Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki olej do 200sx??


Gość 200SX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość EnDrIu WAWA
200zeta(15w50)...

Mam takie głupie pytanie, to jest mineralny ? Czy coś mi się myli ?

pelen syntetyk :)

Też nie :) To jest półsyntetyk.

jest to pelen syntetyk :!:

 

 

Link:

http://sklep.monster-tuning.pl/product_inf...products_id/613

 

PS Wiem chlopaki, ze patrzycie na to 15 na poczatku i sie przez to mylicie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
only 300V :)

Ty tak nie gadaj bo zanim zalales, trzeba Cie bylo do Motula namawiac bo sie broniles :D:D:D

 

Moim zdaniem gosc zalal dobry olej w sensie parametrow, (powiedz jeszcze czy to polsyntetyk czy syntetyk) jesli idzie o marke poszedlbym w Motula lub cos z tej polki. IMHO 50 i wyzej w tym przypadku to juz za duzo. Ja jezdze na 50 ale gosc praktycznie nic jeszcze nie przegrzebal. Jak se troche pomoduje to wymieni na inny. Za gesto tez nie moze byc, a przeciez 50 i wyzej przeznaczone jest do cholernie wysokich temperatur. Mam tylko nadzieje ze nie wlales tam minerala, bo to juz przegiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
only 300V :)

Ty tak nie gadaj bo zanim zalales, trzeba Cie bylo do Motula namawiac bo sie broniles :D:D:D

NIe bronilem sie co do motula tylko czy warto bylo zalewac go tym czym zostal zalany ;) chociaz gdybym nie mial cisnienia na wymiane oleju pare godzin przed Borskiem to pewnie poszedlby taki Motul jak ma Adams :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie broniles sie przed samym motulem, i moze zalany troche okazjonalnie tym 15w50 (bo byl :) ) sam sie zastanawialem nad troche nizszym przedzialem lepkosci (konkretnie Silkolene 10w50). Ale podkrecisz go jeszcze troche i bedzie ok :) Ja bym sie bardziej martwil ta dolna wartoscia, bo gorna mysle ze jest ok. Tym bardziej nie palowalbym go na zimnym :)

 

JA zalałem Motula 15W40 4000 Motion, ale to był minerał

Do wolnossaka mineral to inna bajka, ale zimna wartosc troche za wysoka jak na moj gust

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dobra cwaniaczki, bo nic juz z tego nie wiem....co mam nalać? mam tylko nadzieję, że ktoś wcześniej nie zalał minerała :zdziw: poproszę o dobry półsyntetyk ;-) bo tak chyba będzie najbezpieczniej....pozdro zimoki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
dobra cwaniaczki, bo nic juz z tego nie wiem....co mam nalać? mam tylko nadzieję, że ktoś wcześniej nie zalał minerała :zdziw: poproszę o dobry półsyntetyk ;-) bo tak chyba będzie najbezpieczniej....pozdro zimoki ;-)
tez taki mialem dylemat co wlac(jezdzil na polsyntetyku Mobila :/) , chlopaki przekonali mnie do zalania Motula pelen syntetyk 300V i jest dobrze :)

 

 

PS Dopiero teraz olej wymieniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pół mam przejśc na pełny syntetyk? kurna, nie mogę znaleźć kartki pod maską...ale chyba kolo mówił o półsyntetyku....a Castrol 10W60 to kapa?

 

ps. no teraz wymieniam, zrobiłam dopiero jakieś 5 tys ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...