Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Alarm D40


Gość Zajcew83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze jedno, skoro jesteśmy przy ryglowaniu drzwi od wewnątrz, jadąc prze miasto, stojąc w korkach, faktycznie jesteśmy bezpieczni a zwłaszcza panie i ich torebki. Za miastem natomiast, przy większej prędkości (według mnie) drzwi powinny się samoczynnie odblokowywać. W razie wypadku osoby udzielające pomocy , łatwiej będą mogły dostać się do środka. Zwróćcie Państwo uwagę, ze podczas testów zderzeniowych, ważnym czynnikiem jest możliwość otworzenia drzwi. Ale nawet najlepiej zaprojektowane auto nie otworzy się, jeśli zablokujemy je od środka.

 

Bardzo ciekawy jestem Państwa opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jasiek25
Wtedy rozwala się szybę i otwiera od środka!

Tu nie ma czasu na rozterki.

 

auta ktore sie same zamykaja same sie po wypadku nie otwieraja niestety ..

 

wiec DOMADM ma racje niema czasu na rozterki .. zycie nie jest warte jednej szyby czy nawet kompletu a nawet auta .. tniemy wybijamy rozcinamy bez zastanowienia . ac pokryje straty w aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość Artur5250

Panowie , wie może ktoś gdzie zazwyczaj montują fabryczny alarm a jeżeli nie wiecie to bym prosił przynajmniej o jakąś fotkę tego pudełeczka to sobie znajdę. Chodzi mi o dobranie się do alarmu. Dziś zainstalowałem czujnik uderzeniowy pod jeden z czujników drzwiowych i działa :D Chcę jeszcze dołożyć parę gadżetów typu ultradźwięki czy mikrofale . Może tam są jakieś wejścia na takie duperele ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie syrenę zamontowali od razu pod maską. Nawet nie wiedziałem, że normalnie montują inaczej.

 

domadm - nie wiem czy wyciagałeś już kogoś z wraku, ale zablokowane drzwi nie zawsze po wypadku mogą dać się odblokować, a bezwładny człowiek "waży" dużo więcej. Wywlekając go przez okno można poszkodowanemu zrobić dodatkowe kuku, więc jeśli nie ma takiej koniecznosci, to nie wyciaga się delikwenta na siłę, tylko czeka na fachową pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7,62 oczywiście masz rację. Natomiast mogą być sytuacje, kiedy trzeba działać szybko - mam w rodzinie zawodowych strażaków i coś na ten temat wiadomo. Oni to jednak mają do dyspozycji konkretny sprzęt na takie okazje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...