Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Biale zegary w moim Nismo.


Gość --Mlody--
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiecie gdzie mozna dostac indiglo do N15?? najlepiej takie jak ma WielkiWac :) i ew. jaki koszt?

 

pozdr

 

nie ma jedynie moze ktoś ci zrobi ale w Polsce chore ceny i 300 zl musisz rzucić na stół :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger
A ja mam orginaly .....no tylko obraczki zalozylem :)

 

WIEM...SLABO ICH WIDAC NA TEJ FOTCE.

 

Za to doskonale widać włożoną za szybę kartkę FOR SALE. Czyżbyś jednak pozbywał się swojej Maximki?

 

A wracając do tematu tarcz to te indiglo u Waca i Osy to coś pięknego! to co świeci za szybką u Waca to w ogóle mistrzostwo świata, ale i te gładkie nie są brzydkie. Ponieważ od czasu kiedy widziałem takie w jakimś Fordzie, a potem w Lexusie choruję na takie, poszperałem i widzę, że w Polsce robią takie za 350zł za komplet ( nie do wszystkich aut ), na amerykańskim eBay'u chodzą do różnych modeli ( w tym do Maximy ) po 20-25$, natomiast na brytyjskim eBay'u do jakichś popierdółek pokroju Peugeota 106 czy Saxofona kosztują 50 funciaków! Z czego wynikają takie różnice?

Może ktoś się spotkał z takimi wynalazkami ( chodzi mi o takie najprostsze jak ma Osa ) do P11? Jeśli udałoby się zakupić za 30$ to bym się szarpnął ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze te Wacka sa fajniejsze ale ja wlasnie kiedys sobie wymarzylem zeby mi sie cale tarcze swiecily i kupilem takie, co do N15 to szukalem na ebay'u ale niestety nie znalazlem bo tez bym kupil.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Butryn
A ja mam orginaly .....no tylko obraczki zalozylem :)

 

WIEM...SLABO ICH WIDAC NA TEJ FOTCE.

 

Za to doskonale widać włożoną za szybę kartkę FOR SALE. Czyżbyś jednak pozbywał się swojej Maximki?

 

Nie...fotka byla robiona w zimie. (nawet sniego w lusterku widac jak sie odbija)...

Maximka idzie na statek w polowie Lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xzandafer

HALO HALO :!: Dla wszystkich zainteresowanym tematem zegarów Indiglo zapraszam tutaj: http://www.xcar.com.pl/ . Firma zajmuje się tym od dłuższego czasu i robi to naprawde na poziomie. Do wyboru do koloru - tak można określić ofertę tej firmy. Robią zegary praktycznie do każdego auta - INDYWIDUALNIE :!:

 

Oto realizacje:

http://www.xcar.com.pl/seid.jpg

http://www.xcar.com.pl/nexind.jpg

http://www.xcar.com.pl/toyd.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger

Widziałem to. Jest tylko jedno ale:

 

Cennik:

 

tarcze INDIGLO HARD 350,00 zł.

tarcze INDIGLO SOFT 280,00 zł.

wykonanie tarcz podświetlanych od spodu 179,00 zł.

wykonanie tarcz naświetlanych z góry 139,00 zł.

montaż tarcz XCAR :GRATIS !!!

montaż tarcz innego producenta 89,00 zł.

zmiana koloru wskazówek GRATIS !!!

 

350 zł przy cenie 10-30$ ( taka jest rozpiętość cen za podobny, choć ładniejszy wyrób w USA ) to dość wysoki haracz.

 

Problem polega na tym, że jeśli nie masz Maximy, Civica, Golfa, Eclipse'a czy Galanta to na eBay'u nie znajdziesz...

 

Polecam natomiast lekturę tego artykuliku : http://www.scirocco.pl/articles.php?id=92

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

no to po malych przerobkach tarcze wkoncu na miejscu pozostalo tylko ustawienie wskazowek na wlasciwym miejscu i wszystko bedzie super

oto pare fotek

000_0765.jpg

 

000_0766.jpg

 

000_0772.jpg

 

jak juz wszystko poskrecam do konca to cykne jeszcze jakies lepsze foto

 

pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

musze przyznac ze białe zegarki fajnie sie prezentuja :) acz kolwiek nie podobało mi sie to ze to było w milach/h a nie w km/h :) hehe a ten drugi ogranicznik co był w km/h lecz mało widoczny, i mysle ze jak bym miał takie załozone tarcze to bym za czesto łamap przepisy :) hehe

Ale sumujac teraz wszystko to musze przyznac ze fajny bajer białe zagarki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acz kolwiek nie podobało mi sie to ze to było w milach/h a nie w km/h

 

No to przecież jest w km/h i w milach :) Tylko się trzeba przypatrzeć dobrze :)

Sieszputowi chodziło o to, że główna skala jest w milach/h a nie km/h, ale niestety tak to jest jak się zegary ściąga za stanów. Pomimo tego, że są w milach to i tak nie można powiedzieć, że są złe, wręcz przeciwnie są bardzo ładne i za***iście świecą. To chyba pierwszy sunniacz na zegarach indiglo i to w wersji pod diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ale jaki spokój w samochodzie:

- Zwolnij, nie jedź tak szybko !

- Nie jadę szybko, patrz, tylko 60

 

:D:D:D:D:D

 

tak jak mnie matka kiedys powiedziala:

- 90 km/h w zakret wchodzisz??

- mamo to jest w mph

- :shock: :shock: zwolnij qr** zwolnij!!!!!!!

- :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...