Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mamy Note'sów na naszym forum?


Notesik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

140 :) Nówka z salonu, 1,4 acenta, srebrny, ciemne szybki. :)

Od tygodnia moja Żona śmiga Note'sem. Niby auto dla niej ale jakoś tak wyszło, że więcej kilometrów zrobiłem sam. :)

Edytowane przez blandman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

144 Visia + klima;1,4; pomarańczowy; 2010

cóż, nie jestem bezpośrednim właścicielem auta; powiedzmy.... opiekunem - będę pisał w imieniu właściciela; zarejestrowałem się jakiś czas przed odbiorem autka i nie powiem znalazłem kilka cennych wskazówek.

Edytowane przez wojtekpl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

148

Witam

 

Olśniło mnie że się jeszcze nie dopisałem

 

Moja maszynka - Acenta 1.4 12/2009 kolor wg. salonu wyprany jeans :) niedawno przekroczyłem 8K km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam! :) Wg moich wstępnych wyliczeń pozycja...150. :)

I przybył nowy forumowicz...jednocześnie posiadacz Nissana Note 1,4 w wersji Visia w kolorze srebrnym. ;)

Reprezentuję miasto zwane Zabrze i posiadam samochód dokładnie od miesiąca..."nówka" z salonu. :) Przejechałem do tej pory 2100 km. Mam nadzieję, że grono forumowiczów przyjmie mnie w swym gronie. :) Pozdrawiam serdecznie / Red

Edytowane przez red
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Napisano 2 minut temu

Witam wszystkich serdecznie

 

chyba teraz bedzie nr 157

 

Jestem nowy na tym forum, prosze nie bic za mocno :rolleyes:

 

zakupiony 2 dni temu

Note 1,5 dCi 86 KM

autko z konca 2006

kolor srebrny

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

158

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Jestem bardzo szczęśliwym posiadaczem Nissan'a Note 1.4 Visia AC/CD od 2 dni. Zrobione dopiero 150 km. a auto daje ogromną przyjemność z jazdy. Mimo iż jest to z reguły mały rodzinny samochód postanowiłem kupić go jako 1y w życiu pojazd 4 kołowy (mam 24 lata). Rocznik 2006, 1a rej. 2007, przebieg 35 000 km. Stan - jak nowy. Nadarzyła się okazja kupienia uszanowanego, pewnego auta z oszczędnym silnikiem i skoro mam do tego mieć więcej miejsca dla siebie i dla dziewczyny to myślę, że trafiłem w 10.

Tutaj moja Notka :)http://p1.bikepics.com/pics/2010%5C10%5C01%5Cbikepics-2071659-full.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Zostałem 159-ym

 

Nowy 1.6 Acenta. Granatowy metalic, beżowa tapicerka. Na razie zrobione 350 km. Docieramy sie :)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chciałem zauważyć w kwestii formalnej ;), że wkradł się błąd w liczeniu. Brakuje dwóch Notesów między 122 a 124 (siódma strona tego wątku), także jeśli nie ma innych pomyłek należałoby cofnąć wszystkie numery od 124 o dwa oczka i tak ostatni Note powinien mieć numer 159.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zauważyć w kwestii formalnej ;), że wkradł się błąd w liczeniu. Brakuje dwóch Notesów między 122 a 124 (siódma strona tego wątku), także jeśli nie ma innych pomyłek należałoby cofnąć wszystkie numery od 124 o dwa oczka i tak ostatni Note powinien mieć numer 159.

 

122 - post 129

123 - post 130

124 - post 132

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...