Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Instrukcja obsługi Nissan Note


Gość mtrener
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam

Zakupiłem właśnie notka 1.4 z belgii i nie posiada on instrukcji obsługi.czy ktoś z użytkowników mógłby mi udostępnić pdf instrukcji po polsku. podaję adres mailowy rafallo75@wp.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby takowa była dostępna - dawno ktoś by ją tu wrzucił. Temat był wałkowany wielokroć - jedyny, skuteczny raz na jutro sposób, to jakaś dobra dusza, która ma kilka godzin wolnego, skaner i program do PDF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać mogę instrukcje obsługi (gruba) do note w j. polskim wydanie 2012 w eleganckim etui. Jeżeli ktoś potrzebuje kontakt na pw zapraszam.

Edytowane przez dinokajman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie pomógłbym wielu ludkom ale nie wiem jak jest z prawami autorskimi czy to ich nie narusza. Na to jednak potrzeba trochę czasu a ja nie mam go zbyt wiele :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnym rozdziałem z instrukcji to mogę kilka stron zeskanować i wysłać w mailu.

Witam bardzo interesuje mnie rozdział silnika i kontrolki deski rozdzielczej oraz radia. Bardzo bym prosil o pomoc

Pozdrawiam

lukaszdudas@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli ktoś jest zainteresowany konkretnym rozdziałem z instrukcji to mogę kilka stron zeskanować i wysłać w mailu.

 

Proszę o przesłanie na meila ewamarekborowscy@wp.pl opisu i znaczenia wszystkich przycisków i wyświetlanych znaków na tablicy rozdzielczej i kierownicy w nissanie note

Edytowane przez ranger
: Takie sprawy załatwiamy poprzez PW. Proszę przestrzegać tej reguły. Następne posty tego typu będą "moderowane" ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak bedę miał trochę czasu zaskanuje instrukcję dla dobra społeczności netowej :) pozdro :)all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zastanawia mnie obsługa komkputera. Czy jest trudna? :) Może jakieś oznaczenie co jest czym na ekraniku kompa?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem posiadaczem polskiej wersji instrukcji obsługi do Note, data wydania 09/2007. Mogę przesłać zeskanowane wybrane stronki. Pdf całości nie obiecuję, bo już kilka osób obiecywało i zaginęło w niewyjaśnionych okolicznościach.  :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Arturokol

Prawda jest taka że instrukcja dość sporo kosztuje, więc ktoś kto kupił nie zawsze ma ochotę zeskanować gratis. W związku z tym jeśli kogoś zadowala 8-pack piwa lub jego równowartość za takową instrukcję w pdf (może być też ksero) proszę o widomość na priv - koszty wysyłki tez pokrywam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Instrukcję dostałem wraz z samochodem. Jeśli o tą Wam dokładnie chodzi wydruk z sierpnia 2012) to chętnie się podzielę. Jednak temat będzie musiał pewnie poczekać do połowy czerwca, bo muszę ogarnąć się z pracą i uczelnią.
Jeśli nie o tą chodzi to przepraszam za spam :whistle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość strzałka

Powiem tak. Instrukcję dostałem wraz z samochodem. Jeśli o tą Wam dokładnie chodzi wydruk z sierpnia 2012) to chętnie się podzielę. Jednak temat będzie musiał pewnie poczekać do połowy czerwca, bo muszę ogarnąć się z pracą i uczelnią.

Jeśli nie o tą chodzi to przepraszam za spam :whistle:

Jestem chętny jsp22@wp.pl mam 1.6 teknę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Koledzy zmobilizuje się któryś bo kilku obiecywało a instrukcji w dalszym ciągu nie ma a chetnie bym ją przestudiował bo jestem nowym użytkownikiem NOTESA z Belgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł bo mam urządzenie co poskanuje cały plik luźnych stron - ma ktoś rozczłonkowaną instrukcję, albo całkowicie rozpadającą się ?? :) Bo mi trochę żal moją podrzeć na pojedyncze strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do Nissana Note. Może być w formie elektronicznej lub nawet drukowanej. Zakupiłem samochód z zagranicy i niestety nie ma tam wersji po Polsku.

 

Czy posiada ktoś instrukcje obsługi do Nissana Note. Może być w formie elektronicznej lub nawet drukowanej. Zakupiłem samochód z zagranicy i niestety nie ma tam wersji po Polsku.

 

Po co ci instrukcja jak tam nic nie ma tylko same bezpieczeństwi i nic więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jednak instrukcja może być przydatna bo np. o pewnych funkcjach się nie wie śmigam notkiem ponad rok a dopiero dziś wyczytałem na forum o funkcji

"Czasowe doświetlanie drogi po zmroku po wyłączeniu zapłonu..."

a tak bym dawno instrukcję przestudiował. Wieć ponawim prośbę do tych co obiecywali się zmobilizować...

Edytowane przez SQTER
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...