Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 rozsadne naglosnienie,za rozsadna kase


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W zwiazku z tym,ze zakupilem owa Primerke,na pierwszy odstrzal idzie sprzet audio.Mam zamiar zmienic to cos co jest fabrycznym radiem+glosniki.Najbradziej zalezy mi na doradzeniu w sprawie glosniczkow,a co do radia to bedzie jakas Alpina.Marki na jakie stawiam to Hertz,Canton no i moze jeszcze cos.Kwote jaka chce przeznaczyc to + -800zl na glosniki.Nie chce nic przerabiac,tylko fabryczne miejsca.Jeszcze jakby byl ktos chetny,kto zna sie na rzeczy, do podjecia sie instalacji to juz w ogole byloby super:)oczywiscie odplatnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość seba_malpa

jeśli masz rodzine to tuby czy subwoofera niepolecam, bo bagaznik znika :P, no ale polecam osobiście blaupunkty Ventage, bardzo ładnie szarpią, a jeśli chcesz żeby miało troszke power'a to do tego wzmacniacz blaupunkt MK4 lub Mk2, to już zależy ile głośników będziesz miał, bo takie głośniki podpięte do samego radia to raczej jedynei co to łądnie grają ale dużo z nich niewyciśniesz jesli o to Ci chodzi :) pozdrófka. takie głośniki chodzą od 100zł do 200zł to już zalezy jaki sklep oczywiście wtej cenie 2 sztuki, wzmacniacz na 4 głośniki wyjdzie 200zł na alegro, nowy. a jesli decydujesz się na zrezygnowanie z bagażnika to wpakuj se tube lub subwoofer, oczywiście to już zalezy od gustu później. Oczywiście Tuba, mocniej przywali basem, czuć ją bardzo mocno np na plecach gdy gra, subwoofer natomiast też mocno wali ale słabiej od tuby, natomiast subwoofer ma to fajne że potrafi niżej zejsc basem, a to jest własnie najlepsze ;), powiedzmy ze to będzie cos takiego Yymmmmmm....... cudnowne odczucie ;), a le jak ejsteś dresikiem to Tuba ofcrose żeby było Cie słychac za zakrętem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.Nie no dresikiem nie jestem:)A co tuby czy suba,to poki co nie mysle o tym,chce miec tylko czysciutko grajace glosniczki w miejsca firmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz miejsca seryjne na tweetery na slupkach?

 

 

grzeg255, glosniki masz zamiar pod samo radio podpiac? czy jakis wzmak?

 

A co do "tuby" to wcale nie pochlania jakiejs kosmicznej pojemnosci bagaznika ani nie jest to oznaka dresiarstwa....

 

odradzam blaupunkta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tweetery mam w slupkach i tam chcialbym miec nowe.Narazie glosniki gralyby na samym radyjku,ale z czasem zapewne jeszcze myslalbym na jakims wzmaku+maly basik w bagazniku,ale to z czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kombinujesz, radyjko Alpine + systemik dwudrozny. Jezeli lubiosz Hertza to system DSK, jest szansa ze pod radiem zagra dobrze a jak przyszlosciowo ma byc piec to bedzie jeszcze lepiej. Jedyne co to Hertz ma dosc ostry tweeter i trzeba go troche ograniczyc na radiu. Pod tym wzgledem lepszy jest Helix Blue/Dark Blue, nie slyszalem jedynie woofera Helixow w drzwiach, bo woofer Hertza gra super, mieki przyjemny bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjade do jakiegos sklepu car audio i niech dobieraja:)nawet nie zagladalem jaki rozmiar jest z tylu.A pytanie mam odnosnie radia Alpina,czy najnizszy model z serii CDA-98... bedzie dobry?Choc nie ukrywam ze wolalbym cos z bluetoothem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro podjade do jakiegos sklepu car audio i niech dobieraja:)nawet nie zagladalem jaki rozmiar jest z tylu.A pytanie mam odnosnie radia Alpina,czy najnizszy model z serii CDA-98... bedzie dobry?Choc nie ukrywam ze wolalbym cos z bluetoothem
alpina z "blutoofem" to porażka bo trzeba dokupić kabel a i tak to skomplikowane, jak nie zalezy ci na "choince" to seria CDE wystarczy w zupełnosci i jest sporo tańsza, bo ma praktycznie te same funkcje co CDA. Ja mam to co w podpisie i jest ok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze problemu nie mialem,gdyz zlecilem to ludziom zajmujacym sie tym i zadnych problemow nie widzieli.Dorobili panele,wygluszyli.Ja tylko sprecyzowalem czego oczekuje i jakie firmy mnie interesuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a wie ktoś który kabel prowadzący do głośników z przodu i z tyłu to "+" "-"?

wie ktoś jaką ma moc wyjściową fabryczne radio?

mam jeszcze jedno pytanie lepiej zamontować głośnik z tweeterami wbudowanymi czy osobno (przy montażu osobno musiał bym rozebrać połowe deski rozdzielczej :/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie na te HELIX Dark Blue 62.1

http://www.allegro.pl/item332666635_helix_...ylka_grati.html

głośniki niskotonowe wym zamontował a tweetery zostawił standartowe bo nie chce mi się tego rozbierać wszystkiego rozbierać jak mi się zachce to wtedy bym zamontował.

A można zamontować tweetery bez rozierania deski rozdzielczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...