zobaczysz w czym jest roznica tych słów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko stwierdziłem po Twojej wypowiedzi na temat moich "męskich aut",że dla mnie takie nie są i są jak dla mnie środkami transportu. Widze,że wg Twojego słownika auto jakie ja mam nie może być środkiem transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Ja tylko stwierdziłem po Twojej wypowiedzi na temat moich "męskich aut",że dla mnie takie nie są i są jak dla mnie środkami transportu. Widze,że wg Twojego słownika auto jakie ja mam nie może być środkiem transportu.
napisales o m.in. swoich autach, ze nie sa samochodami tylko srodkami transportu a tu masz cytat:

 

Masz racje moje nie są w niczym lepsze od poldka i od Twojego auta i niestety w takim razie nie są autami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Napisałem tak naśmiewając się z Twojego stwierdzenia odnośnie "męskich aut", ale widocznie nie zrozumiałeś o co mi chodzi.
dziwne, ze dopiero dzis o tym wspomniales, wczesniej zas probowales tlumaczyc wcześniejsze zacytatowane słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ty masz jakiś problem ze sobą czy coś, bo do wszystkiego co napisze sie prz.......lasz. Jak masz coś do mnie to to napisz i wyjaśnij a nie ciągniesz głupią gadke jak szczeniak jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
Nie wiem czy Ty masz jakiś problem ze sobą czy coś, bo do wszystkiego co napisze sie prz.......lasz. Jak masz coś do mnie to to napisz i wyjaśnij a nie ciągniesz głupią gadke jak szczeniak jakiś.
nie bede sie znizal do Twojego poziomu i nie bede Cie od szczeniakow wyzywac. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...