Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki samochód 4 x 4 do 35 tysięcy ??


Gość grzegorz.s
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

terrano nie ma centralnego mechanizmu różnicowego.Nie można jeżdzić po suchym asfalcie na 4H.

 

Jak kolega ma dużo kasy na opony i siłę w rękach to może tak jeździć, o ile inne mechanizmy nie padną wcześniej niż opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że wkrótce zacznie mu się zam napęd wypinac, bo zajedzie sprzęgiełka, o ile takowe posiada, jak nie to biada układowi napędowemu, oj biada :D

 

I kup potem od takiego auto. Krzyżaki, jak nie wały, sprzęgiełka i nawet reduktor do wymiany. A wszystko przez to, że nie chce się takiemu zdobyć informacji na temat auta. :028:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość superkorek
Dziś byłem u kolegi który jeździ nissanem Terrano i zadziwiła mnie jego wypowiedź iż jeździ z włączonym napędem równiez po asfalcie

może nie wie, że można inaczej :064:

 

Ostatnio kupowaliśmy Toyotę LC

Boris jaką Toykę szarpnąłeś...pochwal się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że wkrótce zacznie mu się zam napęd wypinac, bo zajedzie sprzęgiełka, o ile takowe posiada, jak nie to biada układowi napędowemu, oj biada :D

 

I kup potem od takiego auto. Krzyżaki, jak nie wały, sprzęgiełka i nawet reduktor do wymiany. A wszystko przez to, że nie chce się takiemu zdobyć informacji na temat auta. :028:

 

Kupujesz taki samochód --- i taka pierwsza informacja:

 

NIE JEŻDZONY W TERENIE :D

 

wolę chyba żeby jeździł w terenie. :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :D Czasami można znaleźć auto w lepszym stanie - "Od Leśnika" niż "Od niepalącej zakonnicy", może to pierwsze jest bardziej porysowane ale przynajmniej właściciel dbał o mechanizmy i wymieniał oleje kiedy trzeba.

Zdarzają się takie samochody z Niemiec, jakiś dziadek Helmut nie rozłączał sobie napędów.

Najlepiej to podczas "opytunku" robić z siebie głupa i pytać się o wszystko w najbardziej irytujący sposób. Ja tak robiłem z moim nabytkiem, pytałem się dosłownie o wszystko, nawet było takie pytanie "dlaczego jak odpala to dym leci z rury" :D

Kolesia ładnie poddenerwowało, ale poskutkowało. (oczywiście wiedziałem o co pytam, chciałem tylko sprzedawce przetestować) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość mdzalewscy
Witam, mam prośbę o pomoc w wyborze samochodu terenowego 4 x 4.

Samochód będzie używany 5 razy w tygodniu do jazdy po mieście i w weekendy do jazdy na grzyby i ryby

 

Na zakup mogę przeznaczyć do 35 tys.

 

Reasumując 5 dni w tygodniu będę tym autkiem jeździł do pracy a w weekendy na ryby i grzyby.

 

Z góry dzięki za pomoc

 

X-Trial to auto wymarzone dla CIebie

 

Mało pali, jednostka dobra do gazu

 

egzemplarze z pierwszych lat produkcji widywałem w cenie do 35tyś, a możesz też kupić uszkodzonego i naprawić

 

np. ten poniżej wyjdzie poniżej 35tyś.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3816286

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...