Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT Sportline '97 PMW


Gość PMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to twój łeb urywa

 

no własnie że nie :) słychać go daleko za autem w środku ciszej... nie zdudnia i można radia słuchać normalnie i rozmawiać... z silencerem - ciszej niż na poprzednim komorowym wydechu od tomali :)

posłuchać muszę na żywo i w kolorze, ciekawe jakie przyrosty będą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wiosnę tak się bedzie prezentować...

t_sportline_garage_by_1879pmw_vt_798.gif

 

w tym roku budżet już zamknięty jest...

 

ale na nowy sezon:

- planowanie łba, porting, regulowane kółka, nie uliczne wałki

- ecumaster

- renowacja felg, biały lakier proszkowy

- grafitowe długie nakrętki Vision Motorworks

- nowe japońskie 225/35/17 Y

- kubełek FIA, pasy FIA, rozpinka kierownicy NRG

 

no i dzięki niższym oponom powinno się udać go posadzić na Intraxie na -100 /-80 :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacja felg, biały lakier proszkowy

 

 

Bardzo słuszna racja :) Białe, ori OZ F1 w czarnej GT wyglądają przekozacko: do tego dobra polerka lakieru i furia wygląda jak marzenie:

 

281cad349c01a16a.jpg

 

 

(od nowego roku zaczynam jednak poszukiwania nowej czarnej GT SL dla siebie, miało być coś dla famili, no ale czemu GT być nie może :D ona musi być! )

 

 

PMW podziwiam Twój wóz.... naprawdę marzenie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem okazję posłuchać na żywo nowego wydechu. Powiem tyle: TO JEST TO. PIĘKNIE GADA :!: Według mnie nowy wyznacznik dźwięku dla SR20. Zaskakująco cichy jak na taka rurę i porażająco za***isty (również nie za głośny) na wysokich obrotach :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW nie lubię cię, tak blisko masz robotę mojego garażyku i aż dziwne że nie wpadasz do mnie przynajmniej raz w tygodniu - słaby z ciebie ziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem... ale nie powiem :D

 

 

nowy wydech dał przyrost w stosunku do starego 7km i 1 nm

 

czyli primera teraz jedzie cyferkami 163,4 km / 181 nm

 

dziwne moc rośnie a niuton ni chu...

 

chyba czas na zakręcenie wałkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu hamowałeś w Kratorze ??

Jak u nich hamujesz to żeby mieć porównanie do poprzednich wyników - zawsze miej te same koła i pamiętaj by wpisali ci to samo przełożenie a co do Nm to uderzaj do mnie nawet dziś :D i ponownie do Kreatora na hamkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres jutro... ale odczucia są takie ze niespodziewałem sie ze moje auto moze tak przyspieszac zupełnie jakbym zrzucił 200kg z wozu... od 2 tys. jedzie jak diesel czyli mega...

 

i ogólne górą też duzo lepiej jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMW, faktycznie KM spoko tylko tych Nm cos cienko, no ale teraz to napewno kilka dojdzie, moze bedziesz mial tyle co Eszi, u mnie po rozrzadzie tez podobne odczucia lepiej z dołu ciagnie. Czekamy na wykresik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mile zaskoczony jestem tym jak chodzi Primka PMW - mimo że turla się na kołach 17"... licznik swoją drogą trochę zawyrza ale czuć potencjał.

Wydech moim zdaniem rewelka no i 7KM daje więcej jak tomala, niby to rura i to a tu proszę...

Kolejne potwierdzenie na to że nie ma to jak 2,5" w SR20DE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres wkleje jak tylko fotoedytor przyjdzie i mi zeskanuje

 

ale moge zajawke podać: 169km / 193nm po Coobciowym modzie rozrzadu :)

 

doszło 6km i 12nm...

 

jest jescze spory zapas zapłonu no i auto nie jest wystrojone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło sporo lepiej niż się spodziewałem, głownie to nastawiony byłem na podneisienie Nm do 6000obr.min a tu prosze na górze też mały bonusik się pojawił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wyszło sporo lepiej niż się spodziewałem, głownie to nastawiony byłem na podneisienie Nm do 6000obr.min a tu prosze na górze też mały bonusik się pojawił :P

Faktycznie Coobciowy mod rozrządu daje momentu :one: , u mnie po ostatnim pomiarze dokładnie 194,9 Nm/4735 obr., ale obstawiam że nasze Fujity maja w tym wszystkim spory udział ;) . Gratuluje przyrostów, i czekam na wynik po strojeniu, tak u Ciebie jak i u mnie, zobaczymy czy moment coś jeszcze podskoczy.

Ciekawostka u Bullitta:192,9 Nm bez modu rozrzadu :zdziw:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że to co masz w podpisie może zostać zweryfikowane jak usłyszysz moją bez silencera:D

nikt mi nie odbierze tytułu :D

maacieq chyba ma rację, jechałem za nim parę razy i..... szkoda gadać. Radio na full nie pomaga ;) Gratuluję rezultatów PMW, no, daj te skany wykresików :one: . Na wiosnę może na jakieś zakręty się wybierzemy ? Spodobało mi się. Nie KJS-y, ale tor O.K. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za PMW też kiedyś jechałem na S. Nie wiem jak teraz, ale nie był głośny tylko...cholernie szybki, a teraz ?, jeszcze szybciejszy. Gratki jeszcze raz. :P pozdro :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...