Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

INTERCOOLER zamontowany Primera CD20T :]


Gość Bartecki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość andy_czarny

Siemka ludzie czytam ten temat i jestem pelen podziwu ze ktos grzebie te dieselki sam jezdzilem n15 a teraz wlasnei TDI i powiem ze diesel tez potrafi pojechac ;) powodzenia z tymi modami i mam nadzieje ze ktos w koncu profi powinien to zmodzic ;)

Co do silnika to stara konstrukcja i raczej swoje powinna zniesc ale jakie turbo czy wtryski tam dac to juz trzeba samemu dojsc bo nikt tego wczesniej nie modzil i nie ma recepty na to jak na kazdego tdi.

 

Fajnie by bylo jak by ktos to porzadnei zmodzil i potrafil dieselkiem jechac z SRkami ;)

 

Coobcio chyba tylko tego silnika nei modziles hehe :P

 

aha dziwie sie ze takie duze koszty IC, ja u kumpla wkladalem do golfa mk3 IC i wyszla polowa tych sum ktore wymienialiscie

 

czekam na dalsze mody tych silnikow i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...
Gość Mateusz_P11_144

a ja odgrzeje kotleta ;)

Nosze sie z zamiarem montazu icka w mojej Primci. Czy może ktoś napisać co jest potrzebne do tego (IC wiadomo i juz nawet mam z Opla Astry 1.7 CDTI )
jakie należy zrobić kanały dolotowe (czy może byc gumowy wąż czy musi byc kwasówka)
Ogólnie czy ktoś może opisac co potrzebne i jakie czynności trzeba zrobic.
Mam plan na lato już żeby był zamontowany :)
Mechaniki się mnie boje ale prosze o konkretne czynności :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem icek od astry jest mały, ja osobiście myślałem nad ickiem od trafica / vivaro 1.9, grande punto/ corsa d, scenic 1.5

do tego obejmy na śrubę gbs i jakieś kolanka gumowe dobrać, a najlepiej by było wyspawać kolanka razem z rurkami i zastosować tylko łączniki gumowe w miejscach połączenia z turbiną, kolektorem czy ickiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz_P11_144

Ja ma opcję na turbo z 1.9 TDI (to małe lub astre) zreszta leżą u kumpla różne więc zawsze można wymienić ale ten zaklepalem żeby leżał ;)
 


 

Chce to zrobic na gumowych wężach bo nie chce się bawić w spawanie kwasówki i koszty ograniczyć ;)

O takim myślałem:

 

http://img14.allegroimg.pl/photos/oryginal/32/06/05/03/3206050345

Edytowane przez Mateusz_P11_144
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...