Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11.144 rozsadne naglosnienie,za rozsadna kase


grzeg255
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wiec dopiero teraz zakonczylem naglosnienie swojej Primki. Wiem,ze niektorzy powiedza ze zakupilem badziew,ale ten badziew zaskoczyl nawet kolesi w warsztacie.Wrzucilem na tyl wzmak Mac audio 2000mpx i skrzynie Mac Audio MP BOX 300 z br.Najlepsze jest to,ze instalacja byla drozsza od tego zestawu:)Mialo byc to tymczasowe,ale naprawde dobrze to wszystko gra i chyba zostawie tak jak jest.Jak to monter okreslil,"bardzo dobra scena"jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly myk w tym,ze oni mi to odradzali,ale ja mialem ten wzmak i chcialem zrobic z tego pozytek.Skrzynie sam kupilem,bo byla mniej wiecej dobra mocowo 150RMS.A zdziwili sie ostro,bo naprawde w Primce dobrze to gra,nie wiem jak w sedanie by bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, sedan to odwieczny problem z przeniesieniem basu, ale da sie to zrobić :D

A czym konkretnie trzeba sie sugerować dobierając głośnik do sedana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Primka jest 5D,wiec i bagaznik nie jest hermetyczny od kabiny.Zapewne to co mnie zadowala,do sedana byloby poprostu za slabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość DJSzmer
grzeg255, sedan to odwieczny problem z przeniesieniem basu, ale da sie to zrobić :D

A czym konkretnie trzeba sie sugerować dobierając głośnik do sedana?

 

słuchem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, sedan to odwieczny problem z przeniesieniem basu, ale da sie to zrobić :D

A czym konkretnie trzeba sie sugerować dobierając głośnik do sedana?

 

słuchem :)

troche w tym racji testowałem najnowszy jbl i alpinki, oczywiscie na korzyść alpinki, bynajmniejw sedanie. Wydaje mi sie, że jednak min. 200 rms skrzynka bo mniejszego trzeba ostro podkręcać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i to chyba nie koniec mojej przygody hehe.wiedzialem,ze tak bedzie.Skrzynia zmieniona na PowerBass S-12 50L BR,wzmak tymczasowo jest 210W w RMS,ale daje rade zeby zrobic male zamieszanie:) Panowie,ale potrzebuje jeszcze tylu,wiem,ze popsuje to scene,ale czasami jezdzi ktos na tylnej kanapie i chce zeby tam tez ladnie cykalo.To co jest teraz firmowego,wydaje z siebie nie okreslony dla mnie dzwiek:/ Tak w ogole,to chcialbym osiagnac choc troche dzwiek jaki jest w furach z wyzszej polki.Sluchalem juz w audi,bmw firmowego naglosnienia i to jest dla mnie to.Wiem,ze naglosnienie jest tam bose,harman i kosztuje pewnie sporo za sporo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i to chyba nie koniec mojej przygody hehe.wiedzialem,ze tak bedzie.Skrzynia zmieniona na PowerBass S-12 50L BR,wzmak tymczasowo jest 210W w RMS,ale daje rade zeby zrobic male zamieszanie:) Panowie,ale potrzebuje jeszcze tylu,wiem,ze popsuje to scene,ale czasami jezdzi ktos na tylnej kanapie i chce zeby tam tez ladnie cykalo.To co jest teraz firmowego,wydaje z siebie nie okreslony dla mnie dzwiek:/ Tak w ogole,to chcialbym osiagnac choc troche dzwiek jaki jest w furach z wyzszej polki.Sluchalem juz w audi,bmw firmowego naglosnienia i to jest dla mnie to.Wiem,ze naglosnienie jest tam bose,harman i kosztuje pewnie sporo za sporo:)

 

szczerze to nie słyszałem fabrycznego nagłośnienia które zwaliło by mnie z nóg.

Jest podobno wersja nowego Audi z jakimś fajnym audio,ale nie dane mi było jeszcze to posłuchać.

 

Na półeczkę dla gości możesz wrzucić coś coax, np. Signat, Helix, Alpine, Hertz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie sie podoba ten dzwiek jakby przestrzenny:) ostatnio jezdzilem bmw e60,jak i audi a6 z systemem bose i tam wlasnie tak wszystko,nie wiem jak to okreslic" cieplo" gra.A co do tylu,to wlasnie nie mam polki tylko glosniki w tylnych slupkach i z tego co patrzylem to jakis dziwny rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, koniecznie musisz dowiedzieć sie jaki, jak nigdzie nie znajdziesz, to cyknij foote, najlepiej z przyłożoną miarka (jako pkt. odniesienia) to podpowiem Ci co ta za rozmiar w katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dj mam jedno pytanko.Zakupilem dzis na alledrogo w dobrej cenie wzmaka Rodek R2100A dokladnie takiego http://www.audiokatalog.cz/zesilovace/rode...dek-r2100a.html

Teraz nasuwa sie pytanie,czy dobrze zrobilem?? chcialbym napedzic nim te swoje DLS-y z przodu i tak sobie pomyslalem,ze Rodek to Rodek i jakis poziom musi trzymac jezeli chodzi o jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, jeżeli nie jest grzebany to zrobiłeś bardzo dobry zakup. Mocny i konkretny piec. Brzmieniem przypomina Rockfordy z serii Punch. Świetny bass, dynamiczny kick i o dziwo łagodne średnie jak i wysokie tony. Nie emituje szumu "ciszy" przy małej głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Dj.Niby nie grzebany,ale pewnie ja i tak sie nie poznam jak juz bede go mial:/.A wylicytowalem go za cale 150zl:) akurat spedzalem dzien na szukaniu wzmaka i co 15min wchodzilem na allegro i akurat koles wystwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmak juz mam.Jak na takiego malucha,to sporo wazy i ma wentylek w srodku,wiec nie bedzie sie tak grzal.Narazie podlaczylem pod skrzynke i wszystko dobrze smiga. Bas jest sztywniejszy,a co za tym idzie nie przeciaga (mam pb s-12 w skrzyni 50l br).Tylko troche mi sie zeszlo,zeby to dostroic na moje ucho.Na dniach przelacze go na przod,nie mam rozgaleznika do zasilania,zeby chodzily dwa wzmaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja by rozgalezic zasilanie kupilem 3 konektory oczkowe i skrecilem je sruba do tego dobrze zaizolowac i jest rozgaleznik za niecale 10zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...