Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spot Posiadaczy dłubniętych Nissanów


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo, już jest nas paru... CO powiecie o jakimś spocie plotkarsko sprawnościowym ??

Ja lada dzień kończę swoją czerwoną niedoładowaną machinę i z chęcią bym ją sprawdził :D

 

Jakieś wspólne fotki sobie i tego co mamy pod maską popstrykamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy niedlubnieci a majacy w planach tez beda mile widziani ?? :D

No jasne - może akurat czegoś nowego się ktoś dowie :)

 

Generalnie chciałbym żeby było trochę zabawy a nie tylko stanie i wzdychanie :D

 

Ps. co do terminu to może najbliższy czwartek wieczór ?? (akurat będe wystrojony i shamowany :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy niedlubnieci a majacy w planach tez beda mile widziani ?? :D

No jasne - może akurat czegoś nowego się ktoś dowie :)

 

Generalnie chciałbym żeby było trochę zabawy a nie tylko stanie i wzdychanie :D

 

Ps. co do terminu to może najbliższy czwartek wieczór ?? (akurat będe wystrojony i shamowany :P )

 

ty sie najpierw wystroj i zhamuj a potem ustawiaj ;) bo to roznie bywalo :D a powaznie jak sie uda to wchodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. co do terminu to może najbliższy czwartek wieczór ?? (akurat będe wystrojony i shamowany :P )

No chętnie będę, ale dopiero po 21:00 będę wolny - bo mam zajęcia typu "przez sport do kalectwa" :D No chyba się tak wcześnie nie zwiniecie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

Coobcio zmieniałeś mi skrzynię i sprzęgło to chyba też mogę zaliczyć się do dłubniętych i to Twoimi rękami ;) chętnie też bym się pojawił ale nie wiem jak to znowu z robotą mi wypadnie bo jak to zwykle bywa znając życie to jak coś się dzieje to albo mam szkołę, albo nocka lub druga zmiana w robocie. Tak czy inaczej pozdrowiska dla wszystkich userów Nismo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zell napisał/a:

To chyba Nissan Power Team Spot nr 2

 

wbijasz

 

Chcialbym, ale raczej nie mam kiedy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio zmieniałeś mi skrzynię i sprzęgło to chyba też mogę zaliczyć się do dłubniętych i to Twoimi rękami

Hehe pasuje wpadaj, po 21:00 też mi odpowiada, dzisaj miałem okazję z chłopakami polatać no i CZerwona Primera cienko wypada, w czwartek ją dopieszcze trochę na rolkach :D

 

To do zobaczyska - wstępnie Czwartek po 21...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Stacja benzynowa LOTOS przy ul. radzymińskiej ?

 

W sumie jak dla mnie to wszystko jedno, byle bym wiedzial jak tam trafic :)

 

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2007 23:51 ]

Jest tylko jeden lotos na radzyminskiej? Moze mniej wiecej gdzie jest ten lotos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość junioor

To i ja bym się pojawił i chętnie się dowiem kilku ciekawych rzeczy . Jeszcze nie dłubalem mojego autka ... ale to znaczy ze wszytko jeszcze przed mną :D A może spotka mnie to szczeście i którys w doświadczonych ludzi poslucha mojej Primerki i doradzi bo coś jej dolega niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bullitt

Coobcio co tak daleko? jakoś bliżej centrum nie można było? żeby wszyscy mieli równą drogę? ode mnie to ponad 40 km, biorąc pod uwagę jeszcze że piątek zaczynam o 6 prace to nie wiem czy opłaci się jechać taki kawał żeby tylko chwilke z wami spędzic bo niestety musiałbym się szybko zawinąć. Chociaż chce podjechac ale może coś bliżej bo zza Piaseczna to kawałek mam niestety tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech zostanie jak jest, dla jednej osoby nie ma co zmieniać miejscówki...

 

A kto wogole bedzie? Ile osob?

Mi tak jak pisalem jest w sumie wszystko jedno gdzie sie spotkamy, ale faktycznie jak pisal Bullitt najuczciwiej bedzie zeby kazdy mial porownywalna droge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shogun, Mitch, Ja i GREG76 spotykamy się w czwartek o 21:00 na stacji beznynowej LOTOS przy ul. Radzymińskiej (obok OBI), trzeba porównać głośność naszych wydechów :D

Jakby co to przypominam nr. tel do siebie - 602 233 236

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...