Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

głośniki z przodu. Sunny N14 3d


Jastrząb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nom tak kupiłem od radka100nx, jeszcze czekam na przesyłkę ale mam nadzieje że już jutro dojdzie, weź odpuść sobie naprawe tych głośników i kup coś lepszego. Kolega dał linka do dobrego zestawu, nie przepłacisz a będziesz zadowolony. Ja kupiłem co innego, narazie czekam na dystanse i instalacje. Nie przejmuj sie głębokością montażu, ja mam narazie wsadzone jakieś dziwne głośniki o głębokości 75mm i o nic nie chaczą, poza tym jak przyjdą dystanse to będzie git. Poza tym nie potrzeba do tego zestawu wzmaka, jeżeli masz dobre radio 4X40W To wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D dokładnie wszystko będzie wyjaśnione i opisane. Podłaczaj krok po kroku i a wszystko się uda, jeszcze jeżeli chcesz sobie poprawić dźwięk możesz wygłuszyć drzwi matami app. Wskazówki znajdziesz w innych postach. pozdrawiam Jastrząb :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dotarło do mnie część zamawianego audio :diabel: , czekam na te dystanse :| .....czy ktoś wie co tam z radkiem100nx, pisałem na gg ale cisza, nie popędzam chce dowiedzieć sie co słychać i jak zamówienie :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj złapałem radka100nx na gg, zapytałem sie jak tam sprawa z dystansami kiedy wysłane itp itd, zapytał sie o mój nick, podałem.... i cisza do tej pory :-/ Ale mam nadzieje że już niedługo będzie i wszystko będzie gut :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj złapałem radka100nx na gg, zapytałem sie jak tam sprawa z dystansami kiedy wysłane itp itd, zapytał sie o mój nick, podałem.... i cisza do tej pory :-/ Ale mam nadzieje że już niedługo będzie i wszystko będzie gut :one:

 

Mi powiedział to samo. Jak go dopadłem 2x na gg to okazało się że dystanse leżą w bagażniku jego auta bo się zawieruszyły ;) czekam max do wtorku i się w*****e

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha no to nie ładnie :| ja nie widze problemu aby powiedzieć że coś sie opuźni bo jakieś sprawy prywatne ma się do załatwienia, każdy jest człowiekiem i ma swoje życie. Lepiej jest coś powiedzieć niż mówić że sie wysłało a potem cisza. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Sądzicie o takim zestawie?

http://www.allegro.pl/item252148930_blaupu...cena_nowe_.html

 

Lub sama skrzynka http://www.allegro.pl/item252550360_magnat...nowe_f_vat.html

 

jakiś wzmacniacz do tego http://www.allegro.pl/item253128645_mac_au...ran_kielce.html , http://www.allegro.pl/item252149212_blaupu...ysylka_0zl.html

 

Nie zależy mi na ostrym łomocie, raczej łagodny basik nie rozsadzający głowy :)

No i kwota max 500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie zwracaj na to uwagi. ja proponuje Lanzar Max12 jednocewkowy-skrzynka 48L, strojenie 20-22hz i do tego 2-kanalowy wzmacniacz majacy cos kolo 300-400rms w mostku, moze byc Carpower-warto dolozyc, ten Lanzar robi niesamowite cisnienie i jest przy tym glosnikiem uniwersalnym.

pzodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, panowie może zapytam sie głupio ale gdzie żeście zamontowali zwrtonice do przedniego systemu ?? tak sie zastanawiam gdzie w moim sunnym je zamontować. :?:

 

[ Dodano: Pon 08 Paź, 2007 15:04 ]

bodek_n14 a ty gdzie zamontowałeś zwrotnice do swoich przednich głośników ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć,

Z braku większych potrzeb kupiłem sobie głośniki 16,2 Mac Audio. Nie jestem specem od elektroniki, wiec mam pytanie. żeby zamontować te głośniki potrzebuje nowe konektory bo stare to jakieś dziwne japońskie. I teraz w każdym z głośników mam wyjście plus i minus, rozumiem ze musze do każdego wyjścia podłączyć osobny konektor? Czyli na jeden głośnik przypadają dwa konketory? Jakie konektory musze kupić?

Z góry dzieki za odpowiedz,

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz w jakimś elektronicznym sklepie kupic takie aby pasowały, ja miałem w siebie na wsówki męskie i żeńskie. Kostki to odcinasz........a wogóle te kabelki co zastosowali japońce to troszke liche są ale to szczegół. Ja odciołem kostki zariobiłem koncówki, lutwonicą przylutowałem zarobiony kabelek taki nie zadługi, do tego na kawałek każdej żyły w miejscu lutowania ze starym kabelkiem, izolacja termokurczliwa i po sprawie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka ALL normalnie, kurna doradzcie mnie jakiś dobry klej do tapicerki, ponieważ robie słupki u siebie w sunnym pod gwizdki i obklejam skają, mam niby klej do tapicerki od tapicerza niby taki lux i w ogóle, nazwy nie znam bo przelał mi go do butelki, fakt jak sie na coś poleje to się klei jak cholera, ale przyklejam tą skaję chwilkę trzeba potrzymać ale puźniej po dniu robią sie bąble powietrza i nie wiem dlaczego i skaja odchodzi, mimo iż powierzchnia odtłuszczona i jest chropowata. chyba zaopatrze się w 30 tubek cyjanopanu klej nie do przebicia :(:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek19, zdjec niestety nie mam, dalem je poprostu zamiast tego seryjnego metalu z owalnym glosnikiem. wydaje mi sie ze drzwi sa identyczne, tak na oko wszystko wyglada tak samo, dlatego napisalem o moich.

 

Wszystkie glosniki mam pod radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wald, czyli przykreciles te glosniki na 3 sruby, bo tam w dzrzwach sa 3 otwory :?:

 

 

dalem je poprostu zamiast tego seryjnego metalu z owalnym glosnikiem

 

kurcze nie wiem jakie byly orginalne. mam w dzrzwiach kenwody w oplatanym stanie i do tego gownianie sa zamontowane na 2 sroby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wald, czyli przykreciles te glosniki na 3 sruby, bo tam w dzrzwach sa 3 otwory :?:

 

co do ilosci srub to niepamietam bo to aqrat jest najmniejszy problem, jak nie mam dziurki to wierce nowy otworek. W kazdym razie glosniki idealnie weszly do otworu w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...