Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera P11 Hatchback - Wybór Radia+ Głośniki


Watson20054133
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przewijac mi sie nie chcialo :P zreszta nie wiadomo ile greg na radio chce przeznaczyc ale pewnie ma byc lepsze od CDA czyli juz do wysokich cen dochodzimy 1000zl+, chyba na Nakamichi bym sie skusil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do kwoty,to mysle z 1000zl no wiadomo,ze jak bedzie +-100,to tez.Ja wychowalem sie na clarionach,byly to czasy kiedy rzadziej wkladalo sie Alpinki,ale nie pamietam dlaczego,pewnie przez cene.Drozszej jednostki nie chce,bo tak to juz zastanawialbym sie nad czyms z dvd.Nakamichi kurde ten wyglad mnie odraza,lubie skromne rzeczy,ale to radio jest az za skromne,choc wiem ze dzwiek jaki wydaje jest ok. Jeszcze musze posluchac Jvc, slyszalem tylko starsze modele,ktore mialy strasznie mulasty dzwiek, zero wysokich,samo dudnienie cos ala blaupunkty.To sa tylko moje odczucia,ani nie jestem ani nie bylem specem w ca,wiem jedno mam swoj jakis tam gust i ciezko mi opisac czego oczekuje.W domowym car audio odpowiada mi yamaha.Chyba chodzi tu najbardziej o ten krystaliczny dzwiek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzeg255, posłuchaj

ALPINE CDA-9886R

ALPINE CDA-9812RB

 

Jak nieco dołożysz to chyba był Rockford i Denon z linii z zeszłego roku

a Nakamichi ma najlepszy dźwięk (moim zdaniem) w tym przedzialeenowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drozszej jednostki nie chce,bo tak to juz zastanawialbym sie nad czyms z dvd

 

powiem tak, jesli bardzo ci sie nie spieszy i wytrzymasz jeszcze pare miesiecy ze swoja alpinka to poczekaj do konca roku. zawsze na przelomie roku firmy wprowadzaja nowe modele, a te starsze ktore czesto roznia sie tylko nieznacznie detalami sa przeceniane. Przykladem moze byc jednostka multimedialna Alpine z serii IVA (nie pamietam dokladnie modelu), ktora zostala przeceniona zeszlej zimy z ponad 4000 na 2000zl.

Wniosek taki, ze w tym roku ceny moga zleciec z 2000 na 1000zl, co nie tyczy sie tylko dvd ale tez wysokich modeli cd/mp3, moze wiec warto chwilke poczekac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...