Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

SR20VE w moich rękach - zaraz z nim wchodzimy :)


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh... mi jakoś przeszedł zajaw na VE ale jak to czytam to znowu o nim myślę...

 

trzymam kciuki :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Rossi ma już swoją maszynę, niewystrojoną, zamuloną:

seryjnym wydechem i wąską przepływką do tego popękany katalizator - po przygazówce trochę go niby wydmuchało i w trasie nawet przyjemnie się tym jechało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rossi20

Juz o niebo lepiej i nawet slychac troche zmienne fazy heheheh w seryjnym dziurawym i wleczacym sie po ziemii wydechu :-) ale to jeszcze nie koniec - dopiero polowa roboty, w poniedzialek el-tec na porzadny wydech z kolektroem 4-2-1 pozniej do Coobcia pod garage na duza przeplywke i CAI i lekkie porzadki kabli i predkosmierza, i finalne strojenie na rolkach :-) ale juz jest fajnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. się już tu nie rozpisuj tylko czas na projekty i ich rezultaty... - jest już co pokazać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maacieq
Ps. się już tu nie rozpisuj tylko czas na projekty i ich rezultaty... - jest już co pokazać :D

może w realu jakieś spotkanie, żeby zobaczyć jak się prezentują autka z VE wkupie :) Mozna zrobić fotki...mogę sie tym zająć :) umieścić gdzieś bo fakt powinno się głośniej o tym zrobić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rossi20

całkiem miła perspektywa, moje powinno byc gotowe juz w sobote na tip top, zwlaszcza 2 czarne sunny z VE moga sie prezentowac fajnie - cichociemne wozy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maacieq napisał:

Mozna zrobić fotki...mogę sie tym zająć :) umieścić gdzieś bo fakt powinno się głośniej o tym zrobić:)

 

Jestam za spocikiem VE. Moja czerwona powinna być gotowa we wtorek. A dobre fotki by się przydały, bo obiecałem zamieścić w projektach i prezentacjach. Może w piątek na warszawskim spociku NKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zostaje Real/Obi/dawniej Geant przed marketem samochodowym - 19.00 Zobaczymy, czy ktoś dołączy. Zmienimy oponki w czerwonej i podjedziemy z xkarolem w 2 bryczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bodek_n14

Dołącz, naprwdę warto posłuchać jak pracuje VE. Do 3000 cisza, ale potem jak u ścigantów, tylko bardziej męski, basowy warkot. Zapraszam :)

maacieq-weź aparat koniecznie, bo ja nie mam odpowiedniego sprzętu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

moze warto juz zaproponowac termin hamowni grupowej??? Zeby sprawdzic dwa nowe VE i je porzadnie dostroic?? Co myslycie o piatku????? oczywsice moze przyjechac kazdy nie tylko VE ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze trochę poczekamy. Wstępnie rozmawiam Coobciem o wydechu ze srebrnej i przepływomierzu i może jeszce zmodyfikowany dolocik a'la "Coobcio" 2-ga wersja.

Za parę dni powinno być po bólu, a wynik czerwonej na hamowni znacząco zmieniony.

Po hamowni wstawię wszystkie :D czyli trzy !!! wykresy z silnikowej historii czerwonej ;)

p.s.

-zrobiłem wlepki SR20VE, takie na tył woza, może ktoś chce, free of charge of course :)

-takie stylizowane jak na stronce motora SR20, srebrne z czarną obramówką, tylko trzeba je

dokładnie wykroić, skalpelem, na dobrej folii 3M.

-odnośnie hamowni, to dla tych co nie wiedzą:

Grabowski Motor Sport

ul. Mineralna 26

03-107 Warszawa

Umów się już dziś: 604 400 134

50% na hamowanie nyski (czyli 50zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...