Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otymistyczny akcent - Nowa Maxima w klubie.


t0masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiec tak jak w temacie wytrzymałem bez QX całe 3 tygodnie, aż do dziś. Mój poprzedni egzemplaż miałem całe 5 lat i byłem bardzo zadowolony. Dziś nabyłem A33, jak będe miał czas po niedzieli to przedstawię autko na forum.

Mało tego nie chwaliłem się ale jestem podwójnym klubowiczem :), moim kolejnym nabytkiem jest podczciwe Sunny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie wszystko :).

A33, 2001, 3.0 V6, wersja europejska, bodajże Elegance, czarna, oczywiście manual :) .

Czarna skóra, elek. szyberdach i chyba wszsytko co powino być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Michał prosił Michał ma. Oto zjęcia. Przepraszam auto było brudne i światło nie najlepsze ale kiedyś postaram się bardziej.

 

mnop633589752f.JPG

 

yzab621256262m.JPG

 

erwl711958733x.JPG

 

wqdz1404016884z.JPG

 

fdac893690040h.JPG

 

stuv1609998319y.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde fajna furka, pogratulowac. Szybki lekko przyciemnic, wrzucic laczki wieksze.... i bedzie w sam raz :) (Y-pipe i dziura w puszcze obowiazkowo :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I obniżyć trzeba. W a33 wyżej sie siedzi sam fotel jest wyższy chyba, a ja tak lubiłem siedziec na asfalcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żeby forum nie zaśmiecać, to podłączę się do tego tematu.

Dziś do klubu dołączyła kolejna Maxima :)

Wersja QX, 1998r, 3.0 V6, manual, bordo metalic, skóra i inne bajery :)

 

Później napiszę co nieco więcej i wstawię fotki (choć dzisiejsza pogoda nie zachęca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość psubrat

Gratulaciones t0masz, klawa gablota, bardzo mi się podoba,

teź chcę taką

 

trochę przesadziłeś z tym że na zdjęciach brudna i słabe światło ;):)

 

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecany fotoreportaż.

 

Najpierw reportaż. Maxima z 1998r, ale pierwsza rejestracja w czerwcu 1999r. Kupiona w polskim salonie przez sopocką centralę SKOKu dla pionu dyrektorskiego. W ciągu tych 9 lat używało ją kolejno trzech dyrektorów i przejechała 197 tys km. Ja ją kupiłem u gdyńskiego dealera Toyoty, gdzie została oddana w rozliczenie podczas wymiany floty dyrektorskiej (na Camry 3.5 w automacie, jakby ktoś się pytał ;) )

Przy okazji mój ojciec osobiście udał się do SKOKu porozmawiać z ostatnim dyrektorem, który jeździł tą Maximą. Wypowiadał się o niej w samych pozytywach i generalnie potwierdził informacje, które usłyszeliśmy od dealera.

 

A teraz foto (też brudna i średnie światło ;) )

img8009zz2.th.jpg

img8011md9.th.jpg

img8014du3.th.jpg

img8020db6.th.jpg

A tu ze swoją czarną siostrą :) I moją Primerką, która poszła na emeryturę w dobre ręce.

img8003vz4.th.jpg

 

PS. Ojciec przejechał się i stwierdził że jeździ lepiej niż jego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna! I taka... dziewicza :) oryginalne fele i w ogole taka oryginalna :) Gratulacje!

 

BTW: od czego zaczynasz? Y-Pipe? Fele? moze chromowane pierscienie na zegary? :) hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacob_USA

No jak juz tyle ludzi pisze o Maximie ja rowzniez pochwale sie ze macie juz w gronie o nastepna Maxime wiecej ;) Moja jest z 97 V6 3,0 wersja amerykanska bo w Ameryce mieszkam ;) zdjecia wrzuce pozniej pierw pojade na myjnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz foto

- Tak, piękne i zadbane auto. Zastanawia mnie jedynie brak chromowanych oznaczeń na klapie bagażnika. W każdym razie gratuluję i życzę tego, co daje Maxima: nissamowitych wrażeń :).

 

Jacob_USA, rzecz jasna, ciekaw jestem również Twojej rakiety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedynie brak chromowanych oznaczeń na klapie bagażnika

Nie ma sie o co martwic, te ktorych brakuje sa przyklejone, ten srodkowy znaczek ma dziure na wylot pod spodem, wiec tylko ktos odkleil znaczki. Bez nich ladniej wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy
A teraz foto

- Tak, piękne i zadbane auto. Zastanawia mnie jedynie brak chromowanych oznaczeń na klapie bagażnika. !

 

W Mercu i BMW jest nawet specjalna opcja wyposażenia "bez oznaczeń"

 

do limuzyny pasuje czysta klapa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, piękne i zadbane auto.

Mogło być lepiej, bo ma przytarcia na obu zderzakach oraz tylnych drzwiach. Ale jak dla mnie i tak piękna :)

 

Nie ma sie o co martwic, te ktorych brakuje sa przyklejone, ten srodkowy znaczek ma dziure na wylot pod spodem, wiec tylko ktos odkleil znaczki.

Wydaje mi się, że ten środkowy też jest odklejany. Ojciec kupił swoją bez żadnych znaczków z tyłu, w tym bez loga Nissana. Były w schowku więc je później dokleił.

 

Mi taki setup pasuje. Niech inni kierowcy główkują, co im odjechało :D

 

BTW: od czego zaczynasz? Y-Pipe? Fele? moze chromowane pierscienie na zegary?

Cóż, pierwszy chyba wleci... STAG. Ale z tego co wymieniłeś, to y-pipe. Muszę tylko znaleźć miejsce we Wrocku, gdzie mi to ładnie i niedrogo wyczarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...