Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Otymistyczny akcent - Nowa Maxima w klubie.


t0masz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że ten środkowy też jest odklejany

Masz racje, wydaje Ci sie :) Jak juz pisalem nie mam tych znaczkow po bokach, zostal mi tylko srodkowy nissan (mowimy o klapie bagaznika) bo jest pod nim dziura. Inaczej tez bym go wywalil.

 

Staga mam w swojej maxi polecam ta instalacje, 20 tys i zero problemow. Ze 3 razy sie zjawilem u gazownika nim bylo jak ja chce :) - lubie jak wszystko dziala jak nalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy a co to za czarna maxima na parkingu ( na ostatnim zdjęciu )

 

przez moment myślałem, że zaparkowałeś obok mojej:)

Ojcowska.

Ale taką samą widziałem raz czy dwa na Sępolnie we Wrocławiu. Bodajże na Mickiewicza. Może Twoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sie o co martwic, te ktorych brakuje sa przyklejone, ten srodkowy znaczek ma dziure na wylot pod spodem, wiec tylko ktos odkleil znaczki. Bez nich ladniej wyglada :)

 

I tu bym pollemizowal :027: bo wszystko zalezy od tego co sie kompu podoba :P a druga sprawa, sprawdzcie sobie ile te oznaczenia kosztuja :) Ja tam swoich nie mam zamiaru scigac, podoba mis jak jest :D

 

A wracajac do tematu, to przylaczam sie do gratulacji ......maximay rosna w sile, tylko cos chetnych do Borska nie przybywa :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacob_USA

A wiec ja trosze napisze o swoim potworku :) Kupilem go w czerwcu 2007 chodzi jak zyletka, kupilem go od Kobiety, wylozylem za niego nie duzo bo 2,950 $. Karoseria byla bardzo dobra ale przyszla zima sol dala swoje i na wiosne mam troche poprawek w nim do zrobieni. W grudniu mialem malutka kolizje z kraweznikiem i po prawej stronie na na zderzaku widac wgnieciony plastik ;) felga prawa jest od innej maximki bo zlamalem stara hehehe ;) No a tak ogolnie jestem bardzo zadowolony ze swojego autka. Jedynie co mnie zaniepokoilo to to ze czasem w zimie jak byly mocne mrozy nie odpalala leciutko gazu trzeba bylo dodac teraz juz jest ok :)

 

PS. Przepraszam ze auto nie jest umyte bo naprawde o wiele lepiej ale nie oplaca mi sie go byc skoro zaraz znowu sypnie snieg bo jeszcze zapowiadaja wiec to na darmo ;)

 

p3100226we5.th.jpg

 

p3100232qc7.th.jpg

 

p3100229xu7.th.jpg

 

p3100234lw9.th.jpg

 

p3100233jm2.th.jpg

 

p3100228hy7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafal.smolinski
Ojcowska.

Ale taką samą widziałem raz czy dwa na Sępolnie we Wrocławiu. Bodajże na Mickiewicza. Może Twoją?

 

Akurat przejeżdżam codziennie przez Mickiewicza jadąc do pracy, też zwróciła moją uwagę, stoi sobie taka czarna limuzyna na parkingu.

 

Ale to nie moja:) Moja wygląda tak:

http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...ghlight=#449095

 

Ps. Znasz dobrego mechanika we Wro ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czuję że przegiołem z nowym zakupem, tak to jest z zakupami przez neta. Wielkość tych kółeczek mnie troszkę zaskoczyła. Co reszta społeczności o tym sadzi.

 

khfo566617913s.JPG

 

uvwx1728111002w.JPG

 

A tak na marginesie w sobote miałem dzwona, potwierdziło sie że nissan to dobra konstrukcja. Sunny idzie do kasacji :)

 

ijkl687364281c.JPG

 

zcxo1058418138w.JPG

 

Na szczeście nikomu sie nic nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to 18" sa? co za profil oponek masz?

 

Ja sie balem ze bedzie na 225/45 R17 bardzo twardo a wcale nie jest, nie duza roznica do 205/60 R15 jakie mialem wczesniej, ale za to jaki efekt wizualny

img_0037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twardo? ja sie milo zaskoczylem z 225/45 R17 myslalem ze bedzie duuuuzo gorzej

 

zalezy jeszcze jakie gumy. ja jak mialem gumy 45 (tandetne goodyeary) to jazda byla fatalna. podejrzewam ze kompozyt z ktorego byla zrobiona opona byl temu winien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie śmiecić podłączę się tutaj.

Po dzwonie Sunnym smutno mi było i postanowiłe sobie poprawić samopoczucie.

 

oqdt57342060y.JPG

 

ghij395777387n.JPG

 

cdef2007442958a.JPG

 

fdac461256219p.JPG

 

Oczywiście autko jest brudne i troszkę zaniedbane, ale naprawimy co trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A to jest Maxi ma A33 2000, wersja USA

3,5 litra? Ciekaw jestem Twoich opinii wg schematu: najbardziej mi się podoba: [ ... ]; najmniej mi się podoba: [ ...].

Pozdrawiam

- k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość A.Zebzda

Cześć ,

W ramach uzupełnienia informacji do moich fotek; jest to Maxima SE , V 6 , 3,0 litra

prod 2000r , 200KM, automatyczna skrzynia,sprowadzony z USA w 2003roku na mienie .Obecny stan licznika 63tyś ml (ok 100tyśkm).Na wyposarzeniu jest to co powinno być w samochdach tej klasy na ten rok(brak nawigacji).Koła alu ,opony 215/55/16. Auto ,jak do tej pory jest nie zawodne,oprucz wymiany oleju co sezon , jeden raz płynu chłodniczego i klocków chamulcowych nie było żadnej dokładki.Silnik jest troche wymagający co do jakości paliwa; musi być E98 lub E95EURO SUPER ,bo inaczej zaraz świeci kontrolka check engen ,o instalce LPG nie myśle ,bo przy mojej w miare ekonomicznej jeździe ,spalanie jest wgranicach 8,5-10,5l/100.

Jazda prawie płynąca po wodzie ,jak to mówią ,,jest czym depnąć,, ,przy dobrej muzyce nie ma przyjemniejszych chwil pozostawiania za sobą drogi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...