Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Zestawy xenonowe H7 z allegro????


Gość orange
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

smeru, masz racje ale np w p12 samopoziomawanie dziala tylko podczas uruchomienia silnika i nie jest dynamiczne jak napisal silver. Ciekawy jestem w ilu autach jest samopoziomowanie dynamiczne czyli takie co non stop poprawia wysokosc swiecenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra a ja zapytam tak, jakie montowane sa xenony w p12 FABRYCZNIE? bo posiadam i zastanawiam sie co zrobie jak jedna z zarowek xenonowych padnie :D a nie mam pojecia jakie tam sa zarowki bo ten samochod kupilem z xenonami z drugiej reki, a nie usmiecha mi sie jechac do nissana na zmiane zarowki bo pewnie swoje krzykna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Też się zastanawiałem nad zestawem HID ale nie chce mi się wyciągać ich przed przeglądami.

 

I nie ma się o co kłucić, od Policja i tak pewnie się nawet nie zorientuje o ile oczywiście gdzieś ją spotkamy.

 

A jeśli chodzi o oślepianie to i daj 50% Polaków oślepia jadąc na halogenah po mokrej drodze niby nie można a jednak jadą.

 

Świata nie naprawimy, a tym bardziej przekrzykiwaniem się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem nad zestawem HID ale nie chce mi się wyciągać ich przed przeglądami.

 

I nie ma się o co kłucić, od Policja i tak pewnie się nawet nie zorientuje o ile oczywiście gdzieś ją spotkamy.

 

A jeśli chodzi o oślepianie to i daj 50% Polaków oślepia jadąc na halogenah po mokrej drodze niby nie można a jednak jadą.

 

Świata nie naprawimy, a tym bardziej przekrzykiwaniem się na forum.

Pewnie, po co przestrzegać prawa, a zresztą policja to banda debili.

50% Polaków oślepia, to znaczy że ja tyż mogie...

50% kradnie, to dlaczego ja mam nie kraść?

50% nie widzi nic złego w jeździe po jednym piwie, to dlaczego ja mam nie jeździć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...