Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mamy Note'sów na naszym forum?


Notesik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki no ale u nas ulegly plany zmianie pan ktory wzial zaliczke nie ogarnal tematu typu ze my bierzemy w lizing a demo nie mozna w lizing wiec sciagaja mi nowego ale maja tylko acenta + no trudno musze sie i tym zadowolic hehehe.... bedzie dopiero w polowie grudnia autko

 

a ze w kredyt nie chcemy wziac no bo rzecz jasna mozliwosc odpisu vat a mamy firme wiec takie to zmiany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

243

Nissan Note Visia

Rok prod. 2011

1.4 przebieg 35 k

Bordowy metalic

Salon T&T Zaborowski WWA

 

tu2udyga.jpg

 

We wtorek odbieram fav. Chyba ze cos wyjdzie nie tak :-)

Bedzie to drugi nissan, pierwsza byla almera 1.5 dci.

 

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez szembor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje!

 

Wysłane z mojego fuckin' expensive, fabulous Personal Computer using hyper flexible fingers za pomocą Tapasralk 99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

245

 

Witam,

 

właśnie zakupiłem mój pierwszy samochód (zatem też pierwszego Nissana).

 

Acenta+ 1.6 czarny metalik 2012

 

Odbiór mam nadzieję w przyszłym tygodniu :)

 

Odyssey Górczewska Warszawa

Edytowane przez me2
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie i panie,nie zaśmiecajcie tematu.Do dyskusji zapraszamy na inne strony naszego forum,ten dział niech zostanie stricte numeryczny.

 

Jacek ma jak najbardziej rację. Czekałem aż się się trochę "wyszalejecie" i w jakim kierunku pójdzie dyskusja. Na szczęście poszła w kierunku wyposażenia a my mamy już o tym dedykowany temat. W związku z tym, posty zostały przeniesione tutaj:

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/75818-specyfikacje-i-zmiany-w-wyposazeniu/page__st__100

 

Tak jak wspomniał Jacek, ten temat rezerwujemy "do odliczania". Dyskutujemy w istniejących tematach lub w razie konieczności zakładamy nowe. [ranger]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,nie zaśmiecajcie tematu.Do dyskusji zapraszamy na inne strony naszego forum,ten dział niech zostanie stricte numeryczny.

 

Jacek ma jak najbardziej rację. Czekałem aż się się trochę "wyszalejecie" i w jakim kierunku pójdzie dyskusja. Na szczęście poszła w kierunku wyposażenia a my mamy już o tym dedykowany temat. W związku z tym, posty zostały przeniesione tutaj:

 

http://forum.nissank...u/page__st__100

 

Tak jak wspomniał Jacek, ten temat rezerwujemy "do odliczania". Dyskutujemy w istniejących tematach lub w razie konieczności zakładamy nowe. [ranger]

Jej ale sie marobiło :wave:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomwas - witamy! bialy? chyba notka i-way w tym kolorze jeszcze nie widzialem. Wrzuc fotke, fajnie musi wyglądac z ciemnymi szybami,

 

maggie_l ...niebieski metalik...to pod kolor oczu jak mniemam:) Witamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250

Note Acenta 1.4 rocznik 2011Listopad. Bordowy metalik, kupiony Nissan Odyssey Górczewska w styczniu 2012.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam ziomka,chyba 254,a nie 293.No chyba że kupiłeś 40 sztuk :devil:

edit:Pozdrów odemnie królową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

245

 

1.6 Tekna, caffe latte z inteligentnym kluczykiem

A ja myślałem że z...kierowcą! Do czego to już doszło że nawet kluczyk jest jenteligient! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...