Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Po stłuczce pytanie o reflektory..


Gość Witek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak zobacze ktoregos uzytkownika z wsadzonymi HIDami w lampy wyladowcze (odblysnik) to łom pojdzie w ruch... nie ma nic gorszego. a ja polecam osramy +50% sa lepsze niz coolblue... sam sie o tym przekonalem trestujac zarowki :one:

 

coyot, wlasnie tak chcialem zrobic lampy po zamontowaniu soczewek :diabel2: :diabel2: :diabel: szacun dla ciebie :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy jeszcze nie skonczone.... plastik z tyłu też maluje... jako że niestety nie dostałem czarnego matu będzie srebrny młotkowy i na to matowy bezbarwny :) a u siebie mam żarówy osram silver czy jakoś tak ... świecą rewelacyjnie :)

 

mam tylko jedną prośbę zmieńcie w nazwie tematu leflektory na reflektory :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie mam już 2 nowe firmy depo wyglądają nieźle brakuje im oczywiście kilku rzeczy ale to drobiazgi które trzeba przestrzepić z oryginałów dzięki wszystkim za pomoc i pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie krąży taka wiadomość iż aby mieć xenony to trzebe wyposażyć samochód w spryskiwacze lamp i i xenony w żyroskopy. Tak jest to Prawde ALE!!! jeśli moc xenonów nie przekracza 6000K ( chyba Kelwinów ale nie jestem pewien) to nie są potrzebne spryskiwacze ani żyroskopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem wczoraj LED'y do mojej czerwonej torpedy,oto fotki :P
Jak dla mnie żadna rewelacja, oryginalne lampy bardziej mi się podobają, ale to już przecież kwestia gustu ;). Jak wygląda zdjęcie w porównaniu z rzeczywistym wyglądem zapalonych lamp?

Masz chociaż światło przeciwmgielne z tyłu (obowiązkowe :P) albo homologację jakąś na te lampy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś E1 jest nie wiem co to dokladnie. Ale patzrac na te lampy a 'la lexus do golfow beemek, itp one raczej homologacji nie maja a smigaja ludzie i palki sie nie czepiaja. wczoraj bylem w Toruniu, bydgoszczy wloclawku i u mnie w miescie, policji duzo mijalem, i nikt sie nie czepial. diagnosta na przegladzie ktory mialem dzis tez nie, wiec jest ok, jak dla mnie te duzo ladniejsze niz oryginaly, jak oryginal komus potrzebny chetnie sprzedam tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie krąży taka wiadomość iż aby mieć xenony to trzebe wyposażyć samochód w spryskiwacze lamp i i xenony w żyroskopy. Tak jest to Prawde ALE!!! jeśli moc xenonów nie przekracza 6000K ( chyba Kelwinów ale nie jestem pewien) to nie są potrzebne spryskiwacze ani żyroskopy.

 

 

co ty piszesz.... jaka wiadomosc, pokaz paragraf. im wyzsza temp swiecenia tym mniej swiatla daja. jechales kiedys z naprzeciwka jak ktos mial brudne lampy z zarnikami? łuna jest taka ze nie wiadomo gdzie patrzec. do xenonu odblysnik musi byc przystosowany (stare merce W140 (sklasa), W210 (okolar), volvo, laguny) w cokolwiek innego wsadzisz zarnik jest nielegalne, i bedzie walic po wszystki. nie wierzysz. wystarczy parking podziemny, najlepiej przygaszony a sam zobaczysz co bedzie rozswietlone....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

spokojnie bez cisnien ;) juz mam to i wklejam linki

 

eeb7df9427ea7252.jpg

e95b8775c65c9620.jpgf2367ae430246c1f.jpg

 

tak to wyglada mi nie przypada do gustu. wole zrobic po swojemu :kosci:

 

reszta fotek na koncu albumu http://-ex-.fotosik.pl/albumy/231139.html tylko fotosik cos muli wiec nie chce odpalac czasami zdjec. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam przed zamiennikiem DEPO, totalne gówno,nie pasuje. Oryginał VALEO na pewno będzie pasował.

 

 

Tu masz racje kolego ja mam depo i są do d.... oryginały dawały lepiej rozproszone światło i było to równe nieskazitelne światełko a te świecą no cóż.... jak tylko beje kasa kupuje oryginały i kropeczka ;) a co do mikrogolfa to oczywiście autko ok tylko lampy jakoś tak nie pasują :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt to wygląda...jakbym chciał mieć golfa, to bym kupił golfa... tej micrze tylko znaczka volkswagena z przodu brakuje jeszcze... chociaż ktoś kiedyś chyba pokazywał polską rajdową micrę z lampami od golfa i nie wyglądało to aż tak tragicznie http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=8350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

mi sie totalnie nie podoba..

kolor i sposob polozenia lakieru to porazka....

lampy smiac mi sie chce..

juz nie wspomne o wiejskim tuningu jakim sa zderzaki i progi z zywicy....

bezsens....ale coz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axela szczecin

ehhh chyba nie wiesz co to znaczy german styl.... dla mnie to jedyny rodzaj tuningu ktory pozwolilabym zrobic autu i to nie wszystkim modelom...

german styl to przedewszystkim baaaardzo drogie eleganckie i z klasa dodatki ktore zamieniaja auto w klasyk na kolkach a nie malolacki tani tuningowy pojazd z bog wie po co spojlerem, swiatlami typu ufo, podwietlanymi spryskiwaczami i wentylkami z oczojebnymi pseudoxenonami bez homologacji...

polski wiejski tuning a german styl w oryginalnym wydaniu to niebo a ziemia...

sory ale mylisz pojecia....

 

to ze nie ma listew i ma duze felgi nie znaczy ze zaraz german styl... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowy ,,pyszczek'' Micry ;D światła od DEPO, widze ze niektorzy nie sa zadowoleni, ja jestem zachwycony ;D (a moe to po prostu,,szczescie'' :> widocznosc poprawila sie jakies 80 % w porownaniu do starych swiatel, regulacja na stacji diagnostycznej..i gra muzyczka.... Nawet bez xenonu swietla naparwde super, dlugie to bajka po prostu- 500 metrow. zarowki Osram Cool Blue + 20 % :) 4000K

 

Jedyny minust taki,że nie ma silników regulacji wysokosci, jest na sruby wiec xenon odpada :( ale w sumie nie ma co narzekac ;D

 

w nocy efekt pozycyjnych jest świetny caly klosz rozswietlony... zrobie fotki to przesle :)

 

http://img92.imageshack.us/my.php?image=img3146sd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje auto tez odmlodnialo przy nowych lampach, ostatnio sprawdzalem tez MOC swiatel i ustawienie na stacji diagnostycznej i mi wyszlo na OSRAM nightbreaker +90 6500k

 

a nie miales w swoich starych elektrycznej regulacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...