Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Biale zegary w moim Nismo.


Gość --Mlody--
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość --Mlody--

Nababralem sie z tym okrutnie, wrzucam bo wiem ze co niektorzy sa ciekawi efektu :) Projekt zrobilem sam (jak to dumnie zabrzmialo) tzn. wyslalem pliki z logami NISMO i GT-R firmie ktora robila tarcze, kazalem wymazac zbedne napisy z wiesniackimi napisami ``MAX TUNING`` , no i wyszlo jak wyszlo.

7zegaryNissan.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pavoolon

porządnie wyglądają, ja kiedys przeskanowałem sobie czarne, potem druknąłem na papierze fotograficznym i też wyszły fajnie tylko czerwone pole na obrotomierzu zrobiło się niebieskie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młodego są bardzo fajne... :wink:

a co powiecie o moich??.........

Mnie za bardzo się one nie podobają, bo cyferki i same kreski jak dla mnie są zbyt grube. Takie jak są u Mlodego, szczuplutkie, cieniutkie są za***iste i najbardziej mi się podobają :wink: Ale to już sprawa gustu oczywiście.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście uważam ze WielkiegoWaca sa fajniejsze :mrgreen: chociaż te Młodego tez sa niczego sobie ale jak bym miał wybierać nalewno wybrał bym z grubymi cyferkami.

Ale to już sprawa gustu oczywiście.

z tym sie zgodze kazdy robi jak chce :wink:

a co powiecie o moich??

i tu mam pytanie, WielkiWacu to sa zwykle zegary czy moze indiglo ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

indiglo, brachu

super opcja z takimi zegarami moze niedlugo i ja wejde w posiadanie takich do swojego Sunnego [-o< :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie wie ze tak tyle ze to moze potrwac bo ja bym chcial je sam zrobic a w ostatecznosci zlece to jakiejs firmie zajmujacej sie czyms takim

ale wieksza radoche bym mial jak bym jednak sam je zrobil :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość --Mlody--

Wielki Wac`u :) A wiesz co mi sie najbardziej podoba w tych Twoich ? Zbiornik zalany na full`a :) Heheheh, taki maly kontrast :)

 

 

A tak a`propo zegarow, to naprawde te Twoje sa ekstra, zebym wiedzial jak i gdzie , to bym zrobil mix swoich z Twoimi, no i efekt bylby w pelni zadowalajacy :) Ale , jak sie nie ma co sie lubi, to sie lubi co sie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla zainteresowanych mam tu fotke zegarow w ciemnosci :wink:

 

zegary_noca.JPG

 

ps. sorki za kontrolke chceck engine. Ale chyba upieprzylem sonde lambda jezdzac po duzym sniegu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA
A dla zainteresowanych mam tu fotke zegarow w ciemnosci :wink:

 

 

ps. sorki za kontrolke chceck engine. Ale chyba upieprzylem sonde lambda jezdzac po duzym sniegu :wink:

kurcze z takimi zegarami to sie chce w nocy jezdzic :roll: to podswietlenie jest przerobione(widze ze tarcze masz nie seryjne) :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla zainteresowanych mam tu fotke zegarow w ciemnosci Wink

dzieki za fotke wyglada to super mam nadziejze ze na ebay'u uda sie to kupic 8)

pozdro

ps: WielkiWacu jak dostaniesz odpowiedz na maila to sie odezwij jak to wyszlo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla zainteresowanych mam tu fotke zegarow w ciemnosci :wink:

 

 

 

ps. sorki za kontrolke chceck engine. Ale chyba upieprzylem sonde lambda jezdzac po duzym sniegu :wink:

kurcze z takimi zegarami to sie chce w nocy jezdzic :roll: to podswietlenie jest przerobione(widze ze tarcze masz nie seryjne) :?:

 

Nic nie bylo przerabiane. Poprostu nalozylem nowe tarcze na stare. No i efekt widzicie sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A ja nareszcie mam do swojego zegary indiglo dzieki klubowemu koledze :D

z tego miejsca chcialem podziekowac Wielkiemu Wacowi ktory zakupil je dla mnie na ebayu i przyslal do polski :D

a oto one narazie nie zamontowane bo samochod u blacharza stoji ale mam nadzieje ze juz niedlugo znajda sie na wlasciwym miejscu

000_0684.jpg

000_0685.jpg

000_0686.jpg

 

Wacu pozdrowienia dla Ciebie i jeszcze raz dzieki wielkie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...