Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprezyny JAMEX


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tez odnosze wrazenie ze te sprezyny sa za miekkie bo poprostu nie czuje roznicy no ale wyglada zdecydowanie lepiej wiec tak juz zostanie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada bardzo ladnie...

 

jakby ktos szukal zawiasu do micry ... to pytalem sie o zestaw KONI sport ... to wychodzi jakies 2200 ... a na micrasport.com Bilstein Streetline Kit jest za 373 ojro + przesylka a i tak wyszloby taniej :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa, ja swoje obcialem w sobote tydzien temu. efekt: - 25, 30mm i ciut sztywniej. obcialem tylko przod o jeden zwoj.

 

Problemow z obcieciem nie bylo, jedna sprezyne wymontowalem zeby zmierzyc czy po obcieciu nie bedzie luzna a druga cialem bez rozpinania kolumny. Dla wprawionego robota na 1-1,5h.

 

Swoja droga zastanawielm sie nad jamexami ale skoro mowisz, ze auto dobija i sa raczej miekkie to sobie odpuszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14 wpadaj na spot warszawski to rundkę się przejedziesz i zobaczysz czy taka zaniecha Ci pasuje czy nie. :)

Osobiście nie obcinałbym sprężyn, bo to taki półśrodek, poza tym zobacz czy Ci teraz zbieżność ustawia na czymś takim, bo może być problem na ciętych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na spocik z checia bym wpadl ale z czasem krucho. a gdzie sa spoty i kiedy? co do zbierznosci to nie bedzie problemu.

w ogole czeka mnie sporo roboty z samochodem, wszystko w swoim czasie.

 

[ Dodano: Sob 19 Maj, 2007 09:34 ]

pierwsze piatki miesiaca, godz. 20 na bemowie?? czy moze gdzies blizej ursynowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze piatki miesiaca, godz. 20 na bemowie?? czy moze gdzies blizej ursynowa ;)
spoty niestety tylko tam ;)

tez bym wolal na ursynowie bo mam blizej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno sie spotkamy, moze jakis mini spocik w tygodniu wieczorem? chcial bym luknac na kilka rzeczy i wymienic opinie o naszych furach :)

 

w kontakcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje sam przód do N14 i o ile poszedł w dół? ie wime czy zamawiac bo moje 15stki dosc wystaja i jak pojdzie za nisko to moga mi fest haczyc a tego bym juz nie zniosł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiele co prawda przejechalem ale opinia moja jest taka przod ok ale tyl przy oponach 195/50/15 (et felgi 38) obciera na wybojach niestety o nadkola :/

sprezyny niestety nie sa wcale duzo twardsze od seryjnych najlepsza opcja to przod obnizyc tyl seria bo wcale duzej roznicy nie ma miedzy nimi w obnizeniu przynajmniej z tylu, a w 5 osob to juz napewno nie pojade tym autem z taka zawiecha :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprezyny niestety nie sa wcale duzo twardsze od seryjnych najlepsza opcja to przod obnizyc tyl seria bo wcale duzej roznicy nie ma miedzy nimi w obnizeniu przynajmniej z tylu, a w 5 osob to juz napewno nie pojade tym autem z taka zawiecha

 

tez mysle ze to najlepsze rozwiazanie. ja tak zrobilem i fajnie wyglada.chociaz nie wyglada tak dupiato jak wczesniej. Sprezyny wydaja mi sie twardsze niz seryjne.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osa jak mozesz wez wsadz 4 osoby do siebie i zmierz o ile przód ci sadzie ile jeszcze zostaje miejsca od opony do nadkola bo moje 195 50 15 z przodu wystaja przy et 28 i boje sie ze jak je załoze i gdzies pojade w 4 osoby to mi jeszcze przód bedzie ocierał bo tył to jest katastrofa, zeby normalnie jezdzic musiałem po 3 gumy wsadzic w springi z kazdej strony. Bede wdzieczny za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co szczerze to powiem Ci ze jak 4 osoby zaladuje to nie widze roznicy z przodu dopiero podczas jazdy kolo bardziej do nadkola sie zbliza ale nie mam jak wtedy foty cyknac :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Witam.

Odgrzewam z lekka kotleta :P

Mam takie pytanie czy springi we wszystkich wersjach nadwoziowych sunny n14 są takie same?

Pytam bo kontaktowałem sie z tym gościem co wystawia je na allegro i sam przód ma po 192 zl a komplet za 319... jak myślicie obniżać sam przód (nie wiadomo jak to sie będzie prowadzić) czy lepiej kupić komplet? We wcześniejszych postach kolega który na tym jezdzi poleca raczej sam przód :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bede obniozał sam przód tył i tak mam juz za nisko

A czy masz zamiar posadzić go na seryjnych amorkach? Czy amory też będziesz kompinował? Bo z tego co widze na fotkach wyżej koledze auto z przdu usiadło dość znacznie... na nie mam w planach przedwczesnej wymiany amorków na nowe bo obecne są w całkiem dobrej kondycji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...