Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nawigacja - tak ogólnie


PltnikVratko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki czego? radia? czy modulu...? :/

Fotki zamontowanego radia gdzies juz sie tu plantaly, jak dokopie sie do aparatu to pstrykne, a jesli chodzi o modul to nie wiem gdzie go wsadzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie podać ile w sumie wynosi zakup z montażem takiego kenwooda np ?

 

[ Dodano: Wto 12 Lut, 2008 16:08 ]

CMS NaviMediaTD650BG, PIONEER AVIC-HD3, co o tym sądzicie ? Czy da sie te cuda w navarze zamontować ? Czy po zamontowaniu wszystko będzie chodzić ( sterowanie w kole itp ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie adaptera DVD. Znajomy szukał czegos takiego do Navary i zlalazł tu www.martos.com.pl . Kosztuje tylko 449zł, niestety nie jest P&P, ale w firmie obiecali dać instrukcja jak go podłaczyć . Podobno to sprawa podpięcia 8 kabelków. I najważniejsze - filmy DVD u nas i tunery TV daja sygnał w PAL, a ten adapterek zamienia go w NTSC - w takim chodzi cała wizja w Nissanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pietja, cześć kolego mam taka sprawe potrzebóje jakiieś namiary na mario tego od nawigaci do nawary bo widze że ty jesteś z niej zadowolony ja jestem nowy na forum i niewiem co i jak. prosze o odpowiedz

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietja, cześć kolego mam taka sprawe potrzebóje jakiieś namiary na mario tego od nawigaci do nawary bo widze że ty jesteś z niej zadowolony ja jestem nowy na forum i niewiem co i jak. prosze o odpowiedz

:)

 

Na dobry poczatek witam na forum :D Moge podac Ci adres e-mail do Mario, innego namiaru nie posiadam. Mam jeszcze jego adres, ale nie chce udostepniac Jego danych bez Jego zgody. Jesli chcesz adres e-mail do Mario to pisz do mnie na PW. Dogadamy sie co i jak. Pozdrawiam :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietja, a może ty mi załatwisz płytke do mojej nawary z nawi będe wdzięczny

:one:

 

Bardzo chetnie wspooglbym dobroczynna 'dzialalnosc' Maro, ale niestety nie mam odpowiedniej nagrywarki do przegrania plytki i nie bardzo wiem jak przegrac cos takiego. Narazie czekaja mnie duze wydatki zwiazane z kompem (wymiana procka, plyty, ramu, grafa juz nowa :one: ) Moze jak sie z tym uporam i bede wymienial nagrywarke to pomysle o was :diabel: Pozdrawiam

 

P.S na PW poszla juz wiadomosc odnoscie namiarow do Mario ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...