Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

montaz CB radia w N16


Gość Dudek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość porcupine
Chciałbym także zrezygnować z zasilania z gniazda zapalniczki

 

Ja mam wszystko przylutowane do zasilania zapalniczki z tyłu, zarówno GPS jak i CB.

 

porcupine najpierw sprawdź a potem doradzaj w tej wnęce po małych przeróbkach można zmieścić Valerego

 

Rzeczywiście po usunięciu tej półki, teoretycznie tti 880 powinien się zmieścić. Przepraszam za wprowadzenie w błąd. Ale kiedyś robiłem przymiarki i jakoś mi nie pasowało nie wiedzieć czemu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Gaten i inni, którzy montowali cb w tej półeczce. Czy zamontowane tam radyjko siedzi na tyle głęboko, ze nie koliduje z postawieniem kawki, lub puszki w uchwycie na napoje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz że nie sprawdzałem ale Walker jest równo z płaszczyzną konsoli więc raczej nie ma problemu,Valery wystawał może centymetr ale też nie wydaje mi się żeby coś przeszkadzało,nie mam pod ręką puszki bo bym klikną fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gaten za odpowiedź szybką, zastanawia mnie ten Valery, skoro wystaje choć trochę, to nie wiem, czy zmieszczę kubek jednorazowy z kawką. Ten drobiazg jest u mnie konieczny w trasach zwłaszcza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy tego nie potrzebowałem dlatego nie zwracałem na to uwagi,tak by to wyglądało u mnie w praktyce

walker.th.jpgwalkerg.th.jpg

miałem pod ręką butelkę 0,5 i w lewym uchwycie jej ni włożę bo przeszkadza wtyk zasilania i wyżej kabel mikrofonu można to oczywiście trochę poprawić (zasilanie w inne miejsce,wtyk kątowy do mikrofonu) w prawym uchwycie butelka dotyka gałki Rf-gain

to tak na szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fatygę, chyba jednak nowe cb jak kupię, to zamontuję pod bezpiecznikami przy kierownicy. Narazie mam Onwę między fotelami i tak jeszcze trochę pośmigam. Dzięki jeszcze raz, miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valerego musisz odpowiednio przygotować jeśli chcesz go włożyć w tą półkę bo wyjście mikrofonu jest z boku ale nożna to połączyć wewnątrz i wyprowadzić na kablu,gniazdo antenowe też trzeba tak połączyć i odpowiednio zabezpieczyć i zaizolować,nad wtykiem zasilania też trzeba popracować zyskujemy wtedy chyba 2 cm. i CB prawie się równa z konsolą (foto wyżej)

radio bardzo dobre jedynie te wymiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dużo roboty będzie by przełożyć normalne radio fm w miejsce tej połeczki nad uchwytami na napoje? Wtedy w miejsce radia poszedło by cb. Wiem, ze trochę udziwnienia, ale przecierz najwięcej przyjemności jest w gonieniu kroliczka :)

Gaten, Walkera jakos przykręcałeś w tym meijscu, czy siedzi na wcisk?

Edytowane przez matii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...