Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bassik w aucie...


Gość KamRut
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do N16 w HB na tył w oryginalne miejsce nie wejdzie nic innego jak 4x6.

 

No to w takim razie w temacie o rozmiarach glosnikow w Nissanach jest blad.

 

Almera N16 hatchback

Przednie drzwi -> 165 mm

głebokość: 56,5mm

 

Tył -> 165 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do N16 w HB na tył w oryginalne miejsce nie wejdzie nic innego jak 4x6.

 

No to w takim razie w temacie o rozmiarach glosnikow w Nissanach jest blad.

 

Almera N16 hatchback

Przednie drzwi -> 165 mm

głebokość: 56,5mm

 

Tył -> 165 mm

 

Może sedan ma 165?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam, ja aktualnie mam w bagazniku w n15 sedan zamontowana tube basową firmy Boschmann z glosnikiem 22 cm ( APACHE ) - z przodu fabryczne glosniki, z tyłu w półce glosniki Boschmann 16,5 cm, radio to Pioneer DEH-P 3600MP i jestem milo zaskoczony dzwiekiem który wydobywa sie na zewnatrz z tego auta. Nie jest to jakies ostre łupanie i syczenie gwizdków, lecz naprawde miła dla ucha muzyka z lekka nutka niskich tonow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Ja mam prozbe..Kupilem tube Blaupunkt-a <chyba tak sie pisze> :P

Radio mam JVC 4x50..do tego 4 glosniki Boschmann + 4 syczki..

Chodzi mi dokladnie o podpiecie tej tuby,podpielem ja oddzielnym kablem pod radio na tylne glosniki + do prawego glosnika - do lewego..tylnie glosniki odpielem..gra to ale wedlug mojego gustu to za slabo..wiem ze z samego radia to malo da sie wydusic..ale wzmacniacz dopiero z miesiac kupie <brak kasy> :D jak mozna ja lepiej podlaczyc zeby dobrze grala z samego radia?? Teraz gra tylko przod 2 Boschmann-y i 2 syki i tuba..

Czekam na podpowiedzi..Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba tak zrobie i ja odlacze bo na Boschmann-ach byl lepezy basik niz teraz na tej tubie...

A co do tweeterow to czasem tak..a jeszcze jak na kacu :D to lepiej nie mowic..

POZDRAWIAM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze jak na kacu
ni wolno jezdzic samochodem na kacu! :)
jak mozna ja lepiej podlaczyc zeby dobrze grala z samego radia??
nie da rady :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bedzie jezdzic miesiac w bagarzniku bez grania..a jaki wzmak polecacie??

tzn.w cenie tez nie zabogatej bo tylko do 150zl..za wesoly ten wzmacniacz nie bedzie zapewne ale zawsze..z czasem moze kupi sie cos lepszego...Czekam na jakies prpopzycje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze ja wczoraj kupilem wzmaka w Auchnie za 114 pln moc 500 watt mono 2x250 stereo a najlepszy jest filtr dolnoprzepustowy :) smołłłłłkit :) podoba mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo kupic aktywną tubę ;P ale teraz już po ptakach ;) Ja osobiście mam wzmaka 6 kanalowego JBL 755.6 ;) i do tego tubę z głośnikiem JBL 1600w/ 400 RMS gra hmmm gloosnooo :P:D chociaz wzmak i tak nie wyciaga wszystkich mozliwosci glosnika bo po zmostkowaniu ma 300W na suba ;/ a glosnik 400 :// pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pomoc...jak pisalem wczesniej w tym miesiacu wzmacniacz odpada.. ale w nastepnym sadze ze juz bedzie..jeszcze sie odezwe dokladnie po pomoc w sprawie tego wzmaka gdzie i jak..Pozdrawiam..niech muza bedzie z wami.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...