Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja obsługi Nissan Note


Gość mtrener
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do Nissana Note. Może być w formie elektronicznej lub nawet drukowanej. Zakupiłem samochód z zagranicy i niestety nie ma tam wersji po Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcję obsługi NISSANA NOTE możesz kupić na Allegro,koszt od 45zł wzwyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam,

a ja się jednak dołączę do prośby o instrukcję. W domu pojawił się drugi nissan (po Almerze Tino) i instrukcja po polsku na pewno by się przydała. Rozumiem, że koledzy w większości posiadają auta zakupione w Polsce - u mnie jest gorzej ponieważ auto jest z Francji i odcyfrować oryginalną francuską jest ciężko. W dziale Almera z dostaniem instrukcji nie ma problemu, więc może tu też się uda :-) - bo 100 zł za oryginalną trochę szkoda - a tyle kosztuje na allegro :-( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny na allegro i e-bayu są niestety dość słone (nawet 110 PLN) może w którymś z salonów leży jakaś zbędna? proponuję sprawdzić przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to coś takiego jak instrukcja obsługi powinna być dostępna do ściągnięcia za "free" na stronie Nissana. Przecież to nie jest książka typu "sam naprawiam" i nie odbierze im klientów serwisu.

Jeżeli chodzi o Allegro to nie bardzo wiem o co chodzi z tymi cenami. Do micry np widziałem w granicach 30-35 zł a do Note za mniej niż 100 zł nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam,

 

Ja mam na zbyciu instrukcję do Note-sa oryginalną.

Jakby ktoś chciał możemy się za rozsądną cenę dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do Nissana Note

temat odrobinę nieświeży ;) o instrukcję pytał pierwszy z listy w marcu 2008

 

[ Dodano: Sob 09 Maj, 2009 12:20 ]

za rozsądną cenę

rozsądna cena to z pewnością nie 100 PLN tak jak sobie życzą na Alledrogo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko jakby ktoś był zainteresowany proszę o maila: el.diablo.1@gmail.com

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

ktoś może zdobył w wersji elektronicznej instrukcje obsługi do Note'a i mógłby się nią podzielić przesyłając na adres mach7@interia.pl . bo na allegro jest tylko 1 sztuka za 120 zl ;/ troche drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś może zdobył w wersji elektronicznej instrukcje obsługi do Note'a

w/g mojej skromnej wiedzy nie ma - szukałem kiedyś dość długo i nadaremnie - pożyczka od notemaniaka mieszkającego w pobliżu i ksero ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mógłbym zrobić pdf, ale jak ktoś ma dobrej jakości ksero lub oryginalną instrukcję "luźną" luźne kartki mam dobry sprzęt do robienia pdfów z przygotowanych kartek.

 

Więc jakby coś to pisać.

 

:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą to coś takiego jak instrukcja obsługi powinna być dostępna do ściągnięcia za "free" na stronie Nissana. Przecież to nie jest książka typu "sam .

 

Prowadziłem na ten temat korespondencję z Centrum Obsługi Klienta Nissan. Podręcznik nie jest dostępny na stronie bo można go otrzymać odpłatnie od dealera. (tzn nie ma nic za darmo).

Ogólnie totalny brak profesjonalizmu pracowników Centrum Obsługi Klienta Nissan z każdym pytaniem odsyłają do dealerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja mam do sprze..nia egzemplarz pozostały po tym jak Note spotkał Felę :) czołowo (foto w wątku Note kontra dzik) Zostało tez kilka innych gadżetów - do obejrzenia w dziale ogłoszenia.

post-19912-1255085575,8423_thumb.jpg

Edytowane przez rene3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do Nissana Note. Może być w formie elektronicznej lub nawet drukowanej. Zakupiłem samochód z zagranicy i niestety nie ma tam wersji po Polsku.

Edytowane przez Note2007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chcialbym miec instrukcje po polsku albo po francusku, niestety mam po włosku, jakby ktoś chciał to chętnie odstąpię

 

Przeszukałem troche na necie ale nic takiego nie znalazlem, moze ktos podeslalby mi linka, bede wdzieczny

 

POZDROWIONKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Chcialbym miec instrukcje po polsku albo po francusku, niestety mam po włosku, jakby ktoś chciał to chętnie odstąpię

 

Przeszukałem troche na necie ale nic takiego nie znalazlem, moze ktos podeslalby mi linka, bede wdzieczny

 

POZDROWIONKA

 

 

Witaj

Mam instrukcje serwisową w wersji elektronicznej po angielsku.Jesli jesteś zainteresowany podaj emaila to wysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Mam instrukcje serwisową w wersji elektronicznej po angielsku.Jesli jesteś zainteresowany podaj emaila to wysle

 

 

Dzieki, chetnie skorzystam, moj mail to: fdemaire@gmail.com

Serdeczne dzieki jeszcze raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...