Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10 1995 SE 125KM --------->165KM & 206Nm


Gość ROKI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Roki nic tylko czekać na jakieś profesjonalne pomiary i zobaczyć jak ci to przyspeisza bo 165KM w primie to już dość mocno na ulicy się wyróżnia - jakiś spot pasowały by zrobić i porównać te nasze nadłubane maszyny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłany: Pią 18 Lip, 2008 22:43

nie zapeszajac zawsze chcialem w moim Nismo miec 165KM jakos tak mi te cyferki pasuja

 

Chciałeś :D ?

 

 

Wysłany: Pią 16 Sty, 2009 18:51

I po wszystkiemu 165KM i 206 Nm

 

No to masz :)

 

Ładny wynik teraz czas na nowe pomiary ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC, jak bedzie sucho to pomierze k**wiszona :D licze na czasy ok 6,7 na g-techu ofkors, porownam z programem jaki mam w telefonie ijak nie bedzie duzych roznic to juz nie bede meczyl Lukasa o g-techa :D

No i oczywiscie 1/4 mili tez bedzie grana zeby sprawdzic realny czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na komórach zrobisz jakąś wysoką 15-kę, Twój moment i dobre oponki mogą dużo zadziałać.

Tylko musisz wszystko wywalić z samochoda. Zostaje tylko fotel kierowcy :P No i Ty. G-tech, to tylko optymistyczna orientacja możliwości. 60 feet, ET, RT, V max na wyjściu, tylko na komórkach. :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRC, jak bedzie sucho to pomierze k**wiszona :D licze na czasy ok 6,7 na g-techu ofkors, porownam z programem jaki mam w telefonie ijak nie bedzie duzych roznic to juz nie bede meczyl Lukasa o g-techa :D

No i oczywiscie 1/4 mili tez bedzie grana zeby sprawdzic realny czas

 

hehe u nas na "wschodzie" też ostatnio zero trakcji:P myślę że z zejściem poniżej 7 s. nie będzie problemu no ale nie ma co gdybać pomierzysz to się dowiemy :diabel:

 

A śmigasz cały czas na tych 16'?

 

MRC, kurde ładne te twoje/moje byłe felgi :D Pasują do auta jak nic! :)

 

Też mi się podoba :P Trochę było z nimi roboty (miałem zajęcie przez kilka dni po pracy) ale efekt zadowalający osiągnięty minimalnymi kosztami

Winter Edyszyn ogarnąłem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe u nas na "wschodzie" też ostatnio zero trakcji:P myślę że z zejściem poniżej 7 s. nie będzie problemu no ale nie ma co gdybać pomierzysz to się dowiemy :diabel:

 

A śmigasz cały czas na tych 16'?

 

ostanio g-techem najlepiej 7,02

teraz doszlo ok 9 KM i 13Nm

 

na zime stalowe 14 185/60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,7 na g-techu zrobisz jak nic. Ja robiłem powtarzalne 6,77/6,78 z pełnym wnętrzem i obecną mocą. Domniemam przy tym, że Twoja Prima obecnie ciągnie lepiej niż mój Sunny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6,7 na g-techu zrobisz jak nic. Ja robiłem powtarzalne 6,77/6,78 z pełnym wnętrzem i obecną mocą. Domniemam przy tym, że Twoja Prima obecnie ciągnie lepiej niż mój Sunny.

 

jak bedzie sucho sie to sprawdzi :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. masz duży potencjał w układzie paliwowym, może by to wykorzystać np. zapodać dodatkowy gaz cobyś czasem mógł jechać na podwójnym gazie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo pozytywny ten niuton wyszedł

 

[ Dodano: Czw 29 Sty, 2009 22:19 ]

Teraz zerżnięcie łba, mała obróbka kanałów i okolice 170/215Nm powinny być :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokombinuj z odciną, bo Niuton za szybko spada. Ale i tak zaczynasz być groźny dla czerwonej. Zwłaszcza na starcie. Wal do Ułęży na pierwszą 1/4 w tym roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

może by tak tłoczki z 300ZX zapodać - mam secik nowych, spręrzanko do 11:1 wzrośnie a pojemność do 2045ccm :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z nad morza i spalanie mnie zdziwilo strasznie na plus, trasa ze stacji do stacji bez hamowania predkosc 80-120km/h spalanie lpg 7,5L/100 cykl mieszany jazda po Gdansku (plynna, żwawa) i trasa 10L/100km no cos pieknego tylko w trase jechac :) [rzy obecnych cenach lpg wyszlo grosze, a jak jakis tir to Pb i jazda na III i ogien, dodam ze jechalismy w 4 osoby + pelny bagaznik, nawet zapas wziolem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tam sekwencyjka zawitała to uuuu... srogo by było i na gaziku szło by tiry :527:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...