Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Lepszy dźwięk w P12


Gość rodam1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie takowej niema , ciężko mi powiedzieć

poza tym gniazdko w radiu do podłączenia zmieniarki to właśnie to wolne na zdjęciu pierwszym, drugi koniec kabla do zmieniarki jest w bagażniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja u siebie mam wszystkie trzy poddpiete wtyczki do cd.mozesz mi powiedziec gdzie dokladnie jest to gniazdo w bagazniku bo ja nie moge coś znalesc.moze ty masz w bagazniku a ja przy konsoli?????mozesz zrobic zdjecie jak wyglada t w bagazniku????moze dacie mi jakąś rade co zrobić bym znowu slychał cd.Dzis bylem w takim sklepie comet tj w anglii i widzialem urzadzenia ktore mozna polaczyc z ipodem ale czy to dziala na zasadzie jakis fal radiowych to nie wiem .ciekawe czy by dzialalo z fabrycznym radiem???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przpraszam za pomyłkę-jednak da rade uruchomic autko, bez cd.

Z góry przepraszam za fałszywe informacje, ale tak poinformowano mnie w Aso.

Coraz bardziej jestem anty nastawiony na tego rodzaju instytucje, których jedynym celem jest wydusic z klienta ostatni grosz, a nie pomagać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podlaczyłem inne radyjko i gra świetnie, ale.................

Jeśli masz navi to jest pewien problem, otoz ja u siebie musze miec polączone navi bo inaczej nie mam nic na wyswietlaczu.Muszę je gdzies upchnąc.Chcialem wstawic radyjko w miejsce cd, ale tam jest mała wneka.Miałem pewne problemy z wsadzeniem radyjka w miejsce navi, ale od tylu sie udało.Sprawdziłem, radyjko chodzi, gra pieknie, tylko nie wiem czy ta tuba pod siedzeniem pasażera gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!!!

Z tego co napisales niezrozumialem troszke twojej wypowiedzi.Skoro piszesz ze bez navi nic nie widac na wyswietlaczu i radyjko wsadziles tam gdzie jest navi to teraz masz konsole skladajaca sie z cd i radyjka lecz bez navi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie-myślałem ze da sie navi gdzieś za ta konsolete upchnąc, lecz nie mogłem. A przy okazji jeszcze cos narobiłem, bo juz na wskazniku nic nie mam , a do tego ani fabryczne navi i cd nie reagują, a najgorsze jest to,ze panel n-form tez nie chodzi!

Jestem wsciekły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlaczenie proste.

trzeba kupi i poda i zeststaw do radia

zestaw wkladasz do zapalniczki i w niego wkladasz ipodawyglada ladnie i odtwarza niezle.kosz to 90 funtow ipod 2gb i zestaw 56 funtow razem ok 150 funtow

.nic nie trzeba rozbierac ani przerabiac.pozdrawiam

www.argos.co.uk tam znajdziesz te akcesoriapodam ci jeszcze nr katalogowe

ipod 2Gb Nano 8830863 wpisujesz ten nr

tam gdzie jest serach

 

zsestaw534/7074 tez tam wpisujesz gdzie jest serach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok koledzy, wiec na szybko powiem że odłączyłem całe radio i auto chodzi , na dowód wkleje potem zdjęcia, poza tym opis złącza oraz kolory kabli. Niemam navi więc cięzko mi powiedzieć czy navi działa po odłączeniu całkowicie radia od systemu.

to przecież pisałem, że auto jeździ bez radia - to mi nie wierzą, ale zawsze lepiej sprawdzić :027: .

P12 pojedzie bez swego radia, a niestety radio nie zagra bez swojego auta. I to właśnie w te stronę działa, a nie odwrotnie.

Co ciekawe - P12 - ka pojedzie bez Smart Controle Entrance - czyli systemu NATS ale co trzeba zrobić - to nie napiszę, niestety wiedzą to już złodzieje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na początku witam wszystki , jakoże to moj pierwszy post.

 

Rodam , czyli glosniki podpiales szybkozlaczkami przed kostka radia,tak? a pamiec+plus i minus to zapalniczki? jeszcze nie rozebralem konsoli ale na wszelki wypadek zapytam, w zapalniczce to który to + a ktory - ?

 

jest jakas opcja podlaczenia , zeby sterowanie z konsoli dzialalo?

 

 

W nowym radyjku mam trzy kable:

żółty - continous [pamiec?]

czerwony - switched [ "główny" plus?]

czarny - masa [ wiadomo]

 

jak to najlepiej popodpinac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Chciałbym odświeżyć temat, mianowicie potrzebuję schemat do kabli w radiu Clarion CY100, gdzie jest napięcie a gdzie głośniki, chcę podłączyć drugie radio. Proszę o odpowiedzi. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
co do podłączenia suba , to jest wiele możliwości, np z wyjścia z tyłu nowego radyjka bezpośrednio na tubę aktywną lub co lepsze poprzez wzmacniacz do tuby normalnej.
nie ma takiej potrzeby

 

Nie ma czasem juz w tych połaczeniach na głosniki tylne polaczenia z subem?
dokładnie

 

Dzisiaj w końcu założyłem nowe radio i mogę się podzielić wiedzą że subwoofera nie trzeba nigdzie dodatkowo podłączać. Po podłączeniu kabli LP+ LP- PP+ PP- LT+ LT- gra wszystkie 7 głośników... różnica w porównaniu z oryginalnym radiem kolosalna!

Edytowane przez Konrad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 4 miesiące temu...
Gość KamilTrondheim

problem rozwiązany !!!!!!! Mam odpowiedni kabel ( adapter ). Mozna podlaczyc szybko i wygodnie zwykłe radio do P12. Mieszkam w Norwegii i tu mam P12. Kabelek udało mi sie dostac własnie w Norwegii. Koszt to 100 NOK ( ok 50 zł ). Wszystko dziala- swieci sie napis SECURE ale po kliknieciu w info znika i mozna korzystac normalnie. W razie pytań piszcie  - kamil.trondheim@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

problem rozwiązany !!!!!!! Mam odpowiedni kabel ( adapter ). Mozna podlaczyc szybko i wygodnie zwykłe radio do P12. Mieszkam w Norwegii i tu mam P12. Kabelek udało mi sie dostac własnie w Norwegii. Koszt to 100 NOK ( ok 50 zł ). Wszystko dziala- swieci sie napis SECURE ale po kliknieciu w info znika i mozna korzystac normalnie. W razie pytań piszcie  - kamil.trondheim@gmail.com

Siemka jakbym mogl prosic i podanie jaki to adapter bylbym wdzieczny.wyslalem maila pare dni temu..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...