Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spot Posiadaczy dłubniętych Nissanów


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mysle ze tak do 22-23

No, koło 23 to tak optymalnie. Ja będę pewnie kolo 21:30, bo znając życie siatkówka mi się przedłuży :D

 

Ze swojej strony biorę aparat foto i kamerę (ale niestety tylko 20 minut na kasecie, bo nie miałem czasu pozrzucać na kompa kaset). Wezmę też gtecha, jakby ktoś chciał się zmierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Shogun, Mitch, Ja i GREG76 spotykamy...

Mnie nie będzie :(. Wicie, rozumicie II zmiana w robocie do 23:00.

Ponadto wóz nie podaje jak trzeba i wszyscy mnie objadą ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie chyba stawie mam pare rzeczy w planach, ale też problemik :/ , mam nadzieje, że mi jakoś Dr. Coobcio pomoże pozbyć się prabela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomciuu

Ooo? Nadarza się okazja obejrzenia dłubniętych Nissanów. Może podjadę jako obserwator, bo raczej w żadnej konkurencji nie mam szans...no chyba że w zjadanym oleju na 1000km ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomciuu to masz podobny problemik jak ja i dlatego chciałem się dowiedzieć czegoś na ten temat od Coobcia, co może być przyczyną, ale więcej o tym na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zlocie, trochę się poziomowaliśmy, trochę pogetechowaliśmy - ja kierownikiem byłem :D

 

Wcześniej dzięki Gregowi mogłem co nieco podstroić wóz no i w efekcie najlepszy czas jaki wykreciłem to 7,5 sek, Ruda Grega 7,42 :one:

 

Ps. Mitch jakieś fotosy i filmiki po umieszczaj bo trochę się działo - ten z parowozem mógł wyjść ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z parowozem mógł wyjść ciekawie

miejmy nadzieje że wszystko w porządku jest ;)

 

Miło było spotkać starych kumpli i poznać nowych :D

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze czasem na spokojnie pogadac z ludzmi i troche sie posmiac

I nie dać się przekonać co do mocy jaka drzemie w Omedze 3,2 V6 :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten z parowozem mógł wyjść ciekawie

miejmy nadzieje że wszystko w porządku jest ;)

Jesli mowa o zielonej padace to parowoz dojechal..... na 10 litrach wody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to git ze wydala :diabel: to juz masz pseudo dla swojej primy "parowoz" :D

 

pozdro

 

ta:) jak jechalem to tylko na CB non stop: ty.. z tej zielonej primery.. cos ci sie pod maska dymi.

 

Super sprawa :D jutro zobacze i ocenie co tam padlo, ale wstepnie widac ze wszystkie przewody co ida do parownika to sitko, i to ciekawe ze to wszystko w jednym czasie polecialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz masz pseudo dla swojej primy "parowoz" :D
:D

sie uszczelni, podrasuje i będzie git ;) lepiej jak to wyszło teraz niż ze 300 km od domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciałem napisać aha - 8,04 na mojej primce oczywiście seria (132km) i tu pokłony w stronę Coobcia - był kierownikiem :D

Sprzęgło poprawie i będzie git :one:

Super było na zlociku i pozdrawiam wszystkich!! - tate i mame też :P

Czekamy na foteczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomciuu

Pierwszy raz byłem na takim spocie. Podobało mi się, obejrzałem parę Nissanków, porównałem z moim, dowiedziałem się co mojemu dolega (dzięki Kuba) m.in to, że nie muszę na mineralny przechodzić.

Niestety musiałem się szybko zwijać (prawie bez pożegnania), za co przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem jakąś lepszą miejscówkę trzeba obrać coby się poganiać trochę, najlepiej z rolowańca coby kół, przegubów i opon nie pałować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość EnDrIu WAWA
kilka godzin bujalem sie po miescie i dopiero teraz to przeczytalem. gdybys napisal troche wczesniej... :P

 

pozdro

szkoda :| ale ja nadal jestem chetny posmigac ;) od czwartku mam wolne, wiec jakbys sie gdzies wybieral to pisz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...