Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Coobcia Sunny N14 GTI - BANDIT [193KM & 208Nm]


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i ja nabyłem monografię bandita vel chrupka. To już jego druga, po srebrnej Turbo Primie, publikacja w GT. Może.... i moja czerwona po regeneracji nadwozia i domodowaniu motora przez Coobcia, też się doczeka. ;) Pozdro dla Mistrza :one:

p.s.

A kiedy był trzeci raz w GT, bo nie wiem?

 

74d1c156f10673d9m.jpg 9b26e6bc9d870ea0m.jpg 64174529af685077m.jpg 417129bb430f4ea8m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No w chrupku kolejne mody a więc powrót do stabilizatorów - kurde jak miło twardy ten wóz się zrobił miło seryjnych springów :D

 

Ps. ostatnio dowiozł mnie do końca morderczego KJS "Serockie Szutry", parę foto z tej imprezy by Bystrzak:

SerockieSzutry_4.jpg

SerockieSzutry_73.jpg

SerockieSzutry_56.jpg

SerockieSzutry_58.jpg

SerockieSzutry_38.jpg

 

 

Było błotniście i jak na prawdziwym rajdzie trasy miejscami nieco szersze jak auto a po bokach drzewa i krzaki - co skutkowało składaniem lusterek :D

Na próbie pierwszej - ulobionej udało się wykręcić 2 czas z całej klasy 4rtej i 7 w generalce - klepiąc tym samym wszytkie subaraki :diabel:

 

Aaaa zderzaka nawet nie straciłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ach jak ja bym chciał mieć czas na takie KJSowe zabawy-ale primka mało przydatna trochę się wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet filmik, ujęcia z moim chrupkiem są aż dwa :D

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=jZs59XF4

 

ciekawszy ten od 2 minuty i 5 sekundy :D

 

Generalnie jak szybko się jedzie w takich warunkach to nie da się prosto jechać non stop kontra, na kubice żeby jechać i wyłapywac przyczepność to by się strasznie wolno jechało bo auto by nie skręcało a tak z jednego wrzutu na drugi się przechodzi...

 

Zupełnie co innego jest na asfalcie, mały uślizg to już jest strata chyba że jest bardzo ciasny zakręt jechany na pierwszym biegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...