Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1995 SE 125KM --------->165KM & 206Nm


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj wciągnąłem go totalnie. Jakieś 30-40m za mną był. Największą przewagę uzyskałem na starcie (długie biegi). Może kierowca d*pa i start spartolił ale do końca czwórki powoli się oddalałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ROKI- zapewniam cię że w klasie sr20 zrobię ci konkurencję...już bardzo niebawem się za to zabieram :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie co bym do niej dołożył to zjechał ze łbem tak o 1,5mm i poprawił dolot - nawet zrobił krótki ale na grubszych rurkach... za***iście pasuja tuningowa alu rura dedykowana do HONDY PRELUDE można ją kupić na www.toptuner.com

 

[ Dodano: Czw 01 Sty, 2009 23:25 ]

np. to:

http://www.toptuner.pl/p/pl/100630/uklad+d...1996+h-011.html

 

Choć tanej wychodzi z ACORDA:

http://www.toptuner.pl/p/pl/100327/uklad+d...93+hph-104.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie co bym do niej dołożył to zjechał ze łbem tak o 1,5mm i poprawił dolot - nawet zrobił krótki ale na grubszych rurkach... za***iście pasuja tuningowa alu rura dedykowana do HONDY PRELUDE można ją kupić na www.toptuner.com

 

[ Dodano: Czw 01 Sty, 2009 23:25 ]

np. to:

http://www.toptuner.pl/p/pl/100630/uklad+d...1996+h-011.html

 

Choć tanej wychodzi z ACORDA:

http://www.toptuner.pl/p/pl/100327/uklad+d...93+hph-104.html

 

 

o taki dolot mi chodzi :one: ten z prelude jest dluzszy i w zestawie jest stozek,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o hehe zapomniałem że u siebie się jej pozbyłem - ECU M daje taką możliwość, tzn konwersja na map sensor...

Ale u Rokiego bym poporstu alu podstawkę wspawał w te alu rurę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Po paru docięciach i dołożenia kolanka przy stożku wygląda to dokładnie tak (Preludowe):

Obrazek

Ten dolot ma fi 77?

 

ROKI napisał/a:

eszi, oby bylo ponad 160, jesli bedzie mniej niz 162 to ide z reklamacja DO CIEBIE :diabel:

 

ok, ale obawiam się że taka sytuacja nie wystąpi :D jak trafiłem stawiasz duży bro(Tyskie)

Pamiętasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem mile zaskoczony że tyle udało się zrobić i to nie na zaciekawym wydechu i dolocie - hehe dobrze że cię naciągnąłem na dostrojenie :D

Niuton masz już męski a co do dolotu to najprościej to początek dolotu z P11 a dalej rury fi80mm do stożka w nadkole...

 

Ps. dzieki za BURDER KINGA :)

 

[ Dodano: Pią 16 Sty, 2009 22:38 ]

AAAAAAAAAAAAAAa Zaktualizuj topic już masz nie 156KM a 165 - wystarczy dwie ostatnie cyferki przestawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, jak zwykle chwile pokreciles i uporales sie z moimi obrotami :one: a cieszylem jak male dziecko z nowej zabawki, co bylo chyba zreszta widac, humor mam poprawiony na jakis czas, zeby tylko sucho bylo :kosci:

 

 

Najbardziej podobala mi sie reakcja klesi z beemek jak mowilem "NAJSZYBSZA FURA W MIESCIE" chyba niepodlapali zartu :P

 

Spocik bardzo udany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziomek słowny jesteś, szkoda tylko że Kuba mojej nie dopieścił do końca ;) . Moja wina.

Ciśnienie zjechałem na 2.1, wiesz o co chodzi. Chyba tez mój dodatkowy dolot coś tam działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi, jeszcze dobre jak u mnie wyszlo 250KM i Ci kolesie chcieli wiedziec co tam jest Kuba jeszcze dodal do pieca "na 0,7 bara" :one: :one:

Słowo sie rzeklo....... trza bylo dotrzymac :one:

Ja przed hamownia dodmuchalem bo mialem po 1,8, powinno byc lepiej na 2,1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi, jeszcze dobre jak u mnie wyszlo 250KM i Ci kolesie chcieli wiedziec co tam jest Kuba jeszcze dodal do pieca "na 0,7 bara" :one: :one:

 

o co chodzi :?: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi, jeszcze dobre jak u mnie wyszlo 250KM i Ci kolesie chcieli wiedziec co tam jest Kuba jeszcze dodal do pieca "na 0,7 bara" :one: :one:

 

o co chodzi :?: :)

Wczoraj były kłopoty z hamownią, które Maciek podobno później ogarnął.

Stąd wynik Rokiego 250 KM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiało to ciekawie wyglądać :one:

Musiałbyś to zobaczyć, szkoda że nie ma tego wykresu :D .

 

Roki gratuluje również audio ;) , zajeliśmy się tym a ja niestety trochę straciłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ROKI cel osiągnięty-rób konkretny dolocik i daj mi teraz pole do popisu

Nie słuchaj Łukasza bij dalej w góre, albo zawias i fele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eszi, Lukas wie ze teraz projekt STOP mam bardzo wazna sprawe teraz do ograniecia i zajmie mi to sporo $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ ale to nie koniec projektu :027:

Napisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...